Roy McCarthy -> Turtle/Kroos

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dash2

Újonc
2022. 05. 20.
21
61
Óbecse,Szerbia
V4 karakter
Roy McCarthy
LV karakter
Dragin Jagodic
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Roy McCarthy

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Turtle/Kroos

Panasz oka, leírása, kifejtése:
A történet úgy kezdődött,hogy leállított egy járőr,nem megfelelő vezetés miatt. Megvolt az rp,de elfelejtette megkérdezni az IC nevemet és ahogy tudom pd-nek kötelező megkérdezni az ember nevét akkoris,hogyha ott van nála a jogsim,mert lehet hamisat adtam oda,ő ezt persze IC nem tudhatja. Mikor el szándékozott menni én megkérdeztem OOC,hogy szeretne-e kapni egy pk-t? Itt arra szerettem volna kilyukadni,hogy miért mg-zik,nem pedig egyből pk-t írni mert senkinek sem szeretni elrontani a játékélményét egy adminjail miatt. Ő láthatóan nem szerette volna megbeszélni a dolgokat és nagyon magára vette,mint fenyegetés és kihívta Turtle-t. Utána pedig jött Kroos is. Egyikük sem szeretett volna meghallgatni és megbeszélni a dolgokat,mert akkor lehet el lett volna magyarázva az egész dolog,de ők ahhoz tartották magukat,hogy pk val való fenyegetőzés és szerverminősítés. Mikor már elegem volt nagyon,hogy nem szerették volna meghallgatni,hogy nem szeretnék pk-t rakni senkire csak egy "költőibb" kérdés volt,akkor persze elővettem a stílusból is,és ez által nem szeretném magamat bűntelennek sem vallani,és a community "minősítés" (amire egyébként szerintem nem volt egyértelmű példa,hiszen nem szidkolóztam és nem is mondtam semmi konkrétat se a szerverre,se a játékosbázisra) is azért volt mert már sok ilyenben volt részem és kiégtem ez miatt. így pedig kaptam egy örökös bannt pk val való fenyegetőzés,OOC stílus és szerverszidás miatt.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://pastebin.com/Yqsv37Bf

Megjegyzés:
Ha az az egy rendvédelmis betartja az előírt szabályokat,miszerint meg kell kérdezni a nevet,hiába van nála akármilyen irat,hiszen lehet,hogy az hamis. így ez az egész meg sem történt volna. Úgy gondolom az adminoknak nem csak az egyik félt de a másikat is meg kellene hallgatniuk,akármennyire is jóban vannak,hiszen ez így a fer.
 

Kroos.

Barangoló
SzerverAdmin
v4
2020. 09. 30.
149
317
V4 karakter
Dean West
Csao, @Turtle helyett osztottam ki a bant, mivel nem tud bant osztani. Bár a sorok magukról beszének, nem tudom ezek után mit szeretnél.

2024-07-08 14:44:21] [Output] : [>o<] Roy Mccarthy: (( ezt tudjátok. ))
[2024-07-08 14:44:27] [Output] : [>o<] Roy Mccarthy: (( seemta community bazdmeg. ))
 

Teknős

bort isznak, de vizet prédikálnak
2019. 01. 10.
1 312
2 436
V4 karakter
Joseph Chambley
Szia! Kroos csak osztotta a kitiltást, illetve segédkezett a döntéshozatalban, szóval a PK igazából rám érvényes.
Kihívtak a srácok, hogy PK-val fenyegetőztél, ezek a logodban is megtalálhatóak:
[2024-07-08 14:35:59] [Output] : Roy Mccarthy: (( szeretnél pk-t_ ))
[2024-07-08 14:36:02] [Output] : Roy Mccarthy: (( ?* ))

[2024-07-08 14:36:06] [Output] : Roy Mccarthy: (( mg miatt? ))
[2024-07-08 14:38:40] [Output] : Roy Mccarthy: (( nem azt mondtam,hogy tegyük fel kapsz pk-t. )) -> de, pontosan ezt írtad le, hogy MG miatt PK-t fog kapni.

Ez véleményem szerint teljes mértékben kimeríti a fenyegetőzés tényét.

Ezután közöltem veled, hogy 90 perc jailt fogsz kapni a fenyegetőzés miatt, osztottam volna a szankciót, kérdeztem, hogy van-e bármi kérdésed, majd ezeket válaszoltad:
[2024-07-08 14:39:11] [Output] : Admin 1 Turtle: (( 90 perc jailt fogok érte osztani, ha nem értesz vele egyet, fórumon tudsz panaszt tenni. ))
[2024-07-08 14:39:15] [Output] : Admin 1 Turtle: (( egyéb kérdés? ))
[2024-07-08 14:39:33] [Output] : Roy Mccarthy: (( ezt tudjátok. ))
[2024-07-08 14:39:39] [Output] : Roy Mccarthy: (( seemta community bazdmeg. ))
[2024-07-08 14:41:26] [Output] : Roy Mccarthy: (( nemértem miért nem lehet ezt megbeszélni amúgy. ))
[2024-07-08 14:41:32] [Output] : Roy Mccarthy: (( rögtön admin,ez az. ))
[2024-07-08 14:41:33] [Output] : Admin 1 Turtle: (( ezen mit szeretnél megbeszélni? ))
[2024-07-08 14:41:44] [Output] : Roy Mccarthy: (( mint a kisgyerekek. ))
[2024-07-08 14:41:53] [Output] : Admin 1 Turtle: (( rendben, felesleges tovább húzni. ))
[2024-07-08 14:41:55] [Output] : Admin 1 Turtle: (( bármi egyéb? ))
[2024-07-08 14:41:59] [Output] : Roy Mccarthy: (( felnőtt módjára nem lehet megbeszélni semmit sem nyilván.ű ))


Nem tudom még mit kellene írnom a PK alá, benne van minden ebben a HSZ-ben + logokban.

Várom a bírálatot!​
 

Dzsuzi

A lelátó az otthonunk.
FőAdmin
v4
2019. 02. 08.
1 842
5 041
Budapest
V4 karakter
Giuseppe Luchese
Ezek szerint megértetted a problémát, nem toleráljuk az ilyen megnyilvánulásokat.

Ha meg a rendvédelmis nem kérdezi meg a nevedet ne írj ilyet, az ő ic mulasztása. (Vannak olyan esetek ahol valóban rá lehet fogni hogy MG) pl: ha ténylegesen fogalma sincs róla hogy te ki vagy.
Egyébként rajta van az iraton a neved, ahogy írta is ooc. Innentől én a helyedben inkább ic panaszt tettem volna, hogy nem megfelelően járt el az igazoltatás alatt, és hanyag volt.
Vezerkar/tisztikari személyt ha felkerestél volna a szituáció után, biztos vagyok benne hogy megvizsgálták volna az egészet.

De ebbe már ne menjünk bele.

Viszont ahogy te viselkedtél illetve megnyilvánultál ooc chaten az egyszerűen szörnyű volt.
Jogosan kaptad a kitiltásodat.

Hozzáteszem, nem írtad le adminügy alatt egyszer sem hogy mi a bajod, csak az ment hogy "ez a seemta comunity bazdmeg" , "mint a kis gyerekek". Satöbbi, a későbbiekben inkább ub kérelemmel próbálkozzál.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.