Rote kampfflieger - Marvin [#Croxo]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rote

Újonc
2019. 11. 27.
3
4
V2 karakter
Rote Kampfflieger
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Rote Kampfflieger >

Panaszolt fél admin neve:
< Marvin >

Panasz pontos megfogalmazása:
< nem segitet nekem es szerintem csak ugy tett be bortonbe most jottem fel szervere >

Bizonyítékok:
<
[2019-11-27 20:14:52] [Output] : *Beveri a fejet a kormanyba ((Rote Kampfflieger))
[2019-11-27 20:14:54] [Output] : *Verzik ((Rote Kampfflieger))
[2019-11-27 20:14:58] [Output] : [AdminJail]: Marvin bebörtönözte Rote Kampfflieger-t 120 percre.
[2019-11-27 20:14:58] [Output] : [AdminJail]: Indok: NonRp

imgur.com/a/N45YxoK

>

Megjegyzés:
< Szia azert irok panaszt mert sok adminnak es sok adminsegednek irtam de nem segitettek az ugyben ,es mondtak hogy irjak panaszt. neki mentem marvinak rpztem ahogy a bizonyetkban van majd marvin berakott bortonbe csak ugy…… Baratom segitet megirni a panaszt remelem igy jo lesz! 90 precem van serveren en csak bicigliztem csak ugy, nem ertem minek rakott be mervin.modositottam az uzenetemet forumon: ppt is vettem a serveren h tamogasam erre ezt kapom koszonom......... >
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

A PK-t én fogom bírálni.

Várom Marvin válaszát!
 

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Sziasztok! TS-en a tegnapi nap folyamán már letisztáztam az illetővel mi is a helyzet, egyet is értett a szankcióval! Most pedig megkaptam a panasz könyvet. :D Röviden a történet lényege annyi volt hogy autókáztam IC 4 sávos úton CTRL-al felugrott szembe sávba a kocsim tetejére (70-es sebességkorlátozású úton) majd amikor leesett IC: [2019-11-27 20:14:42] [Output] : Rote Kampfflieger mondja: ANYA. Várom a bírálást.
 

Rote

Újonc
2019. 11. 27.
3
4
V2 karakter
Rote Kampfflieger
En nem ertelek mentem a jobb savba ere jottel szembe es probaltalk kikerulni ugrasal es meg rpni is elkezdtem de te beraksz.. Nem ertetem veled egyet azert nyitotam panaszt. miert baj h mondom valamit jatekban nem lehet talan???
 

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Én mentem jobb sávba? Szerintem egy 4 sávos forgalmi úton ahol 2-2 osztott pályás út áll rendelkezésre a járművezetők részére nem hiszem hogy baj hogy a belső sávban közlekedtem neked pedig pont a másikban kellett volna lenned. Nem szép dolog hazudni főleg nem egy ilyen esetben.. de kérdezzünk rá a törzsőrmester-re aki ott ült mellettem.
 

Rote

Újonc
2019. 11. 27.
3
4
V2 karakter
Rote Kampfflieger
Bocsanat nem tudok enyire kreszezni jobb oldalt mentem ahogy szoktak az emberek valosagban de rpni is rptem nem ertelek. Nem montal semmit h nem lehet ilyet csinalni
 

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Élőben nem hiszem hogy láttál még olyat hogy a szembe sávba 4 sávosan közlekednek az emberek a varos egyik legforgalmasabb részén és biciklivel felugrálnák a szembejövő kocsik tetejére.
 
  • Vicces
Reactions: CarlV2

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

A jailt jogosan kaptad mivel nem rps,hogy te biciklivel felugrasz a 70-el vagy többel haladó járművekre.

A PK jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.