Rosalie M'Velazquez @ Erdős SeeGameHelpdesk jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Erdős

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 01. 18.
247
589
| 1139 Budapest, Teve u. 4-6.
V2 karakter
| Sciglio de Borelli
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok. Erdős D. vagyok. 2004 nyarán születtem, 16. életévemben járok. Másodévfolyamos, közepes tanulmányi átlaggal rendelkező rendészeti szakgimnáziumi tanuló vagyok. A jelenlegi járvánhelyzet miatt digitális tanrendben veszek részt. Szabadidőmben általában a virtuális világban tevékenykedem. Negatív tulajdonságaim közé tartozik, hogy túlságosan makacs és önfejű vagyok. Pozitív tulajdonságaim közül is kiemelnék párat; a koromhoz képest intelligensnek tartom magamat, jó csapatjátékos, és lojális vagyok.

Mióta játszol a szerveren?

2020 november 21-én regisztráltam a szerverre.

Eddigi elért dolgok:

Sok van, de amire a legbüszkébb vagyok azaz, hogy 3 nappal a regisztrációm után a Terrorelhárítás csapatát erősítettem, 120 milliós vagyont sikerült a horgász event utolsó napjaiban össze horgásznom, és végezetül nagyon sok pozitív, jó lelkű emberrel, baráttal vettem körbe magamat.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Majdnem egy teljes év leforgása alatt megfordultam mind a három SeeGameSystem szerveren, viszont nem mindenhol sikerült elérnem azt amit itt - nincsen nagy vagyonom de nekem éppen elég -, ebből kifolyólag itt szeretném megkísérelni az S.G.H. tagságot.

Miért téged válasszunk?

Nem kötelező engem választani, nem különbözök egyik jelentkezőtől sem. Viszont amit tőlem elvárnak, azt próbálom a lehető legjobb tudásom szerint elvégezni.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Amennyit a "rendszer" megkövetel. Legyek bármilyen szituációba, igyekszem a minél hamarabb, és a legjobb választ adni a beérkezett segítségkérésre.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Legalább 5-6 órát, de előfordul hogy ettől többet is.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Próbálom neki elmagyarázni, hogy adminsegédként nincs jogom az autóját megszerelni. Ha továbbra is folytatja, és sokadjára sem fejezi be, megkérek egy admint hogy ossza ki neki a megfelelő szankciót.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Vázolnám neki, hogy a szerveren két szervíz működik. Az egyiket Los Santosban - a See City Car Service-t (/call 222-222) -, a másikat pedig San Fierroban - a Fix & Drive-t (/call 444-444) - találja. Ha úgy gondolja, hogy az autóját meg szeretné javítattni, fel keresi az egyik szerelőtelepet. Az [F11]-es gomb lenyomásával, csavarkulcs ikonnal jelölt helyeken találja. A telepre érve három sávot talál. Egy gyors-, egy lassú sávot, és egy kijáratot. A gyors sávon hamarabb sorra kerül, több pénz ellenében. A szerelő ha beengedte, elvégzi a kárfelmérést. Ezután az általuk készített programmal kalkulál egy árat. Kifizeti az összeget, a szerelő pedig elkezdi megcsinálni az autót. Ha valamelyik szervezetnél dolgozik, a szervezethez tartozó autóval érkezik és van rá casco, akciósabb lesz a szerelés. Ha a szerelő végzett a szereléssel, kiengedi a telepről, és mehet az útjára.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Elsősorban a városházát, hogy a munka folyamatának első lépését elindítsuk - illetve hogy a szükséges okmányait kiváltsa. Másodiknak az aktuálisan felvett munkát, hogy eltudjon kezdeni pénzt keresni, tevékenykedni. Végezetül a déli benzinkutat, mert ott megtalál minden olyan fajta itemet, ami a mindennapi tevékenységéből elengedhetetlen.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Természetesen a szituáció nem maradhat félben, így folytatom azt is, közben a beérkező segítségkérésre igyekszem válaszolni.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Megkérek egy nagyobb adminisztrátort, hogy ellenőrizze ő is a hirdetést. Ha ő is úgy gondolja, hogy az a hirdetés NonRP-s hirdetésnek minősül, rá kérem a szankciót az illetőre

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Voltam, szám szerint pontosan 11 alkalommal -ebből három jail egy ügy alatt lett kiosztva.


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nincs kitiltásom a szerverről.
 
Utoljára szerkesztve:

SAS

Zöldfülű
2019. 01. 10.
150
534
Legends Never Die.
V4 karakter
Richardo Gonzalo Secada👑
LV karakter
Richard Lavigne🥰
V2 karakter
Xavier Evan😈
Megbízható, korrekt srác! Jó meglátásokkal, ha valaki, akkor ő képes lenne a feladatra! Sok sikert barátom!
 
  • Imádom
Reactions: Erdős

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 381
LV karakter
Fred Hemsworth
Hali Erdős. 3 éve ismerlek, eddig soha nem tudtam benned csalódni, s úgy gondolom, hogy nem is fogok. Nagyon, de nagyon bírlak, ezáltal egy nagyon jó haveri kapcsolatot ápolunk. Ha már én nem lehetek admin, remélem te lehetsz adminsegéd, ezután adminisztrátor. Mint irtad a lapodban, kicsit önfejű vagy amit támogatok, mert nem hazudtál de hát senki nem lehet tökéletes, mi így szeretünk. Legyél szerencsés drága barátom, s egyértelműen támogatom!
Egy kérdésem lenne: Miért nincs rajtad az SGH rang?
 
  • Imádom
Reactions: Erdős

Zareen77

Barangoló
2019. 01. 10.
132
58
V4 karakter
Zareen Floyd
LV karakter
-
V2 karakter
Zareen Floyd
Erdős. Régóta ismerlek. Korrekt és megbizható ember vagy. Ezt a lapot csak Támogatni tudom!
 
  • Imádom
Reactions: Erdős

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Fórum kitiltás.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Tetszik
Reactions: forog a fold
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.