Roy O Sullivan jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

royoo

Újonc
2021. 03. 06.
64
53
ST. Tropez
V4 karakter
ꜱɪʟᴀꜱ ꜱʟᴀᴠɪᴋᴏ
LV karakter
ʏɪꜱʀᴏᴇʟ ᴀʟᴄᴏᴄᴇʀ
V2 karakter
ʀᴏʏ ᴏ ꜱᴜʟʟɪᴠᴀɴ
sccslogo-new-color.png




Jelentkezési Lap



IG NEVED: Roy O Sullivan
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 6550
IC SZINT: 11

KOROD: 16
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL:
igen.
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ MIKROFONNAL: igen.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: Eddig nem volt egy sem.
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 1-2 de akár 3 órát is.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Dupláját, de több órát is akár!

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Gergőnek hivnak, de szoktak Palinak, Paleenak becézni. Jelenleg 16 éves vagyok, novemberben töltöm be a 17-et. Tolna megyében lakom egy kisebb, de mégis békés-nyugis városban. Középiskolába járok jelenleg, azon belül az épület gépészet szakra jutott a választásom. Hobbim legfőképp a motorozás. Általában sokat vagyok kint a haverokkal hétvégente, de hétköznap is néha becsusszan 1-2 kis összejövetel. Sokat is szoktam játszani, mostanában legfőképp a SeeMTA V2 szerverén játszom ha MTA-ról van szó.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Szeretnék egy jó közösség tagja lenni, jókat RP-zni. Szivesen helyt állnék a(z) SCCS közösségben, ugyanis ilyenben még nem volt részem, de kedvet kaptam reá.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: -


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Rcky

Zöldfülű
Támogató
2022. 01. 05.
176
160
20
Budapest II.
V4 karakter
Jimmy Pellegrini
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini
sccslogo-new-color.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2024.02.02 20:30-21:00 Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.

((Megjegyzés: Szép lap lett! Amennyiben nem alkalmas a feltűntetett időpont, kérlek jelezd privátban! ))
See City Car Service - Igazgató
Jimmy Pellegrini​
 
  • Imádom
Reactions: royoo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.