Rurik Ragnarsson - See City News-hoz beadott önéletrajz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
9d77d33440aa58b6cbd19f30edb67d12.png




JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY



Név: Rurik Ragnarsson

Születési év: 1996.08.19.



Önéletrajz (5-10 mondat kötelező):

Üdvözlöm a kedves olvasókat! A nevem Rurik Ragnarsson 1996-ban születtem Los Santosi korházban. A szüleim viszonylag átlagosak voltak, de apám üzletember volt az édesanyám pedig varrónő. A szüleim mindig arra törekedtek hogy mindent megkapjak és hogy a legjobb iskolába járjak, " idézet: Apám mindig azt mondta fiam ha tanulsz sokra fogod vinni, ha nem akkor semmire való leszel. " Így mivel a lehetőségek adottak voltak tanultam és szereztem egy diplomát. Mégpedig pszichológus szakon végeztem. Egy ideig Las Venturasban dolgoztam egy klinikán, de egyszer csak elkezdett érdekeltetni az újságírás. Nagyon sok könyvet és cikkeket olvastam és olvasok a mai napig is, és miután a szüleim meghaltak beköltöztem Los Santosba a gazdagnegyedi részbe. Jelenleg munkanélküli vagyok egy kisebb vállalkozásom van és abból tartom fenn magamat, de szeretnék egy fix állást azért is írom meg önökhöz az önéletrajzot. Szabad időmben kertészkedni szoktam valamint a régi gyártású járművemet szoktam kezelgetni, javítgatni ha van esetleg valamilyen hibás alkatrész vagy hasonló, valamint nagyon sok olyan cikket olvasok amit a maguk cége adott ki.



Miért szeretne csatlakozni hozzánk?:

Egy diplomám van és szerintem nagyon jó a szókincsem, így szeretném magam kihívások elé vágni. Szeretnék dolgozni a maguk cégének mert úgy gondolom hogy korrekt egy cég, tisztességes emberek, minőségi fizetéssel. Tudom sokan pályáznak még erre a helyre de reménykedem én leszek az aki ki lesz választva.



——————————

OOC



Becenév: Rurik

Életkor: Ha nem szükséges akkor ezt nem írnám le, annyit írok hogy 20 év felett vagyok már bőven.

Helyesírás [1-10]: 8-as. Azért nem teljesen 100%-os mivel ember vagyok és én is hibázok, sokszor telefonról írok a fórumra és akkor ott töübb hibát véthetek mint a számítógépen.

Használsz TS-t?: Igen.

Mennyi időt tudnál szánni a lapra?: Igazából jelenleg leírást készítek a fórumra és ha azt befejezem akkor szerintem ha online vagyok akkor mindig azon leszek hogy több témában tudjak írni cikkeket a fórumra.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.