Rotten Jhonson jelentkezési lapja a Redline Auto Service-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Woffi

Modern Verne
Támogató
2019. 10. 08.
1 227
1 469
🇭🇺
V4 karakter
emil.higinz
LV karakter
colt.pugh
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Rotten Jhonson >

Születési helye, ideje:
< Los Santos 1985.12.21. >

Édesanyja lánykori neve:
< Elisabeth Lean >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Dover St. 123. >

Hány éve él a városban?:
< 14 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Imádom az autókat. Mióta az eszemet tudom bütykölgetek/szerelgetek. Most is van egy projectem amit én csinálok. Apám tanított szerelni és az álmom hogy maguknál dolgozzak. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Sok tapasztalatom van a szakmához. Szeretek csapatba dolgozni és új embereket megismerni. Szeretek segíteni másoknak/másokon. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Másik városban igen meg persze otthon. >

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Bus Driver KFT. és L.V.M.S. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Rotten Jhonson >




dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 15292 perc de napról napra csak növekszik >

Eddigi frakcióid:
< L.V.M.S. >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nincs. >

Mióta RP-zel?:
< 2-3 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Sok jót tudok a frakciórol. Van ott ismerős is, és mióta játszok a szerveren az az álmom hogy bekerüljek. Szeretnék megismerni új embereket és egy jó közösség tagja lenni . >

Miért pont téged válasszunk?:
< Aktív tudok lenni , könnyen bárátkozok másokkal. Szeretek tanulni új dolgokat és segíteni másoknak amiben csak tudok. Magabiztos és kitartó vagyok. Szeretem mindenből kihozni a legjobbat. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/0eg8GNL >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/7iOtTqq >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/FDHKKRv >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem. >

Mennyi idős vagy?:
< 14 éves vagyok >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2-3 hónapja. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Hétköznap kb 3-4 órát de ez iskolától is függ, hétvégén és szünetekben pedig jóval többet. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Inkább délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Inkább a másodikat. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Szia/Sziasztok! Leventének hívnak , 14 éves vagyok. Egy átlagos családban élek Budapest mellett , van egy testvérem is . Jelenleg szoftver fejlesztőnek tanulok a közép iskolában. Kedvenc idő töltéseim a focizás és a teniszezés meg ugye a számítógépezés. Mindegyik See szerveren játszottam de ez tetszik a legjobban és ezen is játszok a legtöbbet. Könnyen barátkozok másokkal és szeretek megismerni másokat. >
 
Utoljára szerkesztve:

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.11.28. 17:30 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Imádom
Reactions: Woffi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.