Ruby Emerald jelentkezése az SCCS köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zeat

Barangoló
2019. 05. 27.
91
588
steamcommunity.com
V4 karakter
che.floro🥶
LV karakter
ann.holst🌹
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Ruby Emerald~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018.02.04-én regisztráltam, azóta van 2250 játszott percem.~

Hanyas szintű vagy?
~ 6~

Milyen idős vagy?
~ 15~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Itt voltam OMSZ-ben, V3-on pedig Katonaságban. Előbbiből kiléptem, utóbbiban pedig az inaktivitásommal kapcsolatban volt egy kisebb félreértés, és ezért kirúgtak.~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ 2020 február.~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~Elég nagy kihagyásom volt, szeretnék egy olyan frakcióba jelentkezni ahol ezt tudom pótolni, ez pedig teljes mértékben alkalmas lenne rá, ez a frakció nem arról szól, hogy naponta héba hóba fent legyek 1-2 órát rpzgetni. Hosszú távra szeretnék tervezni. Kezdetek óta tetszik a frakció, minden egyes alkalommal, amikor szerettem volna frakcióba jelentkezni, a listám elején az SCCS állt.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ hétközben 5 a minimum, hétvégén akár 6-8-at.~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://prnt.sc/s4fam3~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://prnt.sc/s4fa6t UI: Az utolsó és az előtti ugyan az, csak átraktak tanulósból simába.~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~Máté vagyok, nyíregyházán lakom. Informatika szakon tervezek továbbtanulni. A szabadidőm nagyrészét az MTA-ra fordítom. Más játékkal nagyon nem is játszok. Inkább több emberrel szeretek játszani, minthogy egyedül. Szeretek összedolgozni a társaimmal. Elég csúnya UCP múltam van, viszont igyekszem szépítgetni, a bannom részben az én hibám részben nem, ugyan is azt azért kaptam, mert a PD összetévesztett az IC testvéremmel, és elég rendesen kiborultam. Sajnos nem gondolkoztam előre, tudhattam volna, ha nem én vagyok akit keresnek, csak nem csuknak le. (Az 700 perces AJ is ehhez kötődik, azt követően kaptam a ban-t, pár szép szó után...)~
 
Utoljára szerkesztve:

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Armandi Petra - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.