Roque Vance Jelentkezése a Nemzeti Adó-és Vámhivatalba!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Eyestone

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
54
204
V4 karakter
Zephan Dace
157ek2d.png



A jelentkezési lap OOC része
Az alábbiakban szeretnénk, ha válaszolnál néhány egyszerű kérdésre Önmagaddal kapcsolatban. Megkérünk rá, hogy a lehető legpontosabb válaszokat add, illetőleg ne hagyj ki egyetlen kérdést sem!

|Mi az IRL neved?|
- Bartucz Lázár -

|Hány éves vagy?|
- 16 éves vagyok -

|Mióta játszol a SeeMTA v3 szerverén?|
- 2017.01.02.-án regisztráltam a szerverre és azóta kisebb-nagyobb kihagyásokkal játszottam. -

|Hány játszott perccel rendelkezel a SeeMTA v3 szerverén?|
- 74000 percem van jelenleg a szerveren -

|Az előző neveidről egy kép [UCP]:|
- KÉP -

|Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP]|
- KÉP -

|Voltál már kitíltva? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP]|
- Igen voltam egyszer kitiltva de végül jogtalan lett mert csak kifagytam. Bizonyíték:KÉP -

|Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Mért léptél ki?|
-Egyetlen egy frakcióban voltam az OKF-ben és onnan azért léptem ki mivel haverommal szerettemvolna tovább RP-getni. -

|Nálunk követelmény hetente minimum 1000 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető?|
- Teljes mértékben! -

|Milyen OOC indokból szeretnél a NAV tagja lenni?|
- Még nem tapasztalhattam meg belűről egy rendvédelmi frakciót sem csak kívülről (igazoltatásterén) és szeretném fejleszteni az RP tapasztalataimat és tudásomat is egyaránt. -

|Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel és működő mikrofonnal?|
- Igen rendelkezem mindkettővel. -



A jelentkezési lap IC része
Arra kérünk, hogy a következő kérdésekre úgy adj választ, mintha a szerveren IG kérdeznénk tőled. Próbálj meg pontos, összefüggő mondatokkal alkotni!



|Teljes neve:|
- Roque Vance -

|Születési helye, időpontja:|
- 1996.08.10. Ancona -

|Telefonszáma:|
- 387611985714 -

|Mi a Nemzeti Adó- és Vámhivatal feladat- és jogköre?|
- Igazoltatások, határ-ellenőrzések, illegális határátkelők elfogása, cégek ellenőrzése esetenként azok bezáratása. Jogkörei kiterjed San Fierron belül és kívül Los Santoson kívül és a kisebb városokra is. -

|Mik a Nemzeti Adó- és Vámhivatal kényszerítő eszközei?|
- Gumibot, paprika spray, bilink, sokkoló és éles helyzetekben akár lőfegyver is. -

|Ön szerint van különbség motozás és ruházat átvizsgálás között? Amennyiben úgy gondolja igen, fejtse ki a különbséget!|
- Igen van mivel a motozást általában olyan személyen vagy őrizetbe vett emberen alkalmazzák aki feltehető legesen tárgyi bizonyítékokat rejtegethet/tarthat magánál ami miatt eljárás indulhat ellene ez kiterjed ruházatra és testüregekre is ezért azt a műveletet csak is kizárólag orvos végezheti el a kapitányságon ezzel szemben a ruházatátvizsgálást inkább igazoltatásoknál de akár kapitányságon is alkalmazhatják, de a rendezvényekre betérő embereken is annak céljából hogy az épületbe ne kerüljön be olyan eszköz ami az épületben lévő személyeket és vagyontárgyakat veszélyeztethetné. Ruházatátvizsgálást igazoltatás esetén is lehet alkalmazni fokozott ellenőrzés során vagy ha felettes utasítást ad rá. A személyi megsértések végett mindkét műveletet azonos nemű személy végezheti. -

|Mikor használhatja lőfegyverét?|
- Lőfegyver használata csakis kizárólag abban az esetben alkalmazható ha a célszemélynél lőfegyver található vagy a lőfegyvert éppen használni készül vagy egy üldözés esetén az üldözött személygépjármű amire lő parancs van kiadva. De lőfegyver használata egy bizonyos lezárt részre is vonatkozik ahol tűzparancs van kiadva. -

|Ön szerint mi a Hallgató feladata?|
- Rádiózni az adott egység helyzetét vagy a műveletet amire éppen készül a rádió kódok használatával és a felettese utasításainak követése. Igazoltatások dokumentálása. -

|Írjon saját magáról 3-3 pozitív és negatív tulajdonságot!|
Pozitív tulajdonságok:
Érdeklődő minden téren
Csapatban jól teljesítő
Szorgalmas

Negatív tulajdonságok:
Kissé Durva
Türelmetlen
Aggódó
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Aspect és Danesz

Döme

♫ Partyképes faszagyerek ♫
Támogató
2019. 01. 10.
173
66
Eger
V4 karakter
Dwayne Blackbourn
LV karakter
Dwayne Blackbourn
Háló! Ismerlek, szerintem értelmes vagy es rendesen tudnád csinálni ezt a frakciót. Lapoddal kapcsolatban csak annyit, hogy a motozás/ruházat átvizsgálás kérdést jobban gondold át, vagy olvass utána mert ez úgy helytelen.
Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Eyestone és Danesz

Eyestone

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
54
204
V4 karakter
Zephan Dace
Hali nekem is ismerősnek tűnsz és köszönöm a Támogatást és az észrevételt már javítottam is. :giggle::giggle::)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Aspect

Peppuu

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
76
67
Budapest
V4 karakter
Tim Blackbourn
LV karakter
Lisa Mccoy
Szépen megfogalmazott lap.
Az UCP-d nem makulátlan de az utolsó jail óta eltelt 2 hónap.
Szerintem megérdemelsz egy esélyt.
TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Eyestone és Danesz

BenceV3

“Két lábon járó tech, dev support.”
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
2 321
2 211
21
Budapest / Hatvan
V4 karakter
Scott Venturas
Vezetőség válasza:
Gratulálunk! Örömmel értesítünk róla, hogy a jelentkezését a vezetőség elfogadta.
(( Adunk 1 esélyt! ))
Team Speak 3 meghallgatás időpontjai:
- 2019.04.27. {Szombat} - 16:00
- Amennyiben nem megfelelő az időpont, írj privát üzenetet [ITT], vagy az elfogadott jelentkezések táma alá.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.