Roy McCarthy Jelentkezési Lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dash2

Újonc
2022. 05. 20.
20
51
Óbecse,Szerbia
V4 karakter
Roy McCarthy
LV karakter
Dragin Jagodic
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Nagy Tamás<
~ Hány éves vagy? ~
>17<
~ Account ID-d? ~
>240279<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>4284<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>A nap bármelyik szakaszában,de délelőtt és délután közé tenném.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>2-3 óra<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem voltam még frakcióban.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Nagy Tamásnak hívnak. Lassan 18 éves vagyok. Szerbiában élek,azon belül is vajdaságban egy kisebb városkában. Rp-zni 2018 ban kezdtem,az akkori SeeMTA V3 as szerveren. Azóta volt egy-két kisebb-nagyobb kihagyás,új fiókot is kezdtem a V4 kezdetével. Jelenleg középiskolás vagyok, végzős, elektronika szakon. <


🔧IC részleg🔧


~ Jelentkező neve? ~
>Roy McCarthy<
~ Jelentkező születési helye, ideje? ~
>1999.19.12, Dublin, írország<
~ Korábbi munkahelye(i)? ~
>Pénzügyi adminisztrátor<
~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
>Úgy gondolom tudok csapatban dolgozni és kellő elem vagyok a jó hangulat megteremtéséhez. Továbbá amilyen fiatal vagyok,olyan szorgalmas is. <
~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~
>Igen<
~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~
>Roy McCarthy vagyok, származásom Írországból, Dublinból. Tanulmányaimat a Dublini Egyetemen végeztem, ahol gazdaságtudományi szakon szereztem diplomát. Karrieremet egy multinacionális vállalat pénzügyi osztályán kezdtem, ahol fontos projektmenedzseri szerepet töltöttem be. Hat éve élek és dolgozom New Yorkban, ahol a pénzügyi területen vezető pozíciókat töltök be. Szenvedélyem az innováció és a technológia, így mindig érdekeltek az új pénzügyi technológiák. Szabadidőmben szeretek olvasni és utazni, különösen érdekelnek az ázsiai kultúrák és gasztronómia. Célom, hogy hozzájáruljak egy fenntarthatóbb és technológiaibb pénzügyi szektor kialakításához, amely globális kihívásokra is képes megoldásokat kínálni. Az életem során több különböző kultúrában és munkakörnyezetben szerzett tapasztalatot gyűjtöttem, amelyek segítettek abban, hogy rugalmas és problémamegoldó képességeimet fejlesszem. Szakmai életem során kiemelt figyelmet fordítok a csapatmunkára és a személyes fejlődésre, hiszen hiszem, hogy ezek nélkül nem lehet hosszú távon sikeres karriert építeni.<
~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
>1 óra<


 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
291
122
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség kiértékelte, ezek alapján a jelentkezését ELUTASÍTJUK!
Kérjük ne csüggedjen, próbálkozzon meg később újra beadni a formanyomtatványt!

((Tölts el egy kis időt még a szerveren, ha továbbra is szeretnél csatlakozni a frakcióhoz, írj meg egy új lapot pár hét múlva. ))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.