Bírálatra vár Ronan Lambton - Zoli

HVCsano

Újonc
2019. 04. 19.
18
13
Budapest
V4 karakter
Ronan Lambton

b51815e782eee653d3f5b2e26240c300.png

Teamspeak3 UnBan kérelem

InGame/TeamSpeak neved:
Ronan Lambton

A ban időpontja:
2024.09.29.

A ban időtartama:
30 nap

Moderátor neve, aki bannolt:
Zoli és Foxi

A ban oka:
Névvel való trollkodás

Amiért szeretnéd az unbant:
A szabálysértést ugyan elkövettem, viszont nem teljesen érzem jogosnak a 30 napos bant. Az eset után közvetlenül érkezett Foxi aki jelezte, hogy ilyet ne tegyünk, mert elspameljük a global chatet. Miután elnézést kértünk az esetért és abbahagytuk elment, majd egy 10-20 percel később az említett operátorral tért vissza. Elsősorban John Torso nevével kapcsolatban kérdezett, ugyanis az ő neve a szabályzat pontjait nem tartotta be (/DP John Torso). Az én nevem az első figyelmeztetés után már a nevem, a rendes, helyes felépítéssel rendelkezett (Ronan Lambton // Csanó). Én egy gyors ivásszünet végén érkeztem vissza a gép elé, mikor láttam, hogy ketten vannak a csatornában. Mikor észrevettem mi történik már hallottam, hogy mi lesz a következménye, ilyenkor próbáltam gyorsan szóhoz jutni, viszont már kaptam is a bant Torso után. Így a szankciót ily módon nem találom jogosnak ugyanis az én részemet nem tudtam elmondani, illetve az első figyelmeztetés után bocsánatot kértem, és minden szabályellenes tevékenységemet megszüntettem, és a végső beszélgetésen a nevemmel sem volt már semmilyen gond. Mint egy frakció középvezetője, műszakvezetője, ki számos frakciótag közvetlen felettese, ez a szankció a műszakommal tartott kommunikációt igen nagy szinten megnehezíti, ezzel a közös munkát, együttműködést is.

Megjegyzés:
Köszönöm, hogy rászántad az időd az elolvasásra! Nyugodtan állok elébe akár a tegnapi beszélgetés pótlására is.