Roux Flavio jelentkezése S.G.H-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gwiar

Újonc
Támogató
2019. 08. 08.
63
13
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Sziasztok! Dávidnak hívnak, jelenleg 22 éves vagyok.
Tolna megye székhelyén Szekszárdon születtem és itt is élek. Nemrégiben jöttem haza Franciaországból a vírus miatt.
Jelenleg nem dolgozom, ezáltal sok szabadidőm szabadult fel. Hobbim közé sorolnám a téli sportokat, gondolok itt a síelésre, snowboardozásra illetve pár hétköznapi dolgot; futás, horgászat, játszás.
Az MTA szerverekkel nagyjából 2016-17 körül ismerkedtem meg. Az első olyan szerver ahol tanultam RP-zni az a SeeMTA V3 volt majd áttértem V2-re.]

Mióta játszol a szerveren?

[2019-12-03 regisztráltam a szerverre, de vannak kihagyásaim volt külföldi munkahelyem miatt.
Jelenleg 10549 perccel rendelkezem.]

Eddigi elért dolgok:

[Vagyoni alapon nem szeretnék kitérni semmire, mivel teljesen feleslegesnek tartom.
Sok új barátot köszönhetek a szervernek, és remélem még többel megismerkedhetek.
Mindössze 2 frakciót jártam be eddig mióta játszok ami a Fix&Drive illetve az NNI.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Első sorban azért, mert szeretnék 1 kisebb "terhet" levenni az adminokról a könnyebb/gyakran ismételt kérdések megválaszolásával.
Valamint magam miatt. A való életben is szeretek másokon segíteni, önkénteskedni és ezt a szerveren is szeretném folytatni.]

Miért téged válasszunk?

[Alkalmasnak érzem magam a feladatra, helyesen és gyorsan írok.
Rengeteg türelemmel, illetve kitartással rendelkezem. Akítv vagyok a szerveren, emellett a szabályzatot is ismerem.
Magam szerint érett gondolkodásom van, szeretek ott segíteni ahol csak tudok.
Szeretek csapatban dolgozni, ezt az utóbbi 2-3 évben megtanultam.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[A szerveren töltött időm 100%-át.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Akár 8-10 órát is, ez az adott napomtól függ. De az 5 óra minden nap megvan.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Először tudatába adom, hogy S.G.H-ként nem tudok fixelni, valamint tájékoztatom a szabályzatba is feltüntetett
"Admintól tilos javítást,tankolást,jármű teleportálást kérni." sorról. Majd leírnám neki az IC szerelők telefonszámát.
SCCS (/call 222-222), vagy pedig Fix&Drive (/call 444-444)]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Tudatára adnám, hogy a szerveren 2 szerelőtelep is van SCCS valamint a Fix&Drive
Mindegyik telepen van külön-külön sáv a sima és a gyorssáv.
A gyorssáv ára 700.000Ft viszont itt ahogy a nevében is benne van előbb beengednek mint a sima sávban, és a gyorssáv árát kérik el.
Ha az illető arra kíváncsi, hogy hogy működik akkor részletesen leírom. Kilép curzór módba, majd az adott alkatrészt lecseréli, majd kicseréli az újra amit az adott CP-ből tud a kezébe venni.
A kocsi paneles, akkor teljesen máshogy működik mivel csak az adott alkatrész kicserélésére kell rányomni és már kész is. (Tovább nem részletezném)]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?


Városháza:


SVqMoAf.png

Első pontba a városházát mutatnám be, mivel itt tud minden szükséges iratot kiváltani és itt is tudja felvenni a munkát
vagy felmondani az adott munkahelyről (/felmondas) paranccsal.

Kórház:

l7O5yC0.png

Másikod pontba a korházat mutatnám be, ha az adott player meghal akkor itt éled fel. Illetve a legtöbbször nagyobb sérülések esetén a mentősök ide szállítják és itt operálják meg.
Ha a szerveren nincs fent mentős, akkor a kórház melletti piros CP-be tudja meggyógyítani az öltört csontjait.

Autósiskola:

98QFrS0.png

Mivel a jogosítvány elengedhetetlen a szerveren, így harmadik pontba az autóiskolát mutatnám be.
A tékrépen egy "T" betű jelzi, amint bemegy az épületbe az adott player egy NPC-vel találkozik, ahol akár rögtön meg is kezdheti a KRESZ vizsgát.
Sikeres KRESZ vizsga esetén, azaz minimum 80%-ot elérve megkezdődhet a vezetés. Az épületen kívül egy CP-vel fogunk találkozni, amibe beleállva rögtön meg is kapjuk a kocsit amivel a további
útvonalat kell követni. Amint ez megvan meg is kapjuk a jogosítványt.


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Személy szerint én azért jelentkezek, hogy segítsek másoknak. De viszont mások játékélményét se venném el azzal,
hogy nem válaszolok az RP-re amikor nekem kellene. De próbálok válaszolni akár rövidebb, ismertetőbb válaszokkal.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Először a játékos szintjét nézem meg, és ha kezdő szólok neki hogy ezt a szerveren nem lehet, mivel NONRP.
Ha magasabb szintű játékos teszi, akkor először képet készítek, esetleg logot másolok bizonyíték miatt majd elküldöm az Adminsegéd Chatre.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Amennyiben ez jailnek tekinthető, úgy igen.
jK3ezhH.png

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem, még nem voltam és nem is szeretnék
PeIV8uW.png
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: Gwiar
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.