Ruslan Gridin - Marvin

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zuba

Újonc
2020. 03. 16.
10
35
V2 karakter
Ruslan Gridin
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Ruslan Gridin>

Panaszolt fél admin neve:
< Marvin >

Panasz pontos megfogalmazása:
<Jailt kaptam MG okból, amivel nem értek egyet a lentiek miatt>

Bizonyítékok:
<
Itt látható, hogy milyen módon kerültünk a kisházhoz:
[2021-04-17 21:55:27] [Output] : Ruslan Gridin mondja ((rádióba)): üldöznek
[2021-04-17 21:55:31] [Output] : Ruslan Gridin mondja ((rádióba)): m5
[2021-04-17 21:55:42] [Output] : Ruslan Gridin mondja ((rádióba)): erdő
[2021-04-17 21:56:39] [Output] : Koda Murphy mondja ((rádióba)): itt vagyunk a faháznál
>

Megjegyzés:
< IC egy kis konfliktusba keveredtem, amit azzal rendeztem el, hogy a barátaimnak szóltam a rádión, hogy segítségre van szükségem és lelőttük őket az erdőben. Nyilván egy üldözés közben nem fogok regényeket írni arról, hogy mi a helyzet. A korábbiakban akármikor kiraboltunk bárkit, mindig a Las Colinas feletti erdőbe mentünk, ebből következett, hogy a barátaimnak is egyértelmű volt, hogy melyik erdőről van szó. Amit az is bizonyít, hogy a Koda Murphy pontosított, hogy a házhoz menjek. Marvin azt hiányolta, hogy nem volt "előrp" arról, hogy nekünk mostantól az erdő az a Las Coliniasi erdőt jelenti majd. Mint említettem mindig oda jártunk kirabolni bárkit, és miért vinném másik erdőbe a tagot, amikor a Glen parktól az az erdő van a legközelebb... Mié' mennék messzebb? Csak példaképp, szerintem mindenki mondta már IC, hogy "északi" aminél ugye az északi benzinkút lenne a pontos megfogalmazás, de ez beleivódott a köznyelvbe. ezt történt itt is, csak az erdővel. //Mielőtt az lenne a probléma, hogy nagyon csekély az "üldöznek" és az "itt vagyunk a faháznál" rádiók között az idő, amiatt, mert alapvetően az autókereskedésnél történt az eset, és ekkor még nem voltak ott, csak közel// >
 

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Hali! Mint ahogy jeleztem feléd a szerveren is nem volt egyértelműen leszűrhető az 1-2 szavas rádiózásodból, hogy miről is van szó pontosan, a szerveren található pár darab erdő és faház is. Erről kértem tőled elő rp-t, hogy te a játékos társaiddal megbeszéltétek, hogy az álltalad említett “erdő szleng” az konkrétt azt a helyet jelöli. Mivel te bizonyítékkal nem tudtál számomra szolgállni e-végett ezt másnak nem tudtam vélni mint MG-nek. Illetve amit kaptam tőled képet az 04.04.-én készült ami lassan 2 hete volt, az a kép is valószínűleg adminnak lett készítve az OOC- chatből kifolyólag. Várom a bírálatot!
 
  • Tetszik
Reactions: HoPeV2

Zuba

Újonc
2020. 03. 16.
10
35
V2 karakter
Ruslan Gridin
Mint említettem, glen parknál történt az üldözés is, onnan a legközelebbi erdő az az volt. Úgy gondolom, hogy ez implikálja, hogy valószínűnem fogok egy távolabbi erdőbe menni, hanem a legközelebbiben elintézem.
 

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Az addig rendben,hogy neked az volt a legközelebbi erdő, de akkor is jelezned kellett volna hiszen a társad honnan tudta volna IC, hogy neked melyik a legközelebbi erdő? Várom a bírálatot!
 

Zuba

Újonc
2020. 03. 16.
10
35
V2 karakter
Ruslan Gridin
Pontosan úgy, hogy Glen parknál voltak ők is így, nekik is az volt a legközelebbi erdő.
 

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
De azt honnan tudhatták,hogy neked az az erdő a legközelebbi! Ilyen nem lehetséges az MG jailedet teljes mértékben jogosnak tartom máskor azt tudom javasolni számodra, hogy pontosan fogalmazz rádión az ilyes fajta szankciók elkerülése végett! Nincs több hozzáfűzni valóm a panaszkönyvhöz! Várom a bíráló Fő/Szuper admin válaszát!
 

Zuba

Újonc
2020. 03. 16.
10
35
V2 karakter
Ruslan Gridin
"Glen parknál voltak ők is" Ebből következik, hogy Ők is ott voltak meg én is :D
 

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Továbbra is ugyan ezt tudom írni, hogy máskor figyelmesebben rádiózz mivel 100%-ra nem lehet ebből leszűrni melyik az a bizonyos erdő amiről te beszéltél rádióban, az egy tényező csak, hogy az a legközelebbi viszont egy szó nem esett róla, hogy melyik erdő illetőleg amit tegnap kaptam videót az ügyről a másik játékos már ott volt a lövöldözés helyszínén mire ti is oda értetek, ebből lekövetkeztetve sokkal hamarabb értek oda mivel már a faház alatt vártak titeket, amiről ugye rádió csak annyi volt hogy itt vagyunk faháznál a szerveren ismételten jelzem, hogy rengeteg erdő és faház van, ebből kifolyólag a rádiózásotok nem volt 100%-ban rendben tehát ebből lekövetkeztetve egy MG-t követtetek el. Szerintem kerüljük el a felesleges "vitatkozást" várjuk meg a bírálatot mind a két fél le írta az álláspontját.
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
A panaszt én fogom bírálni az átolvasás után.
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Marvin szavait tudnám idézni. Attól mert te azt írod, hogy erdő kitudja melyik erdőről esik szó elég sok erdő van.
Máskor tömörebben pontos helyszínt írj rádióba, hogy merre tartózkodsz.
Panasz jogtalan.
 
  • Tetszik
Reactions: asding
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.