Ruben Murphy jelentkezési formanyomtatványa

Dominik_1

Újonc
2024. 06. 05.
2
1
V4 karakter
Ruben Murphy
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Dominik<
~ Hány éves vagy? ~
>17<
~ Account ID-d? ~
>241183<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>35 907<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délelőtt és Este <
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>4-5 óra<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
>
image.png
<
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem voltam még frakció tagja<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen, mindhárommal.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Dominik vagyok, Romániaban élek egy kisebb faluban. Jelenleg 17 éves vagyok, még iskolás vagyok, elektronikai szakra járok. Imádom az IT világát, rengeteget foglalkozok a számitógépekkel, egy szervízben is segítkezem. Imádom a szerepjátékozást, elég régóta játszok a szerveren, volt időm kitapasztalni a szerepjátékozást, nagyon vágyok már egy frakcióba.<




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Ruben Murphy<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Los Santos Medical Center, 1998.06.15<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Járművekkel való kereskedés, munkáltató bányában<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
Rendkívül elhivatott vagyok szakma iránt, rengeteg időt tudnék belefektetni a karrierembe, amely hosszútávú lenne. Türelmes vagyok az emberekkel, ezzel együtt a munkával is, nem szeretem elsietni a dolgokat. Tisztelettudó, illedelmes személyiséggel<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Természetesen elfogadom, rendelkezem az adott összeggel.<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Los Santos, 1998.06.15. Ezen a helyen és időpontban születtem. A családom már több nemzedéken keresztül itt élt, és egy életnyi tapasztalattal rendelkeztek. Viszonylag tehetősebb családról van szó, mindenünk megvolt, amire szükségünk volt. Gyerekkori éveimet is ebben a városban töltöttem, és ugyanitt végeztem el az iskoláimat is. A gépjármű mérnöki egyetemre jutottam be, amit teljes elhivatottsággal vittem végig, és sikeresen elvégeztem. Nagyjából 25 éves lehettem, amikor úgy döntöttem, hogy szerencsét próbálok egy másik városban, ami nem bizonyult a legjobb döntésnek. Pár hónapon belül visszatértem a városba. Családi vállalkozásunkban folytattam a munkakarrieremet: bányákban dolgoztunk, illetve járműkereskedelemmel foglalkoztam. A családomért bármit megteszek, ezért stabil anyagi háttérre van szükségem. A járművek szerelmese vagyok, egyszerűen imádom őket, természetesen a járműkiállitásokon mindig ott voltam, és sikerült beszereznem életem autóját, amire nagyon büszke vagyok. Rengeteg tapasztalattal rendelkezem a gépjárművek terén, terepen is be tudtam ezt bizonyítani. Bízom benne, hogy egy esély keretein belül meg tudom mutatni szakmai tudásom, és ezt kamatoztatni tudom a lakosság számára.<

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>Nagyjából egy, másfél óra<



 
  • Tetszik
Reactions: Aporr