Ronald Winters Visszaszerelési Kérelme.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Raiden

Újonc
2020. 10. 12.
42
16
V4 karakter
Bruno Travis :)
LV karakter
Jhos Pierra :)
V2 karakter
Harper Wilfred
nnilogo.png


Nemzeti Nyomozó Iroda visszaszerelési formanyomtatvány

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés autómatikus elhelyezést/elutasítást jelent.


IC


Teljes neve
-Ronald Winters-

Születési hely, dátum
-Los Santos Medical Center 1989.03.18-

Bejelentett lakcíme
-Los Santos Gantoni út 13.-

Telefonszáma
-539812-

Mikor szerelt le az állományunkból?
-2021.08.05 körül-

Milyen rendfokozaton szolgált, volt kiemelt beosztása?
-Törzsőrmesteri rendfokozaton voltam, nem volt kiemelt beosztásom.-

Mi volt a leszerelésének az indoka?
-El kelett utaznom a városból, mivel külföldön kaptam munkalehetőséget, de most tértem vissza-

Miért szeretne újra nyomozó lenni?
-Mivel, végeztem külföldön így visszatérnék az állományba, hiszen ott is szereztem tapasztalatot amit itt is szívesen hasznosítanék. Szeretném megismerni (ha azóta van) az új kollegákat, illetve szeretnék újra a csapat tagja lenni, egy tisztelettudó, normális, illedelmes vezető irányítása alatt.-

Elfogadja, hogy visszaszerelése alacsonyabb rendfokozatra történhet?
-Természetesen-



OOC


Neved
-András-

Életkorod
-17-

Milyen frakciókban voltál eddig, és miért léptél ki?
-OMSZ,NAV,NNI OMSZ-ből mert inkaktív voltam, NAV-ot nem élveztem és nem volt rá a nyáron sok időm, NNI-ből pedíg mert nem tudtam volna aktív lenni.-

Tudnád teljesíteni a kötelező, 1000 percet?
-Természetesen ahogy eddig is.-

Milyen karaktert RP-znél a frakcióban?
-Egy Amerikai állampolgárt, aki csak a jót szolgálja, és szereti ha rend, fegyelem, és tisztaság van körülötte.-

Van teamspeaked, mikrofonod és discordod?
-Discordom van, Teamspeaket nem nagyon preferálom ezért nincs leszedve.-

Mesélj magadról, mivel foglalkozol, mik a kedvenc időtöltéseid?
-Andrásnak (Bandi) hívnak 17 éves vagyok Budapesten élek, Rendőrnek tanulok 11. osztályban. Szoktam sportolni, szabadban lenni a barátaimmal illetve számítógépen játszani. Kedvenc időtöltésem a számítógépezés, sok minden játékot kipróbáltam már, illetve játszok is velük de kedvet kaptam az RP-hez újra, és visszatérnék az NNI-be itt. Közvetett tudok lenni illetve rendes, és mindenki felé pozitívan nyitok amíg a másik is, mivel természetesen mint mindenki én is tudok bunkó lenni ha úgy állnak hozzám. Segítőkész, türelmes, illetve határozottnak tartom magam.-

UCP kép a névváltásaidról
-https:confused:/imgur.com/7nlXoel-

UCP kép az adminjailekről és kitiltásokról
-https: //imgur.com/omPopZq, https: //imgur.com/cCIytTH (Hozzáteszem a sok jail-nél a felső 3 az egy, illetve van egy kulcs és jelvény leadós is, remélem most is elnézitek ezt mint annó mikor 8 jail-el jelentkeztem. :( )-


 

Antoon

thank you for joy
2020. 06. 08.
633
2 030
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: exito és Raiden
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.