Elfogadva Rosalia Mosquera------>Trevon

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tadeo

Barangoló
2019. 01. 10.
102
216
V4 karakter
Nina Ras
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ Rosalia Mosquera ~

A ban időpontja:
~ 2020 December eleje ha jól emlékszem ~

A ban időtartama:
~ Fél év ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ Trevon ~

A ban oka:
~ "Játékostársak szidalamzása, inkorrekt viselkedés ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ Azért szeretnék unbant mert nagyon megbántam ezt az egészet és azt is hogy inkorrektül viselkedtem a moderátorokkal.Nagyon szeretnék unbant kapni mert sajnos ez a ban miatt buktam egy számomra fontos frakciót ahol viszonylag eléggé nagy pozícióban voltam.Így hogy kivagyok bannolva ts-ről teljesen elvagyok lehetetlenítve attól hogy tudjak csatlakozni bármelyik frakcióba.

Így frakció nélkül nem nagyon tudok semmit csinálni a szerveren.És ezek mellett azért is szeretnék vissza menni mert a barátaimmal állandóan itt beszélgettem és kezdenek egyre jobban hiányozni.Eddig nem volt velem probléma ts-en csak ez az egy ügy.Ha esetleg megkapnám az unbant akkor ezentúl továbbra se lenne velem probléma. ~

Megjegyzés:
~ Köszönöm szépen hogy végigolvastad,más hozzáfűzni valóm nincsen. ~

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Palesz és Zsombor.

Trevon

karcok a felhőkön
2019. 04. 02.
501
2 107
V4 karakter
Donnie Montagne
LV karakter
Yasam Zorlu
Szia, köszönöm a korrekt kérelmet. Azt gondolom, hogy ennyi idő elengedő volt neked arra, hogy átgondolod, hogyan kéne a játékostársaiddal szemben viselkedned a TeamSpeak szerveren. Azt írtad, hogyha megkapnád az UnBant, akkor nem lenne veled probléma a jövőben. Szeretném ha ezt betartanád, a kitiltásodat feloldom. Remélem, hogy sikerrel jársz a frakciókba való jelentkezéssel, és szeretnék Neked jó beszélgetést kívánni TeamSpeaken. Zárom a kérelmet.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.