Rupert Sheen jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ceka

Barangoló
Támogató
2021. 12. 31.
144
175
Budapest
V4 karakter
Cameron Klicsko
LV karakter
Rupert Sheen
See-Ring-Service.webp



Jelentkezési formanyomtatvány




IC RÉSZ

Jelentkező neve: Rupert Sheen

Születési hely, idő: Montgomery General Hospital, 1996.10.10

Telefonszám: 3876-115-4243

Előző munkahelye(i):


Munkahely megnevezése(Vesszővel elválasztva): Fix and Drive , Urma Trans


Távozás oka: Költözés végett nem volt megoldható a munkaviszony megtartása.

Miért érdeklődik a munkahely iránt?

Hogy újra a szakirányú végzettségemnek megfelelő beosztásban dolgozhassak.

Miért önt válasszuk? Miben különbözik a többiektől?

Fogalmam sincs arról, hogy milyenek a többiek. Amit magamról eltudok mondani, hogy rendkívül céltudatos vagyok. Precízen és lelkiismeretesen végzem a munkámat. Remekül dolgozom csapatban, de egyedül is jócskán feltalálom magamat.

Önéletrajz (6-8 mondat):

Rupert Sheen a nevem és a huszonnyolcadik életévemet fogom tölteni. '96-ban születtem Montgomeryben, de mióta az eszemet tudom Las Venturasban élek. Tanulmányaim elvégzésére a környező falvakban tettem szert. Műszaki iskolába jártam tinédzser koraimban, autószerelőnek tanultam, zökkenőmentesen el is végeztem. '22-ben megszereztem mesteri vizsgámat Baysideban, immáron elhatároztam, hogy a szakmámban szeretnék tevékenykedni.

Tisztában van vele, hogy jelentkezésével elfogadja cégünk szabályait, működési pontjait? Igen/Nem








OOC RÉSZ

Neved, életkorod, Account Id-d: Martin, 23, 23585

Játszott perceid: 86.000 +

Mikor és hány órát tudnál naponta a frakcióra szánni? (Hétköznap/Hétvégén):


Hétköznap (15:00-21:00 között): 17:00 - 21:00


Hétköznap (12:00-15:00 között): 14:00 - 15:00


Hétvégén (10:00-14:00 között): 11:00 - 13:00


Hétvégén (14:00-22:00 között): 17:00 - 22:00

Adminjailek (Kép az UCP-ről):
Kitiltások (Kép az UCP-ről):
Korábbi neveid (Kép az UCP-ről):
Voltál-e már a szerveren frakcióban? Ha igen, mi volt a távozásod oka?


Frakció megnevezése(Vesszővel elválasztva): Parking Enforcement


Távozás oka: Akkori munkahelyemen egyre kevésbé volt időm arra, hogy leüljek játszani.

Rendelkezel Discord, valamint TeamSpeak 3 alkalmazásokkal, működőképes mikrofonnal?

Discord alkalmazás: Igen/Nem


TeamSpeak 3 alkalmazás: Igen/Nem


Működőképes mikrofon: Igen/Nem

Mesélj magadról (5-6 mondat):
Sziasztok! Ahogyan azt már korábban említettem, a nevem Martin és huszonhárom éves vagyok. Budapest egyik kerületében élek, tanulmányaimat a környező városban végeztem el. Mivel tele van a környék különféle szórakozóhelyekkel, ígyhát van hogy mi is "átesünk a ló túloldalára" és kimaradunk egyet. A múlt hónapban vészeltem át az első munkahelyváltásomat, melynek egyik előnye az lett, hogy felszabadult egy "kis időm". Tanulmányaim végezte óta szerkezetlakatosként dolgozok, jelenlegi a második munkahelyem. Szabadidőmet szívesen töltöm azzal, hogy a szerveren játszok, ugyanakkor nyílván előtérbe helyezek különféle programokat ettől az egésztől.Néhány szóval kitérnék az MTA-s pályafutásomra is, amit kezdenék azzal hogy a roleplay világában több, mint 10 éve jelen vagyok. MTA-n belül jópár szerveren megfordultam már az évek alatt, mondanom sem kell, hogy az SGS fogott meg a leginkább. Kezdetekben a főszerveren tevékenykedtem, aztán rövidesen áttértem ide - mára pedig csak Las Venturason vagyok elérhető. V4-ben voltam szerelő is, szóval a rendszerrel is tisztában vagyok.​

Igazolod, hogy az OOC részben tett válaszok a valóságnak megfelelnek? Igen/Nem
 
  • Tetszik
Reactions: harakiri

Sanyaa

Sum 2 Prove
Támogató
2019. 01. 09.
316
295
22
V4 karakter
Alexander Hyland
LV karakter
Alexander Artmenson
See-Ring-Service.webp

Tisztelt Jelentkező!

Vezetőségünk átnézte az ön jelentkezését, mely alapján az ön jelentkezésének új státusza: ELFOGADVA


Az alábbi időpontok egyikén kérjük jelenjen meg a személyes elbeszélgetésen.
2024.08.30 19:00 - 20:00​

Amennyiben nem megfelelő a meghallgatás időpontja, jelezze ezt egy vezetőségi tag felé!

Sok sikert kívánunk!


SeeRing Service

Alexander Artmenson
Koordinátor
 
  • Tetszik
Reactions: ceka
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.