Romano Alphonso jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lajosvok

Újonc
2019. 10. 07.
57
220
Szentkirály
V4 karakter
Romano Alphonso
LV karakter
Alphonso Romano
V2 karakter
Goldberg Thommas
Jesse-Car-Service.png

Tisztelt jelentkező!

Olvassa át figyelmesen az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.

Az esetleg hibás lapokat rendszerünk automatikusan elutasítja, ez után jelentkezését csak a következő jelentkezési ciklusban adhatja le.

A jelentkező a lap elküldésével hozzájárul, hogy bármilyen hamis, megtévesztő válasz esetén szintén, azonnali elutasítás, jövőbeli szankciók vonhatók maguk után.


A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service csapata.




VEZETÉKNÉV:
Romano

KÖZÉPSŐ NÉV:
-

KERESZTNÉV:
Alphonso

NEM: (X -elje be a megfelelő mezőt!)
[X] Férfi

[—] Nő

[—] Egyéb

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: (nap/hó/év - helyszín)
27/09/1989 - USA, Nevada Állam, Carson City

BEJELENTETT LAKCÍM:

Las Venturas, Demaret Street. 62

TELEFONSZÁM:
+38-76-971-8415

MIÉRT SZERETNE CÉGÜNK MUNKATÁRSA LENNI?
Szeretnék egy családias, biztos és stabil céghez tartozni ahol megbecsülnek és szabad utat adnak a fejlődés és a tapasztalat szerzés felé.

MIÉRT PONT ÖNT VÁLASSZUK?
Úgy gondolom kellő affinitással rendelkezem a pozíció betöltéséhez, szeretném is ezt bebizonyítani, amennyiben bizalmat szavaznak számomra, ezek mellett nem eltörpülő érv a szakmai tudásom, nagybáttyám szerelőműhelyében elegendő tapasztalatot szereztem, amit itt igénybe is tudnék venni.

HOL TALÁLT CÉGÜNK HÍRDETÉSÉRE?
Egy hírdetőplakáton a városban.

KORÁBBI MUNKAHELLYEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK
Cég neve:

-
Munkaviszony kezdete:
-
Munkaviszony vége:
-
Munkakör leírása:
-
Munkaviszony megszűnése: (X -elje be a megfelelő mezőt!)
[—] Felmondás

[—] Kirúgás*
* Ha kirúgtak, mi volt ennek az indoka?
-

ELFOGADJA CÉGÜNK SZABÁLYAIT, MŰKÖDÉSI PONTJAIT? (X -elje be a megfelelő mezőt!)
[X] Igen

[—] Nem




(( OOC RÉSZLEG ))

NEVED, AHOGY SZÓLÍTHATUNK
:

Attila, Ati.

BETÖLTÖTT ÉLETKOROD:
17

JELENLEGI JÁTSZOTT PERCEID:
36522

KORÁBBI FRAKCIÓID*:
-

*TÁVOZÁS OKA:
-

TERVEID A FRAKCIÓBAN:
A lehető legtöbb időt bent tölteni és igazából minél többet hozzá tenni a frakcióhoz, nem csak IC hanem OOC is.

MIÉRT VÁLASSZUNK TÉGED?
Szerintem hamar feltudnám venni a fonalat, ugyan még nem voltam szerelő az új dolgok kipróbálása mindig is vonzott, Alapvetően lelkiismeretesen végzem a feladataimat az életben, szerintem ezzel itt sem lenne baj.

MENNYI IDŐT TUDNÁL A FRAKCIÓRA SZÁNNI?
Hétköznaponként 2-3 órát, hétvégéken pedig 3-4et is akár.

KORÁBBI ADMINJAIL, KITILTÁS: (csatolj képet, amin látszódik mindkettő! "imgur.com")

ACCOUNT ID-D:
12558

BEMUTATKOZÁS PÁR MONDATBAN: (legalább 10 összefüggő mondat!)
Attilának hívnak, jelenleg tanuló vagyok egy kecskeméti technikumban. Ha időm engedi szabadidőmben sportolok vagy online ütöm el az időt. A SEEvel már régóta tart a kapcsolatom, abszolút nem nevezném magamat kezdőnek. Általában ha nem a gép előtt töltöm az időm akkor a szabadban tevékenykedek, nem egyszer fordult már elő, hogy 10-20 kilóméteres bicikli túrákra indultam egyedül vagy a barátaim társaságában. Úgy gondolom egy olyan figura vagyok aki a humort, derülátást, jókedvet helyezi előtérbe a mindennapjaiban, de maximális koncentrációt és figyelmet tudok fordítani a rám kiszabott feladatokra, így úgy gondolom a követelmények teljesítése nem okozna problémát. Mindig is szerettem alkotni, valamit létrehozni. Próbálkoztam már többször is közösségi terek létrehozásával más platformokon, de ezek sajnos nem arattak valami nagy sikert, viszont TikTokon sikerült összekuporgatni egy kisebb nézőtábort MTA-s tartalmak révén, amit nagyon szeretek menedzselni, és amint időm engedi, ezzel is szívesen foglalkozom. Igazából a roleplay elég nagy hatást gyakorolt az életembe, nagyon nem is tudnék hasonló játékot mondani ami ennyit hozzá tett az életemhez. Szerintem egy jól formálható személy vagyok, nem vagyok beképzelt és tudom tartani a tiszteletet másokkal szemben, viszont ezt el is várom.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Dexter

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 211
1 309
LV karakter
Leon Seanetti
Jesse-Car-Service-logo2.png


Örömmel értesítjük, a jelentkezése bírálásra került: ELFOGADVA
Várjuk a meghallgatáson! ((TS3)) További információkról - ITT tájékozódhat.

Amennyiben nem megfelelő a felvételi időpontja, keresse a vezetőségben felsoroltak egyikét.

Sok sikert kívánunk!




Leon-Seanetti-al-r-s.png
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
552
579
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Meghallgatás eredménye - SIKERES

További instrukciókat a vállalaton belüli vezetőség fogja eljuttatni Önhöz.
Sikerekben gazdag munkálatokat kívánunk!



Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.