Ruslan Gridin - Smoky

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zuba

Újonc
2020. 03. 16.
10
35
V2 karakter
Ruslan Gridin
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Ruslan Gridin >

Panaszolt fél admin neve:
< Smoky >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Nem hallgatott meg, olyanért jailezett, ami nincs benne a szabályzatban, egyértelműen a másik fél pártját fogta>

Bizonyítékok:
<
[2021-05-11 22:39:22] [Output] : Admin[2] Smoky: (( De a szerveren szabály tiltja azt, hogy derbyzz. ))
[2021-05-11 22:41:50] [Output] : Ruslan Gridin: (( Melyik szabályzati pontra hivatkozva osztanál szankciót? ))
[2021-05-11 22:41:57] [Output] : Admin[2] Smoky: (( Derby. ))
[2021-05-11 22:45:19] [Output] : Ruslan Gridin: (( Smoky, Te írtad, ohgy a szabályzat nem ismerete nem mentesít a szankció alól. ))
[2021-05-11 22:45:21] [Output] : Ruslan Gridin: (( Mutasd meg azt a szabályzati pontot, ahol megtanulhattam volna, hogy ez szabály ))
[2021-05-11 22:45:59] [Output] : Admin[2] Smoky: (( Pontként én sem találom most, de ezért jár a szankció szerintem te sem onnan tudod hogy esetleg ))

****
[2021-05-11 22:46:45] [Output] : Admin[2] Smoky: (( nem lehet 20 oldalas szabályzatot írni, mivel nem olvasná el senki. ))
****
>

Megjegyzés:
< Az egész szituáció abból alakult ki, hogy Everard Kovács és a cimborája Mozsar Jozsef autókáztak egy 750-nel és a szembe sávba áttérve nekem jöttek. Mindenki rpzett, ezzel nem is volt baj, csak mondjuk egy boccs vagy bármi helyett azt találta elhagyni a szája, hogy "a kurva anyád". Én erre felbőszűltem és a Ford Raptorommal fejrefordítottam a 750üket. Ekkor admint hívtak, mivel elvileg derbyztem. Kértem Smokyt, hogy indokolja meg, hogy mondja el nekem pontosan, mi az a Derby, mivel a szabályzatban nincs ilyen. Erre a bizonyítékként felsoroltakat sikerült beszélnünk. Azt állítja, hogy szabály tiltja, hogy derbyzz, azonban miután átnézte nem talált ilyen szabályzati pontot ő sem. (Hogy lehet teljes értékű admin munkát végezni, ha ő sem ismeri a teljes szabályzatot). Ezek után kértem, hogy menjünk fel ts-re megbeszélni ezt, mert nem egészen értettem, hogy így hogy lehetne szankciót osztani. Erre annyi volt a válasz, hogy nem fogja velem megbeszélni ts-en. Továbbá Everard Kovács és Mozsar Jozsef nem akartak feljönni ts-re mivel nekiik nincs kedvük meg "idejük", mondván, hogy holnap iskolába kell menni. Ehhez képest mondjuk nem egészen értem, hogy ha ennyire siettek, akkor miért vannak még mindig fent. [2021-05-11 23:14:44] [Output] : [SeeMTA]: Mozsar Jozsef azonosítója 12. [2021-05-11 23:14:48] [Output] : [SeeMTA]: Everard Kovacs azonosítója 121. Lassan 25 perccel az adminügy után még mindig játszogatnak. Vagy most már indoknak számít a nincs kedvem is, egy adminügynél? Összefoglalva, kérdezem én, hogy mióta lehet szankciót osztani olyan dologra, ami nem is szabályzat része, ergo NEM SZABÁLY. Lettek íratlan szabályok? Azt hogy tanulja meg bármelyik játékos? Tehát mi is az a Derby? Esetleg rá lehetne húzni, hogy nonrp, de egy nagy dög Ford Raptorral, nekimentem egy BMW 750nek, ami közel sem egy súlycsoport, sőt. https://forum.see-game.com/threads/ruslan-gridin.206613/ Nem tudom, hogy a karakterlap bármit is ér-e a szerveren, de itt feketén-fehéren le van írva, hogy nem egy anyuci pici fia karaktert RP-zek >
 

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok!

Meghallgattam a te álláspontodat is, TS-re azért nem mentünk fel mivel Everard nem jött fel és így egy oldalú lett volna az ügyintézés.

-A beszélgetés kezdetének és végének az időpontja ahol Ruslan is elmondta a véleményét:
[2021-05-11 22:35:40] [Output] : Admin[2] Smoky: (( Ruslan ))
[2021-05-11 22:49:59] [Output] : Ruslan Gridin: (( oké ))


-Ide csatolom a klippeket is az esetről:
https://imgur.com/a/6lP4ebt https://imgur.com/a/jAvHP5I

Abban igazad van, hogy a derby nincs benne a szabályzatba, utána kérdeztem és minden derbynek számít ami nem pit. Így a szankció jogos volt és a bírálat nem egyoldalú!

Mellesleg 56-os szinten szerintem ezzel tisztában kéne lenned. [SeeMTA - Szint]: Ruslan Gridin szintje: 56



Várom a bírálatot!
 

Zuba

Újonc
2020. 03. 16.
10
35
V2 karakter
Ruslan Gridin
Miért is nem jött fel ts-re? Mert nem volt kedve. Ez egy adminügynél mennyire releváns?
Negyed óra alatt próbáltalak meggyőzni valamiről, de csak azt hajtottad, amit már az elején eldöntöttél. Esetleg nonrp-nek még betudható lett volna, de mi is a nonrp? Ha valaki nem a szerepéhez méltóan viselkedik. Ez PONTOSAN a karakterem szerepe volt. Megtoroltam a kurvaanyázást, ezért is csatoltam a karakterlapom. i.

Mellesleg 56-os szinten szerintem ezzel tisztában kéne lenned. [SeeMTA - Szint]: Ruslan Gridin szintje: 56
:like: haha
 
  • Vicces
Reactions: CarlV2 és Ursulina

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Sziasztok! A panaszt én fogom bírálni az átolvasás után.
 
  • Tetszik
Reactions: Smoky.

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
A Derby már régóta létezik , amit TILOS csinálni a szerveren és amit te elkövettél az annak minősült.

Jogtalan.
 
  • Tetszik
Reactions: TheCody és Smoky.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.