Rufus D Montgomery jelenkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gergooo

Aktív fórumozó
2022. 01. 26.
281
483
V4 karakter
pau ian
V2 karakter
Nina Pol
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Rufus D Montgomery
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 31866
IC SZINT: 25 - es szintű vagyok.

KOROD: 16 éves vagyok.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): ,
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen, rendelkezem.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen, rendelkezem.

EDDIGI FRAKCIÓID: TEK, Yakuza és még pár frakció tagja voltam.
TÁVOZÁSAID OKA: TEK-ből eltávolítottak inaktivitás miatt {Nem tudtam teljesíteni 1 nap alatt a 800 percet, mert úgy esett az időm, hogy többet nem tudtam fent lenni.}
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR:-
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4-5 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: 16 éves srác vagyok, jelenleg média szakon tanulok. Szabad időmben jogot tanulok, illetve rendőrségi testkamera felvételeket nézek. Hobbi szinten airsoft-ozok, illetve játszok, kedvenc játékaim az Arma3, GTA5, Star Wars Battlefront 2 és az Escape from Tarkov. Továbbá rengeteg sorozatot is nézek, köztük a The Rookie-t, a Chicago PD-t, a Station 19-t, és még sok minden mást. Egy kicsit a személyiségemről. Alapvetően egy barátságos, személy vagyok, de ha kell átváltok szigorúba és komolyba
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Pár spannal szeretnénk csatlakozni a frakcióba, illetve szeretnék egy szuper és összetartó közösséghez tartozni, illetve játékban is megismerkedni az autószerelői dolgokkal.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: -​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.09.14 20:00 Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.