Rory Baker Visszajelentkezési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pampi

Barangoló
2023. 04. 07.
95
176
V4 karakter
Valentine Maldonado
LV karakter
Donte Masstes

bf35b5fce163fe64a7c339becc4221b2.png


I. SZEMÉLYES ADATOK

Teljes neve: Rory Baker
Születési helye, ideje: las Venturas, 30.03./2000.
Állampolgárság: Amerikai Állampolgár
Személyi igazolvány száma: 409494SW
Vezetői igazolvány száma: 310916WF
Fegyverviselési igazolvány száma*: -
Lakcím: Fort Corsan Wooden Street 8/B.
Telefonszám: +38-76-981-7160
E-mail cím: rory.baker@seemail.com
Magasság: 6'2ft
Testsúly: 179lbs
Etnikum: Kaukázusi
Nem: Férfi


II. TANULMÁNYOK

Legmagasabb iskolai végzettség:
[—] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban kiállított középiskolai képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[—] Rendelkezem érvényes GED teszt sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[X] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban főiskolai vagy egyetemi képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal

Amennyiben egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik jelölje a kurzus pontos nevét, szakirányát: VÁLASZ

Intézmény neve: Harvard
Végzettség elvégzésének ideje: 2021.09.01.
Idegennyelv megnevezése*: Spanyol.
Megszerzett szint*: Középszint.


III. MUNKAVISZONY

Szervezet: SAN ANDREAS SHERIFF'S DEPARTMENT
Betöltött pozíció: Deputy Sheriff+II
Munkaviszony kezdete és vége: 2023.06.-2023.11.
Távozás oka: Nézeteltérés az akkori munkáltatóval.



IV. KIEGÉSZÍTŐ KÉRDÉSEK

Van-e bármilyen szenvedélybetegsége: [-] IGEN [X] NEM
Rendelkezik bármilyen testi vagy szellemi fogyatékossággal: [-] IGEN [X] NEM
Állapítottak meg önnél bármilyen testi vagy szellemi betegséget, van-e ez okból gyógyszerszedési kötelezettsége: [-] IGEN [X] NEM
Használt-e korábban bármilyen illegális tudatmódosítószert: [-] IGEN [X] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt szabálysértésért amely során felfüggesztett büntetés, próbaidő vagy közügyektől eltiltásban részesült: [-] IGEN [X] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt bűncselekményért amely során börtönbüntetésben, házi őrizetben vagy egyéb súlyos eltiltásban részesült: [-] IGEN [X] NEM



V. OOC KÉRDÉSEK


Neved, korod: Dani vagyok, másnéven Pampi, 18 éves vagyok.
Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén: 2023. 01. 12. 21:11
Milyen frakciókban voltál eddig SeeMTA LV-n, miért léptél ki belőlük: San Andreas Sheriff's Department. Sajnos még a régi időben volt egy nézeteltérésem Fannival, ami miatt kirúgtak a frakcióból, nemsokkal utána elvették tőlük az SD-t.

Mutasd be magad legalább öt, legfeljebb tíz mondatban: Sziasztok! Dani vagyok, 18 éves, Budapesten élek. Gimnáziumba járok, szabadidőmben sportolok, haverokkal lógok suli után. Utolsó évben járok az iskolában, közepes tanuló vagyok. Régen SD-s voltam kb 1 éve, és nagyon szerettem, láttam megváltozott a vezetőség, így szívesen csatlakoznék újra. Aktív vagyok, sokszínűen RP-zek, és szeretek csapatban dolgozni. Örömmel láttam, hogy akiket beajánlottam még régen, most is a frakcióban vannak és szeretik. Nekem is megjött a kedvem és szívesen színesíteném a közösséget!

Csatolj linket az UCP szankcióidról: https://imgur.com/a/ZZa4kvs
Csatolj linket az UCP névváltásaidról: https://imgur.com/a/NJeUnOS
 

Satix

Újonc
2023. 03. 20.
41
189
LV karakter
Wesley Sears
Szia!
Tekintettel arra, hogy feketelistán vagy nem fogunk semmilyen körülmény közt visszavenni a frakcióba.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.