Roy Stokers jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

teenager rager

Aktív fórumozó
2019. 10. 29.
295
2 362
V4 karakter
Janko Pap
LV karakter
Joe Simpson
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Roy Stokers >

Születési helye, ideje:
<Boulder City, 1993.02.10 >

Édesanyja lánykori neve:
< Nicole Cameron >

Jelenlegi lakcíme:
< Quarry St.12 >

Hány éve él a városban?:
< 4 éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Egy jó csapatkörbe, egy jól fizető állásra, megfelelő higéniákkal rendelkező munkakőrbe való csatlokás. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Tapasztalatom van hozzá, csapatban is tudok dolgozni,megérthetően tudom a feladataimat kezelni, elhivatott vagyok. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem >

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Electronics dep.>

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Roy Stokers >




dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 4500 >

Eddigi frakcióid:
< Nincs

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< 3-4 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Egy frakciót szeretnék keresni ahol megfelelő a közösség,barátokat keresni meg ugye a szerelő Rp-t szeretném elsajátítani.>[/COLOR

Miért pont téged válasszunk?:
< Aktív vagyok, nem okoznék csalódást,beszédkészségem megfelelő, nagy rp tapasaztalattal rendelkezem.>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< https://i.imgur.com/ClCr8Ua.png [Összesen 1 jailem volt, de az is már régen történt]>

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< https://i.imgur.com/ClCr8Ua.png >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< https://i.imgur.com/ClCr8Ua.png >

Voltál-e már szerelő?:

< Nem >

Mennyi idős vagy?:

< 15 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:

< 7 hónapja, de nem volt megfelelő gépem hozzá, hogy sok időt tudjak rá fordítani.>

Használsz-e TS3-at?:

< Igen >

Használsz Facebook fiókot?:

< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:

< 4-5 óra.>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:

< Délután>

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:

< 1 >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):

< Előre is sziasztok. Zsombornak hívnak Záhonyban lakok, 15 éves vagyok februárba töltöm a 16 életévemet.Lassan 4 éve RP-zek MTA szervereken. Legtöbbször haverokkal szoktam játszani a Las Venturas szerverén, mert velük szeretek itt lenni. Legtöbb szabadidőmet a gép elött szoktam tölteni, és azokat az MTA-ra fordítanám.Más játékokkal is szoktam játszani. Újra el szeretném kezdeni a Las Venturasi életet. >
 
Utoljára szerkesztve:

seven trumpets

Dirty Deeds Done Dirt Cheap
2019. 09. 11.
492
3 736
V4 karakter
Omiros Pavlas
LV karakter
Landry Armstrong
Szeva régóta ismerlek, szerintem helyt állnál a csapatba, betudnál illeszkedi,gyorsan tanulnál. Támogatom!
 
Utoljára szerkesztve:

raffin

Újonc
2019. 04. 14.
53
36
V4 karakter
❌
LV karakter
Gerardo Segovia✔️
V2 karakter
❌
Csáó Roy eléggé régóta ismerlek de viszont nem hittem hogy ilyen szép lapot fogsz írni!
Csak támogatni tudom!
 
  • Imádom
Reactions: teenager rager

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
35
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka ! A lapoddal semmi probléma . Utolsó Jailed gondolom valami félreértés letehet ! játszott perceid kicsit kevés de szerintem helyt állnál nálunk ahogy a többiek is írták! Támogatlak!
 
  • Imádom
Reactions: teenager rager

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.12.20. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Imádom
Reactions: teenager rager
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.