FA/SA bírálatára vár Rudolf Cambeiro - Gergo

Szarvas

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
230
130
24
Érd
V4 karakter
Rudolf Cambeiro ✖
LV karakter
Rudolf Cambeiro
V2 karakter
-
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Rudolf Cambeiro

A ban időpontja:
2023.01.03.

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Gergo

A ban oka:
Vezetőség minősítése

Amiért szeretnéd az unbant:

2015-ben regisztráltam először a SeeMTA-ra, akkor még nagyon gyerek fejjel és még akkor V2 volt. A szerverbe beleöltem nem kevés időt, energiát és pénzt is, hogy alkothassak valami maradandót. Legelőször amikor valami maradandót tudtam alkotni, az a 2018-as év volt. Ekkor sikerült megalapítanom a CambTaxi-t, ami 2019-ig tökéletesen működött. Akkor ez megszakadt ott valamiért. Majd pedig újra élesztettem 2022. január 1-én, ekkor már CambLogistics néven. Ekkor sikerült megint egy olyan csapatot összerakni, akik a játékosokért voltak és nem a játékosok ő értük. Nem volt profitáló vállalkozás, de szívünk lelkünk benne volt. Majd pedig 2022 november közepén történt az eset, ami miatt később a bant kaptam. A protect rendszer változása után 1 héttel volt egy céges meeting a zárt belsős Discord szerverünkön. Ezen a meetingen az új protect rendszer volt a főtéma, aminek máshol is hangot adtam, akkor is értelmesen megfogalmazva a dolgokat érvekkel alátámasztva. A kontextus mégpedig, hogy miben hangzott el, az pedig a következő. Az említett meetingig nem történt változás ebben a rendszerben. Így elmondtam a srácoknak, hogy ez miként működik és hogy ez miben fogja befolyásolni a cégünk jövőjét. Ugyanis 20 autónál ezt a mennyiségű PP-t előteremteni hétről-hétre nem volt egyszerű feladat és most sem gondolom annak. Miután levezettem nekik matematikailag, hogy ez heti szinten nekünk a 20 autóra 6.000PP-be kerül, ami heti szinten körülbelül olyan 5.000Ft és hogy miként tudnánk ezt előteremteni. A téma végén hagyta el a számat az a mondat, hogy "Innen is puszilom Thommas-t." Ezzel a mondatommal zártam le ezt a témát és a meeting tovább folytatódott. A felvételt a lom szótagnál indította el a volt kolléga, aki akkoriban nem éppen végezte jól a dolgát. Amikor belépett a cégünkbe saját döntés alapján, elfogadta a cégünk szabályzatát, ami kimondja, hogy semmilyen belső információ, beleértve a meetingek tartalmát, nem kerülhet ki semmilyen formában. Ez az akkori konkurenciák miatt volt bevezetve. Ez az említett alkalmazottam engedély nélkül felvette a meetinget, ami személyiségi jogokat is sért, de most ebbe ne menjünk bele. 2023. január elsejét írunk, amikor eldöntöttük, hogy jó ettől és egy másik alkalmazottunktól megválunk, mivel nem teljesítették a kötelező dolgokat. (Minimum heti hívás, heti leadandó) Majd pedig bosszú vezérelt tette az volt, szerintem, hogy január 3-án este jelentett Gergo-nek, hogy ez és ez történt. Nem tudom, hogy ők milyen kapcsolatban voltak. Gergo hozzám teleportált és Vezetőség minősítése indokkal kirakott a szerverről, ugyanis szerinte a "puszilom Thommas-t" minősítő szókapcsolat. Én speciel úgy gondolom, hogy egy teljesen szubjektív dolog az, hogy ki mit szán minősítésnek és ezt a másik egyén miként dekódolja. Én amikor ezt a meetingen kimondtam, semmilyen mögöttes utáló, minősítő vagy bármilyen rossz szándék nem volt, hiszen a vezetőség az aki látja a szerver útját és lehet, hogy nem értettem/értek egyet ezzel a változással, viszont ez is egy vélemény. Próbáltam többször is TS-en megbeszélni vele az esetet, viszont mindig elzárkózott tőle, kivéve 1 esetet, amikor benn voltam és ő csak azt hajtogatta, hogy ezen nincs mit megbeszélni. A végén mondott egy annyit, hogy írjak PK-t, ha nem értek egyet az esettel, viszont sok értelmét nem látja, mert el fogják utasítani. Hozzáteszem, hogy Thommas-sal semmilyen problémám nincs, sőt emelem a kalapom, hogy idáig elvitte a szervert, mint tulajdonos és ennyi idő után is lelkes. Ezidőben egyébként a Fix&Drive-nál töltöttem be Veterán vontatós pozíciót, tehát nem gondolom, hogy éppen velem lett volna a baj, ezért a mai napig sem értem, hogy ez miért számít minősítésnek. A kijelentésben csak Thommas van megemlítve, tehát nem is említettem mást soha! Szeretnék mélységesen elnézést kérni ugyanakkor Thommas-tól, aki tényleg mindent is belead, hogy a szerver fejlődjön és ne toporogjon egy helyben.
Szeretnék visszatérni a barátaim és ismerőseim közé, ugyanis kegyetlenül hiányzik a szerver. Jó a társaság, jó a légkör és itthon nincsen más ilyen jellegű RP szerver, ahol ez ennyire megvan. LV-n is játszok/játszottam, de valahogy az LV nekem sose volt a kedvenc városom. Eltelt az eset óta bő másfél év és ennyi idő alatt is változhat sok minden és reménykedem, hogy egy ilyen indok is megbocsátható.
Azért is tartottam akkor is érdekesnek az esetet, mert 2022. november közepe-végi meeting volt és csak 2023. január első pár napjában került egy admin elé, ami szerintem egyfajta bosszú hadjárat volt. Tekintettel arra, hogy akkoriban 22 éves fejemmel tiszta fejjel gondolkodván is tudtam, hogy nem szabad szidni sem a vezetőséget, sem pedig a szervert, hisz ez benne van a szabályzatban. 200 ezer feletti percem van a szerveren és AdminJail-em gyakorlatilag nincsen, tehát én nem gondolom, hogy pont egy ilyen szabálysértést szegnék meg. Főleg úgy, hogy teljes mértékben tiszteletben tartom a teljes szervert és Thommas-t is. Illetőlegesen felnőtt kereső emberként több száz ezret is beleköltöttem a szerverbe, annak ellenére, hogy "csak egy játék".


Megjegyzés:

Az esetről sikerült megtalálnom a felvételt, ami felvételre került. Ide nem tenném be, személyiségi jogok miatt, ugyanis az akkori helyettesem is megszólal benne, viszont a bíráló FA/SA-nak elküldöm! Ő is alátudja támasztani, ami történt. Reménykedem, hogy végre letudom zárni ezt az egész folyamatot számomra pozitív kimenetellel. Mint látható és olvasható az írásomban mindig próbáltam valamit adni és alkotni a közösségben, hogy az olyan játékosoknak is biztosíthassak egy jó közösséget, akiknek esetleg nincs annyi idejük egy valódi frakcióhoz. Ha kell én leülök 1000, 2000 percet is, akár TS-en is elmondom a teljes történetet, amit itt leírtam.
Köszönöm szépen, hogy végig olvastad és szántál rá időt. Láthatod, hogy azon vagyok, hogy visszakerüljek és hadd alkothassak valamit, ami esetleg maradandó vagy élményt ad a többi játékosnak is. :)