Ruben Mendoza jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

horacio gergo

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 30.
240
138
18
Budapest II.kerület
V4 karakter
@kyle.sanz
LV karakter
@ruben.mendoza
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Ruben Mendoza
Születési hely, dátum:
Tokyo, 1998.02.23
Lakcím:
Blueberry ST 5/A
Telefonszám:
+38-76-909-5295
E-mail cím:
yamatatsukichi@seemail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Főiskola
A jogosítvány száma:
215387RW
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.04.26

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
~



OOC információk

Neved:
Gergőnek hivnak
Életkorod:
18 éves vagyok.
AccountID:
4613
Játszott perc:
15.022, de ez növekszik.
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Nem voltam még frakció tagja.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
~
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Vonzz a frakció "témája" és a foglalkozása is. Elég unalmas civilként a szerverélet. És persze nem voltam még ilyen frakció tagja sem, szeretném kipróbálni milyen és hosszabb ideig maradni.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Új barátokat szeretnék szerezni, egy jó közösséget szeretnék megtalálni ahol jól érzem magamat. Szeretnék eléri egy nagyobb rangot is, hogy bebizonyitsam igenis jól tudom állni helyem a frakcióban.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Kedves, barátságos, vicces srác vagyok. Úgy érzem jó helyemet tudnám állni a frakcióban, a játszott perceim ellenére van tapasztalatom, sok dologgal kapcsolatban, amit a másik szerveren szereztem(V4). Sok időt tudok eltölteni a szerveren mindennap, több órát is akár. Jól kijövök mindenkivel, szót tudok érteni könnyen.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Hétköznap és hétvégén is átlagosan 6-8 órát is akár.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Pozitiv: Barátságos, könnyen szót értek, tapasztalt vagyok, birom a kritikát, segitőkész. / Negativ: Haragos, néha káromkodok, bőbeszédű, hangosan beszélek néha, könnyen ideges leszek a játékra.
Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Gergőnek hivnak, 18 éves vagyok. Jelenleg Budapesten lakom azon belül is a 2. kerületben. Autófényezőként tanulok, és ebben is szeretnék elhelyezkedni. Idén májusban végzek az iskolával. Szabadidőmben általában motorozok és eddzek, emellett videójátékozom. Sok féle videójátékkal játszom, de legjobban az MMO RPG, és a story játékok fognak meg leginkább. Rajzolni is szoktam feketén-fehéren. Ami a fejemben azt bármikor lerajzolom, legyen jó bármiről. Nemrég lett meg a jogositványom, friss jogsis vagyok. Barátságos srác vagyok, és elég könnyen megtudom nevettetni az embereket, sok témában találok viccet. De persze ha komoly téma van abból nem tudok viccet űzni.
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: OneLife

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 656
2 657
LV karakter
kulo hamo
badge-packer11.png
Tisztelt Jelentkező!!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!

Megjegyzés: Jelölj be engem ismerősnek. DC-n: doms_29 és írj rám az IC neveddel. A meghallgatásod DC-n lesz 04.14. (vasárnap) 19:30-kor.
Üdvözlettel,
Kip Hart
General Manager
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.