Ruiz Athis Panasztétele - Daniele Fabricino, Cory Russo. [Tonyy]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Athisisboy

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
389
257
V4 karakter
Ruiz Athis
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Ruiz Athis


Panaszra tett személy InGame neve:
Daniele Fabricino, Cory Russo.


Panasz oka, leírása, kifejtése:
MG


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://armin.kim/seepaste/1ysm


Megjegyzés:
Volt egy RP szál a Cory-val, 4 társammal közösen a házához csaltuk, szerettünk volna vele RP-zni, Éppen mindenannyian fegyvert tartottunk rá, és hirtelen berontott az ajtón a rendvédelem, a bízonyitékok között ott van, hogy miért jöttek ki ránk elvileg, az indok annyi volt hogy nem ragál, és a vontató üresen áll kint, na most ha én valakivel nem beszélgetek OOC DC/TS-en akkor írok IC SMS-t vagy Felhívom, jobb esetben bemegyek a házba és megnézem, hogy bent van e ha már nem reagál és a kocsija kint van, mert ha már látta a vontatót akkor bejött volna a házba ha már a haverja IC is, de tudta nagyon jól hogy bent vagyunk és ezért nem jött be! Na de most ez nem történt meg hanem egyből tett egy bejeltentés ahogy elkezdtünk RP-zni a sráccal. Nem tudok mára gondolni, mint hogy OOC mondta neki tegyen a bejelentést! Korábban amikor az ingatlan-t néztem akkor is ott volt a srác, közösen játszanak, együtt vannak fent mindig. Semmi más célom nincs ezzel csak bízonyítsák azt be, hogy nem volt MG és elfogatom, de nem vagyok hülye, tisztában vagyok ezzel a jelenséggel, korábban is volt már több ilyen eset is, és igazam lett. Illetve kiváncsi lennék az eset előtt együtt voltak e, írta e IC- hogy a házat megy eladni, és arra is, hogy pontosan mikor kérdezett rá rádión arra, hogy mi a helyzet, merre vagy, és mennyivel rá tette a bejelentést, mi ekkor kezdtük el vele az RP-t https://armin.kim/seepaste/5P23 Hozzátenném azt is, hogy Daniele Fabricino azt írta OOC Chatbe hogy hívásra nem reagált, de nem jött semmilyen IC értesítés amíg velük volt, ez OOC hazudásnak is minősűl! Ha bármi kérdés van szívesen válaszolok.
 

Tonyy.

💸
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
567
1 896
20
V4 karakter
Tony G Escobar
Ingame már leírta Daniele Fabricino a dolgokat. Ott is mondtam, hogy nem történt MG, logot is másolt be OOC chatre. Mit szeretnél még tudni?
 

Tonyy.

💸
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
567
1 896
20
V4 karakter
Tony G Escobar
[2024-05-08 01:20:28] [Output] : [01:20] Daniele Fabricino: (( [2024-05-08 01:12:55] [Output] : [R1] Daniele Fabricino mondja: Minden rendben Cory? ))
[2024-05-08 01:20:39] [Output] : [01:20] Daniele Fabricino: (( végig itt voltam a ház körül. ))
[2024-05-08 01:20:40] [Output] : [01:20] Daniele Fabricino: (( köröztem ))
[2024-05-08 01:21:37] [Output] : [01:21] Daniele Fabricino: (( az nni-s csávó mondta nekem ha bármi gyanúsat látok hívjam a rendőrséget ))
[2024-05-08 01:21:41] [Output] : [01:21] Daniele Fabricino: (( én így tettem ))
[2024-05-08 01:21:44] [Output] : [01:21] Daniele Fabricino: (( nem értem ezzel mi a baj ))

Leírt mindent, hogy miért tett így. Ettől függetlenül megvárom Daniele Fabricino teljes napilogját erről az esetről privátban. Ha megkaptam jövök a bírálattal.
 

Athisisboy

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
389
257
V4 karakter
Ruiz Athis
Rendben van, de miért nem ment be a házba, és nézte meg hogy nem e ott van ?
 

FoldedMan

Újonc
2021. 09. 21.
40
167
V4 karakter
William Calder
Szia, gondoltam megfogod írni ezt a panaszkönyvet, teljes mértékben megvan a jogod hozzá, csak ott volt a lehetőség, hogy megbeszéljük az egészet ingame.
jobb esetben bemegyek a házba és megnézem
Mai napon a ház fölött volt egy helikopter és kettő kocsival köröztetek a ház körül, ugyanazzal a kocsival jöttetek vissza mint amivel köröztetek tehát tudtam, hogy megint ti vagytok azok akik készülnek valamire.
hogy bent van e ha már nem reagál és a kocsija kint van, mert ha már látta a vontatót akkor bejött volna a házba ha már a haverja IC is
Sose szoktunk bemenni a házba hanem a ház előtt szoktunk állni kint és várjuk az érkező sms-t és láttam, hogy veled ment be a házba mivel én hátul szoktam felmenni a házhoz, mivel előtte már el akartatok kapni minket ezért vártam és megkérdeztem rádión, hogy minden rendben van-e, ezután ahogy az NNI-s kérte tettem egy bejelentést, a bejelentésbe is azt írtam, hogy feltehetőleg bajban van, nem azt, hogy konkrétan bent vannak vele 10-en.
de nem vagyok hülye
Ahogy én sem vagyok hülye és sétálok bele a halálba, józan paraszt ésszel ki lehetett következtetni, hogy bent valami rossz dolog történik, ezért hívtam ki a rendőrséget. -Nem fognak megkövezni ha nem történt volna bent semmi, szokták mondani jobb félni mint megijedni alapon hívtam ki a rendőrséget. Ha te ezt MG-nek érzed mert nem sikerült a terved sajnálom.. legközelebb ügyesebben és pontosabban kivitelezzétek az ilyen dolgokat.
OOC Chatbe hogy hívásra nem reagált,
Nem írtam ezt, a logot csatoltam az adminisztrátornak.
 
Utoljára szerkesztve:

Athisisboy

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
389
257
V4 karakter
Ruiz Athis
Szép mese :) Te soha nem mész be a házba? Amikor ott voltam is ki be járkáltál! Hozzáteszem akik köröztek/kerestek csak az egyik emberen volt fraki skin, illetve azóta eltelt már egy kis idő. Korábban is voltam ott házat megnézni, felismerhetted a skinemet, láttad, hogy egyedül mentem be vele, simán bejöhettél volna, ha te nem tudod, hogy többen vagyunk bent, ahogy korábban is bejöttél, nálam itt halt meg az elméleted! De úgy érzem hiába való a PK is, az az admin vállalta el aki ott volt, és érdekes módón a mi felvetésünk nem lehet valós csak amit ti mondtok. Bárhogy is fényezzük a dolgot, több sebből is vérzik, de akkor is szép körbe színezett MG volt :) Nincs is több hozzáfűzni valóm!
 

Tonyy.

💸
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
567
1 896
20
V4 karakter
Tony G Escobar
De úgy érzem hiába való a PK is, az az admin vállalta el aki ott volt
Nyilván én fogom elvállalni mivel én voltam ott az ügynél és én kezdtem el intézni.

Minden hozzászólásodban azt hozod fel, hogy "te soha nem mész be a házba?" "miért nem mentél be a házba? stb". Ezen kívül egy érvet nem tudtál felhozni, hogy miért lett volt az egész szituáció MG.

Egyébként logokat kértél, hogy miért nem ment be a házba és miért hívta a rendőrséget. Bár IC is le lett már írva de tessék:
[2024-05-08 00:23:27] [Output] : Enzo Devereux mondja (járműben): Hívja a rendőrséget.
[2024-05-08 00:23:30] [Output] : Daniele Fabricino mondja (járműben): Úgy lesz.
[2024-05-08 00:23:58] [Output] : Daniele Fabricino mondja (járműben): Ott ment a bmw megint.
[2024-05-08 00:24:14] [Output] : Daniele Fabricino mondja (járműben): Hozom akkor a vontatót.
[2024-05-08 00:24:16] [Output] : Enzo Devereux mondja (járműben): De ha követik, egyből hívjon rendőrséget, látom a bejelentéseiket.

Ezen az vádaskodó stíluson amit képviseltetek ingame és a pk alatt is pedig kezdjetek el változtatni. Alapból miattatok volt adminügy és ti vagytok kiakadva mindenen, úgy hogy ti követtetek el szabálysértést.

A panasz egyébként jogtalan.
Zárom, helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.