Elutasítva Rudolf Cambeiro - Gergo [FA/SA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szarvas

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
229
130
24
Érd
V4 karakter
Rudolf Cambeiro ✖
LV karakter
Rudolf Cambeiro
V2 karakter
-
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Rudolf Cambeiro

A ban időpontja:
2023. 01. 03.

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Gergo

A ban oka:
Vezetőség minősítése

Amiért szeretnéd az unbant:
2015-ben regisztráltam először a SeeMTA-ra, akkor még nagyon gyerek fejjel és még akkor V2 volt. A szerverbe beleöltem nem kevés időt, energiát és pénzt is, hogy alkothassak valami maradandót. Legelőször amikor valami maradandót tudtam alkotni, az a 2018-as év volt. Ekkor sikerült megalapítanom a CambTaxi-t, ami 2019-ig tökéletesen működött. Akkor ez megszakadt ott valamiért. Majd pedig újra élesztettem 2022. január 1-én, ekkor már CambLogistics néven. Ekkor sikerült megint egy olyan csapatot összerakni, akik a játékosokért voltak és nem a játékosok ő értük. Nem volt profitáló vállalkozás, de szívünk lelkünk benne volt. Majd pedig 2022 november közepén történt az eset, ami miatt később a bant kaptam. Szokásos céges meeting volt, a zárt belsős Discord szerverünkön. Ekkor úgy éreztem, hogy jó emberekkel van megtöltve a cég. Ezen a meetingen az akkor beérkezett új protect rendszer volt a főtéma, aminek máshol is hangot adtam, akkor is értelmesen megfogalmazva a dolgokat érvekkel alátámasztva. A meeting-ig nem történt változás a témában, így ekkor hagyta a számat az a mondat, hogy "Innen is puszilom Thommas-t." Ezzel a mondatommal zártuk le a protect témát és a meeting tovább folytatódott. Az egyik alkalmazottunk akkoriban nem éppen végezte jól a dolgát. Amikor belépett a cégünkbe saját döntés alapján, elfogadta a cégünk szabályzatát, ami kimondja, hogy semmilyen belső információ, beleértve a meetingek tartalmát, nem kerülhet ki semmilyen formában. Ez az akkori konkurenciák miatt volt bevezetve. Ez az említett alkalmazottam engedély nélkül felvette a meetinget, ami személyiségi jogokat is sért, de most ebbe ne menjünk bele. 2023. január elsejét írunk, amikor eldöntöttük, hogy jó ettől és egy másik alkalmazottunktól megválunk, mivel nem teljesítették a kötelező dolgokat. (Minimum heti hívás, heti leadandó) Majd pedig bosszúvezérelt tette az volt, hogy január 3-án este jelentett Gergo-nek, hogy ez és ez történt. Gergo hozzám teleportált és Vezetőség minősítése indokkal kirakott a szerverről, ugyanis szerinte a "puszilom Thommas-t" minősítő szókapcsolat. Én speciel úgy gondolom, hogy egy teljesen szubjektív dolog az, hogy ki mit szán minősítésnek és ezt a másik egyén miként dekódolja. Én amikor ezt a meetingen kimondtam, semmilyen mögöttes utáló, minősítő vagy bármilyen rossz szándék nem volt, hiszen a vezetőség az aki látja a szerver útját és lehet, hogy nem értettem/értek egyet ezzel a változással, viszont a véleményemet nyílvánítottam ki. Hozzáteszem, hogy Thommas-sal semmilyen problémám nincs, sőt emelem a kalapom, hogy idáig elvitte a szervert, mint tulajdonos és ennyi idő után is lelkes. Ezidőben a Fix&Drive-nál töltöttem be Veterán vontatós pozíciót, tehát nem gondolom, hogy éppen velem lett volna a baj, ezért a mai napig sem értem, hogy ez miért számít minősítésnek. A kijelentésben csak Thommas van megemlítve, tehát nincs más vezetőségi tag és nem is említettem mást, soha! Szeretnék mélységesen elnézést kérni ugyanakkor Thommas-tól, aki tényleg mindent is belead, hogy a szerver fejlődjön és ne toporogjon egy helyben.
Szeretnék visszatérni a barátaim és ismerőseim közé, ugyanis kegyetlenül hiányzik a szerver. Jó a társaság, jó a légkör és itthon nincsen más ilyen jellegű RP szerver, ahol ez ennyire megvan. Eltelt az eset óta bő másfél év és ennyi idő alatt is változhat sok minden és reménykedem, hogy egy ilyen indok is megbocsátható.


Megjegyzés:
Folyamatosan bújom a fórumot, hogy mi változik a szerveren, így a változó szabályokat tiszteletbe tartva, szeretnék újra a szerver közösség részese lenni. Reménykedem, hogy végre letudom zárni ezt az egész folyamatot számomra pozitív kimenetellel. Mint látható és olvasható az írásomban mindig próbáltam valamit adni és alkotni a közösségben, hogy az olyan játékosoknak is biztosíthassak egy jó közösséget, akiknek esetleg nincs annyi idejük egy valódi frakcióhoz.
Köszönöm szépen, hogy végig olvastad és szántál rá időt. Láthatod, hogy azon vagyok, hogy visszakerüljek és hadd alkothassak valamit, ami esetleg maradandó vagy élményt ad a többi játékosnak is. :)

 

Doki

Modern Verne
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 299
4 035
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Hi ilyen indokra nem tudok jelenleg UB-t adni.
 
  • Tetszik
Reactions: Miss Lacky
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.