Roy Hardwell jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LnD

Barangoló
Támogató
2019. 04. 24.
129
33
23
Kecskemét
V4 karakter
Loading.....❌
LV karakter
Roy Hardwell
V2 karakter
Loading.....❌
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Roy Hardwell
Születési hely, dátum:
Fort Carson
Lakcím:
Whitewood St. 216
Telefonszám:
38-76-479-8289
E-mail cím:
royhardwell@seemail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Érettségi
A jogosítvány száma:
495739GY
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2023.11.27.

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
N/A


OOC információk

Neved:
Ricsi
Életkorod:
23
AccountID:
9710
Játszott perc:
21797
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Igen Voltam a Rendline Auto Service tagja még V3-ban két részletben töltöttem el 6 hónapot a frakcióban mivel az akkori munkám miatt sajnos nem volt elég időm a Frakcióra.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
Redline Auto Service
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Szeretnék egy össze tartó csapat tagja lenni és kipróbálni magam egy ilyen szerepben. Mivel még nem volt lehetőségem egy ilyen jellegű frakció tagja lenni sem v3-ban sem v4-ben.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
A célom a frakcióval az lenne ,hogy a meglévő tudásomat fejlesszem és tapasztalatot gyűjtsek.Szeretnék fejlődni és új szituációkat/embereket megismerni.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Azért gondolom ,hogy engem kellene választaniuk mivel csapatjátékos vagyok,a szituációkat teljes mértékben higgadtan és a helyzet legmegfelelőbb hangnemében kezelem. Ha esetleg nem tudnék játékban lenni az Előre jelezném indokkal.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Naponta 2-3 akár 4 órát
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Pozitív: Terhelhető vagyok,segítőkész,megértő,alázatos,udvarias. Negatív: Sokat káromkodok,túlságosan őszinte vagyok és ha nem kéne megszólalnom akkor is kimondom a véleményem,néha lusta vagyok és halogatom a dolgokat. ennyit tudok elmondani így hirtelen.
Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Sziasztok! Ricsinek hívnak és 23 éves vagyok.Nem szeretek magamról beszélni,de nagy vonalakban. A való életben egy autós srác vagyok aki ha nem dolgozik, vagy seezik akkor a műheléyben van a haverjaival és tákimákizza a szarát. :D Szabadidőmben találkozókra járok a haverokkal gyorsulásra driftra sbt... Hobbim az autókon meg a See-n kívül nagyon nincsen a munka mellett javarészt ez teszi ki a napom.Nagyvonalakban ennyit tudtam elmondani magamról.Köszönöm ,hogy végig olvastad a lapom. További szép napot/Estét!
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:

Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
Nem volt még
 
  • Fire
  • Tetszik
Reactions: Guba és Woffi

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 658
2 660
LV karakter
kulo hamo
badge-packer11.png
Tisztelt Roy Hardwell!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!


Megjegyzés: Várlak holnap estétől a héten 19:30 - 22:30 között TS-en egy megbeszélésre, DC-n tudunk pontosabban egyeztetni, keress nyugodtan.: doms_29.


Üdvözlettel,
Kip Hart

General Manager
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.