Rosco Ernesto --> West

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Rosco Ernesto >

Panaszolt fél admin neve:
< West >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Félre állított a navos, úgy hogy munkakocsival voltam. Kiszállt, majd lelőttem, mivel volt nálam illegál, és munkakocsival nem menekülhetek, mert szabályt szegek azzal. Menekülni, meg nem menekülhettem volna, mert lesokkoltak és bevittek volna. >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Szerintem nagyon meg volt kötve a kezem, és tehettem volna valamit, amit meg is tettem, hogy lelőttem a navost. Utána mondta nekem West, hogy amíg nem írja ic a navos, hogy át fogja vizsgálni a ruházatomat, vagy bármi egyéb, addig nem ölhetem meg, de... Elsiklott a felett, hogy terrorkészültség van, és ilyenkor kötelesek mindent átkutatni. >
 

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
Szia! Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy nagyobb admint is megkérdeztem, ugyan az azon a véleményen volt mint én, azaz amíg ic nem mondja, hogy meg fogok motozni, ergo nincs kilátásban, hogy elveszik stb... nem lőheted le. Ezt többször is leírtam neked pm-ben, de te csak tovább zaklattál az enyhítéssel. Amikor army leader voltam ez ugyan így volt.
 

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Gondolj bele! 100% hogy átmotoz, mert mindig átszoktak. Mivel terrorkészültség van, ezért én ic/ooc is azt gondoltam, hogy át fog motozni, mivel ezt kellett volna tennie, lehet megtette volna, de nem kockáztattam, hogy esetleg egy másik egység is oda kerülne. West, mint leírtam meg volt kötve a kezem, ha nem öltem meg volna, akkor elmenekültem volna, és azért kaptam volna jailt, szóval ebben a helyzetben, én úgy gondolom, hogy mást nem bírtam volna csinálni.
 

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Én úgy gondolom, hogy ezt nem szokták elfelejteni. Szerintem ő is nagyon jól tudta, hogy megfog engem motozni.
 

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
Nem alapozhatsz arra, hogy te mit gondolsz. Te is voltál armys, tudnod kell hogy addig nem lőheted le amíg nem mondja ic. Ha még valami ak vagy ilyesmi lenne megértem mivel látja amúgy is, de nálad glock volt, ami nem látható, amíg nem motoz meg nem veszi észre, a pillanatnyi helyzetben pedig nem volt tervében motozni téged. Várom a bírálást.
 

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Miért is ne alapozhatnék? Ha tudom, hogy terrorkészültség van, és még ooc is, úgy gondoltam, hogy átmotoz, akkor szerintem eléggé veszélyeztetve érezhetem magam ic , mert lehet átmotoz, de lehet nem. Nem tudhatom, de megvárni nem fogom, hogy megmotozzon. A másik tudom, hogy lehet rá kapni engedélyt, de ha egyedül járőrözik, akkor ne legyen felháborodva, hogy meghal. Ha pl 3-4-en lettek volna, nem kezdtem volna el lövöldözni.
 

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
Semmi köze a dolognak ahhoz, hogy egyedül járőrözik vagy nem... Utoljára, de tényleg utoljára írom le. Amíg nem mondja hogy megmotoz, nem vagy veszélyben e tekintetben. Ez nem csak az én véleményem több admint is megkérdeztem mindenki ugyan azt mondja: nem lőheted le amíg nem akar megmotozni, erről ic nem tesz kijelentést.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
nem lőheted le amíg nem akar megmotozni, erről ic nem tesz kijelentést.

Erről annyit mondanék, hogy magára vessen. Ha már elkezdi mondani, hogy csekket kapok, akkor utána motozás jön, amit ic tudhatok, és tudok is. Ne legyen az én hibám, hogy előtte megbüntet, majd utána megmotoz.
 

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Én is már leírtam néhányszor, én is a bírálást várom. Addig szeretném, hogy vissza olvasnád amiket írtam, hogy miért tudtam, hogy megmotoz!
 

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
Akkor még egy pár dolog:
1.
West, mint leírtam meg volt kötve a kezem, ha nem öltem meg volna, akkor elmenekültem volna, és azért kaptam volna jailt
Amennyiben megállsz, kiszállsz és gyalog menekülsz nem részesülsz szankcióban mivel ezzel nem sértesz szabályt.
2.
Nem hiszem, hogy a munkakocsi rendeltetésszerű használatához tartozik az, ha igazoltatás közben lelövöd a navost majd mész tovább.

Emellett nem tudom hol láttad, hogy terrorkészültség van, mostanában nem szokták govolni.
 
  • Tetszik
Reactions: Pami

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Ha jól emlékszem pmbe linkeltem + ha ott hagyom a waltont akkor kihasználtam, mert nem arra használtam amire kellett volna. Ez olyan, hogy elmegyek benzinszállítóval délire és beugrok közbe gyógyszerért. Azt hogy lelövöm, ő alakította így, mivel megállított. Ha nem állítanának mindig waltont, akkor nem lennének ilyen pk-k. Már nem szertném többször ugyanazt leírni, és West gondolom te sem. Én a bírálást várom már csak!
 

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
382
281
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
  • Ide szólok mint NAV leader.
  • 1. Nem motoznak a NAV-osok hanem ruházatátvizsgálás.
  • 2. Nem nagyon szoktunk ruházati átvizsgálást csinálni, max határon.. de ott se nagyon..
 

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Érdekes...Mindig megmotoztak, szóval ezt amit leírtál, erősen kétlem. Tudom, hogy ruházat átvizsgálás, de azért írtam így, mert nekem így jobban esett.
 
  • Tetszik
Reactions: Macsek

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Ha gov-olják akkor van terrorkészültség az a megoldás hogy ne hord magadnál a fegyvert, hanem tedd le.

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.