Ronor ötlete a szerverrel kapcsolatban

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ronor

Újonc
Támogató
2019. 08. 06.
39
32
Budapest
LV karakter
Taylor Ronor
V2 karakter
Taylor Ronor
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Tyler Ryan >

Ötleted:
< Szerverren való frakciók és egyéb dolgok újitása >

Megjegyzés:
< A szerveren számomra eléggé kihaltak az illegális frakciók régen 3 banda és minimum 2 maffia online volt és aktivak voltak, most meg csak annyit látok,hogy a maffia hol az egyik bankot rabolja hol a másikat vagy egyszerre mind a kettőt, Legális frakciók is megcsökkentek, PD-t kb sehol nem látom úgy ahogy navost se.. Az ötletem az lenne,hogy össze kellene hozni egy (kb) 2 banda 1 maffiát vagy valami ilyesmit a szerverre, a navot,pd-t és NNI-t összelehetne vonni, csak annyi,hogy a PD-n belül lennének nyomozók de közben rendes rendőrök is lennének. Navnak KB most ugyan az a dolga mint a sima PD-nek.. Valami pénzváltást is szivesen elnéznék a szerveren, mivel eléggé horribilis összegek vannak, egy bányász kör 225 ezer FT.. már mindenki mindennel megszedte magát. Házak, garázs intik fele pedig ki sincs használva, fele vagy kivan bannolva vagy nem is játszik a szerveren.. valami IC bejelentéses rendszer mehetne.. És egy kicsikét több alap skin is lehetne a bincoban. Egyelőre ennyi folyamat upgradelem a témát, szerkesztgetem. Remélem nem lesz 1 szóval lintézve, és zárják a topicom. :confused: >
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
A frakciók összevonásán akkor lázadások lennének , hogy borzalom.
A munkák fizetését szintén nem kellene zargatni , mivel direkt lett ennyi a "bányász" munkának a fizetése.
A házak / garázsok / intik amik bannolt játékos nevén van azt meg megírták már másik topicba.
Viszont a több "civil" skin a bincoba szerintem is mehetne mert amik vannak elég bénák és kevés.
 
  • Tetszik
Reactions: Hayas

milliokilenc9

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
104
41
24
Budapest
LV karakter
Richard Hopkins
V2 karakter
Richard Hopkins
Szerintem igazad van.. Mivel van elég sok illegális frakció amiben vannak 10-15en, de valahol a 10et se éri el a frakció emberei.. Ha kevesebb frakció lenne akkor sokan lennének 1 frakcióban és lenne RP..
Rendvédelmi frakcióknál is igazad van.. Régen a határon állt mindig 1-2 navos.. Vagy mindig láttam rendőröket LSben járőrözni.. Most meg nagyon ritkán látom őket.. Kb akkor amikor a bányász viszi leadni a kőveket és levágják az útat.. meg trafiznak a 30as miatt.. Ez mind jogos, szép és jó... de szerintem fontosabb egy egy illegális embert elkapni vagy egy üldözött autót elkapni..
Akik meg örökre lettek bannolva azokat a házakat/garázsokat kilehetne törölni hogy más játékos is tudjon házat/garázst venni és nem órákat hirdessen egy-egy 50
milliós ajánlatért..

+
Szerintem jó lenne az is hogy a piros lámpán ha átmész levon egy bizonyos összeget.. Szerintem nem száguldozna át mindenki. (közte én is)

Köszönöm hogy elolvastad!
 
Utoljára szerkesztve:

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
Szerintem jelen pillanatban az ARMY az a frakció aminek nincs értelme így azt össze lehetne vonni a TEKkel és lenne egy egységes frakció akik ráfekszenek az illegális dolgokra, pl terror készültség stb. Attól függetlenül, hogy ki lett véve a fegyver hajót rengeteg fegyver van a szerveren még így is. Bár szerintem az se lenne hülyeség, hogy ha valaki rabolja az arany bankot ne lehessen rabolni a sima bankot, mert így nagyon nagy előnyben van az illegál és háttérbe szorult a rendvédelem. Ezt a részét támogatom, de a pénz váltással nem értek egyet. Szerintem ez így jó ahogy van. Maximum egy 5%al lehetne még növelni a fizetéseket, hogy ne legyen minden elérhetetlen áron egy kezdő számára.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: cikmar és Hopkins

milliokilenc9

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
104
41
24
Budapest
LV karakter
Richard Hopkins
V2 karakter
Richard Hopkins
Jogos gondolat Myron felőled de szerintem a TEKet is kilehetne venni, es akkor a Rendőrségben és a NAVban lehetne olyan rang vagy beosztás amit a TEK végzett eddig
 

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Sziasztok! Igaza van abban hogy mindenki milliárdos és semminek sincsen lassan értéke. Mert mindenki megvásárolt mindent Tamásitól, de ezzel nem is lenne gond ha ennyire durva árak lennének. A munkákkal tény és való baromi sok pénzt lehet keresni, mi lenne ha Euro lenne a szerveren?
A rendészeti frakciók pedig szerintem Rendőrség és a Navot kellene össze vonni, midenki megkapja a jelenlegi rangját és nincsen akkor vita. Ugyan ez a Tek és Honvédséggel.
Mindenki megszokta jelenlegi állapotot és azért nem akar senki változást. De változás nélkül a béka segge alatt maradt a szerver és végül senki nem fog játszani ezen a szerveren. ATM rablás felesleges mivel így is éjjel nappal a bankok kirablása megy és teljesen azt hiszi mindenki hogy rps. Ja a másik pedig egy banda van a szerveren aztán másik banda nincsen is azért illene legalább kettőnek lennie. Maffia szervezetből pedig ha nem tévedek de egy 4 darab biztos hogy van. Meg a farmos dologgal elcseszték a drog termesztés úgy mint melót a bandásoknak. Mivel én azt mondom fegyverhajó legyen, de az csak a maffiásoknak legyen elérhető. Bandások meg drogot tudjanak termeszteni és így ha szüksége van a maffiának drogra akkor valamelyik bandát keresi fel és ha bandának fegyverre van szüksége akkor ők meg keresik valamelyik maffiát. De szerintem ez soha nem lesz így mivel mindenkinek olyan fasza a fegyverhajó pedig nem az. Ha lenne még egy banda én is bandás lennék és nem taxis. A nav pedig ugyan azt csinálja mint a rendőrség szóval egy kutya az egész. :)
Rendészetnek lehetne mondjuk Egy rendőrségi állománya valamint egy Nyomozó alosztálya és lenne külön Tek vagyis kommandós állomány, többi felesleges a szerverre, és nem vagyok ellenetek (( Navosokra és a Honvédségesekre gondolok ! )) De be láthatjátok hogy tényleg semmi értelme az egésznek ha kicsit elgondolkoztok a dolgokon.
 

Ronor

Újonc
Támogató
2019. 08. 06.
39
32
Budapest
LV karakter
Taylor Ronor
V2 karakter
Taylor Ronor
A hajót most vették ki, nem is gond hogy kikerült.. :)
 

amartin

Újonc
2019. 06. 24.
18
16
V2 karakter
marcus_levell
beszéltek ki az illegális frakciókról, de egyikük sem tud rpzni :))
thebenjamin válasza:
Stílusodból lehet vissza venni, nem ezért van a topic.
Következő ilyennél szankciót osztok.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: dr3X

eznorbert

Pötyögtető
2019. 01. 10.
436
346
22
jaszterm.com
V4 karakter
enzo_martell
Valami pénzváltást is szivesen elnéznék a szerveren, mivel eléggé horribilis összegek vannak
Ez annak köszönhető, hogy pár ember kamat afkolt amikor lehetett és bejött 1 (2?) milliárd és fel vitték az árakat.
És egy kicsikét több alap skin is lehetne a bincoban.
Házak, garázs intik fele pedig ki sincs használva, fele vagy kivan bannolva vagy nem is játszik a szerveren.. valami IC bejelentéses rendszer mehetne..
Az egész ötletedből csak ennyit tudok támogatni, a többit nem nagyon.
 

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
beszéltek ki az illegális frakciókról, de egyikük sem tud rpzni :))

Szia! Elsőnek tanulj meg írni mivel nem csak egy szót írtál el hanem szinte az egész mondatod teli van hibával. Amúgy miért nézel le mindenkit hogy nem tudnak rpzni az itteni hozzá kommentelő játékosok? Szerintem nem ismersz innen senkit de te tudsz rpzni. Biztos te vagy a király csak az a baj hogy még az álltalános iskolát sem jártad ki. Elöszőr kérdezzél mielőtt ilyen véleményt írsz valamihez. :)
Nem csak itt de a való életben sem leszel nagyobb ember mert másokat lenézel. ;)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: dr3X és Zacsii

Ronor

Újonc
Támogató
2019. 08. 06.
39
32
Budapest
LV karakter
Taylor Ronor
V2 karakter
Taylor Ronor
Tudtad értelmezni amit mondott? Akkorjó, mert én nem és hagytam is annyiba :'D
 

amartin

Újonc
2019. 06. 24.
18
16
V2 karakter
marcus_levell
pls csinálsz egy olyan leirást nekem is amilyen neked van?
avatart is

thebenjamin válasza:
Nem ezért van a topic léterhozva, és nem társalgó.
Ott van a privát üzenet.
Többet nem szeretném látni ezt.

thebenjamin válasza:
13.) A közvetlenül előtted levő hozzászólást tilos idézni!
(Kivétel: Ha fontos részletet emelsz ki a hozzászólásból.)
Büntetés:
20 büntetőpont + iromány szerkesztése.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
nagyon adom az ötletet, de szerintem 1 banda 1 club vagy 2 banda 1 club is jó lenne, és 2 maffia, és akkor tiszteletben is tudná tartani a 2 maffia a másik hatáskörét stb. Szerintem a rendvédleme összevonása se lenne rossz, mert akkor nem sok frakcióba lenne kevés player hanem kevesebbe több amivel már több RPt lehet kihozni!
 
  • Tetszik
Reactions: milliokilenc9

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
Halihó. NNI már össze volt vonva egyszer a PD-vel, nem működött, és nem is lesz összevonva.
 

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Sajnos ebből nem lesz semmi, nem részletezem miért. Az a gond akik tényleg szerettek rpzni a seemta életben vagy abba hagyták vagy néha feljárkálnak még egy kis időre de nem mennek frakcióba mivel frakciók többsége csak a pénzre megy. A banda frakciókba meg senki nem akar menni mivel hogy drogot termesszél ahhoz ppzni kell. :) De ez a baromság rá kell kényszeríteni a játékosokat a pénzköltésre. :) Szerintem térjetek vissza a Seerpg szerverhez azt sokan szerették még annó. ;)
 
  • Tetszik
Reactions: Zacsii

Ronor

Újonc
Támogató
2019. 08. 06.
39
32
Budapest
LV karakter
Taylor Ronor
V2 karakter
Taylor Ronor
Annó az exedet is szeretted, akkor most térj visszahozzá? :D
 

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
530
19
Budapest
LV karakter
Sylvius Estrada
Felesleges ezt a témát ragozni, az egész azon függ hogy a játékosok mit akarnak.
Azért csak mert ide le írtad nem fog senki oda menni ahol hiány van.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.