Ronor -> Bence

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ronor

Újonc
Támogató
2019. 08. 06.
39
32
Budapest
LV karakter
Taylor Ronor
V2 karakter
Taylor Ronor
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Taylor Ronor >

Panaszolt fél admin neve:
< Bence >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Lejárat, stilus >

Bizonyítékok:
< forum.see-game.com/threads/ronor-marvin.64192/#post-302725 >

Megjegyzés:
< Nem értem miért kell lejáratni, szerintem egy szuperadminnak nem kellene egy játékossal se igy beszélni nem is tudom mit tehettem ami miatt ilyen stilusban beszélt velem.. Konkrétan fenyeget "többet nem fogunk találkozni" . Tényleg nem érte milyen lórol beszél, minden adminnak megmondtam ha gondom volt az ügyintézésével és ha valami hibát vétett a többsége be is ismerte és mondta hogy igazam van.. Nem nagyon értem ad olgokat, Admint pedig tudtommal minimum 4-esig vittem el. nem 2-esig ezzel is lejáratva engem, ha gond van velem behúzol ts-en és megtudjuk beszélni, én mindig próbáltam veled beszélni etc.. Nem nyilvánosan kellene hazudozni(itt gondolok a 2-es adminra) és lejáratni :) Köszönöm a birálást remélem aki birálja tisztán látja a dolgokat. Tudtommal Bence még jóban is van marvinnal, 10 percbe se telt a birálás. >
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Fejjel megyek neki mindjárt a falnak, de elnézésedet kérem ha olyan nagy mértékben megsértettelek a 2-es adminnal :cry: Emellett nem fenyegettelek, hanem tényeket közöltem, a tanácsomat pedig vagy megfogadod vagy nem. Ettől függetlenül nem tudom kinek képzeled magad hogy kioktatsz egy admint hogy miért ír ki valamit 3x, ha én bírálom, ha nem az a PK jogtalan :) Érdekelne mikor raksz majd PK-t a SeeGameSystem-re is :D Editeltem a hozzászólásomat, kellemes estét
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Tamási kérésére a panasz helyezhető.
 
  • Tetszik
Reactions: kryst0f
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.