Roy Wreshich jelentkezése a Nemzeti Nyomozó Irodához.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zalannnn

Újonc
Támogató
2021. 07. 05.
41
14
18
Szeged
V4 karakter
aubin dubos
LV karakter
x
V2 karakter
x
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Roy Wreshich

2. Születés helye, dátuma
1993.09.25 .- Los Santos Medical Center

3. Bejelentett lakcíme
Palomino Creek.- A46

4. Telefonszáma
A telefonszámom: 778422

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
A legnagyobb végzettségem a rendészeti diploma!

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Országős Mentőszolgálat -Vezetőséggel való összetűzés - Nemzeti adó- és vámhivatal - Egyszerű távozás, szerettem volna mást is kipróbálni - Rendőrség - Időhiány miatt távozás - Terrorelhárítási központ - Időhiány miatt távozás -

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Igen! Fentebb említettem hogy többnél is. Ezek közé tartozik a: Rendőrség ( 2 hónapot töltöttem el az állományba ) - időhiány miatt le kellett szerelnem - Terrorelhárítási központ ( Egy hónapot töltöttem az állományba! ) - időhiány miatt le kellett szerelnem - és utolsó sorban a Nemzeti Adó- és Vámhivatal - Relatív sok időt töltöttem el az állományba, és szerettem volna mást is kipróbálni! ( Négy hónapot töltöttem el! )

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Rengetegszer voltam már rendvédelmi szerv állományban! Egyszer sikerült bekerülnöm a rendőrségnél felvehető "BBO".- nevezetű alosztályba, ekkor már eldöntöttem hogy a végső szerv, ahol nyugalmazott állománytagnak szeretnék válni az a Nemzeti Nyomozó Iroda! A maguk állományában tudnám bővíteni a tudásomat, és kamatoztatni az előző szerveknél megszerzett tudást. Maguknál történő akciók esetén az adrenalin szint az egekbe szökik ami mondhatni az én "függőségem"!

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
A kitartásomat mondanám legelső sorban annak, amivel ki szoktam emelkedni a többi társam közül! Ha elkezdek valamit nem adom fel azért, mert valami nem sikerül elsőre! Addig teszek érte ameddig nem sikerül a lehető legjobban. Mindegyik szervnél eltöltöttem számos évet, ezáltal rengeteg tapasztalattal rendelkezem mindenféle tevékenységről.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Zalánnak hívnak, tizenöt éves vagyok jelenleg.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2019.- ben regisztráltam a SeeGameSystem szerverekre, azóta kisebb- nagyobb kihagyásokkal történt az aktivitásom a szervercsoporton.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
33 nap, 18 óra és 42 perc (48642 perc) .- Ez manapság rohamosan nő!

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Országos Mentőszolgálat - Leaderekkel való összetűzés - Nemzeti Adó- és Vámhivatal - Szerettem volna valami más feladatkört is kipróbálni a szerveren, ezért váltottam! - Rendőrség - Ekkoriban nem tudtam a kötelező percet teljesíteni, ezért kiléptem! - Terrorelhárítási központ - Inaktivitás, nem tudtam teljesíteni a kötelező követelményeket - La Cosa Nostra - négy hónap - Rengeteg időt töltöttem a frakcióban , és őszinte legyek kicsit beleuntam a dologba ezért kiléptem! -

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Mint az IC részben is említettem, majdnem mindegyik rendvédelmi frakció tagja voltam, de sosem éreztem azt hogy nekem itt a helyem. Mindig figyeltem amikor Civil voltam hogy mikor hirdetitek meg a felvételt a frakcióba. Szeretném kipróbálni magam az NNI-nél is és megnézni hogy miben más az itteni RP.- mint a többi rendvédelmi frakciónál. Frakción belül szeretnék minél több RP-ben részt venni, és elérni egy bármely tisztikari pozíciót! Úgy gondolom, hogy ha valaki csatlakozik egy frakcióhoz.- " határ a csillagos ég! "

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen, rendelkezem mind a hárommal!

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Sziasztok! Zalán vagyok, szeretek sportolni, jelenleg akrobatikus kosárlabdázom szeretett kis egyesületemnél. Szegeden tengetem mindennapjaimat, ide járok középiskolába! Jelenleg nulladikos vagyok, mivel Nyelvi előkészítőn tanulok! Ha éppen nem tanulok, és nem sportolok akkor általában játszok a barátaimmal! Leginkább a SeeMTA szerverein, azon belül a SeeMTA V2-n. Rengeteget szoktam zenét hallgatni, mivel így számomra minden könnyebben megy! Általában még akkor is ezt teszem, amikor játszok bármely játékkal! E- mellett szeretek filmet, sorozatot nézni. Nem vagyok valami válogatós, mindent megnézek, ha olyan a kedvem! Úgy gondolom hogy nyugodt ember vagyok, de ha felhúznak akkor könnyen visszaszólok az adott illetőnek! ( Nem hordom el mindennek, csak kimondom az adott témáról a véleményemet! ) Röviden ennyi magamról!

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Igen, tudom teljesíteni a heti követelményt!

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 
Utoljára szerkesztve:

TrstMe

A legjobban teljesítő Adminisztrátor | 2023
FőAdmin
v2
2020. 01. 22.
136
281
V2 karakter
Ezra_Halcyon
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.