Elfogadva Roly Zackery - DavidBmc

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Roly Zackery

Újonc
2021. 12. 16.
3
0
19
Székesfehérvár
V4 karakter
Roly Zackery
LV karakter
Roly Zackery
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ Roly Zackery ~

A ban időpontja:
~ 2021.12.17 15:15 ~

A ban időtartama:
~ 30 nap ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ @DavidBmc ~

A ban oka:
~ Trollkodás, Moderátor hülyéneknézése ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ Sziasztok! Szerintem egy félreértés történt. Azt tudni kell, hogy kezdő vagyok, és még tanulok pár dolgot így see-n meg Ts-en belül. Először használtam ma Ts-t és rögtön beléptem v3 Ts-be. DavidBmc először azt kérdezte tőlem , hogy mondjakk 3 IC szabályt, de valamiért rossz volt a hangja, ezért ezt jeleztem neki. Aztán kértem, hogy ismételje meg a kérdést mégegyszer , akkor sem hallottam, ezután jobb lett a hang és megkértem mégegyszer , hogy ismételje meg, szerintem kultúráltan, de ha nem annak tűnt azért bocs, de tényleg normálisan kértem meg és utána kibannolt a fenti okkal. Valószínű félreértettük egymást , nem trollkodnék adminnal, meg senkivel sem, főleg úgy, hogy még csak új vagyok ebben a világban. A fejhallgatóm meg kicseréltem, mert valószínű amiatt történt ez a félreértés.
~

Megjegyzés:
~ Sajnálom az esetet David-től bocsánatot kérek, de tényleg szerintem csak egy félreértés történt. Szép ünnepeket! ~

 
Utoljára szerkesztve:

DavidBmc

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
231
275
20
V4 karakter
Cirino Milano Moretti
LV karakter
Misha Zinoviya
V2 karakter
Lia Giordano
Csáó, nagyon úgy jött le az egész hogy poénkodni akartál, 3x rákérdeztem a szabályokra + le is írtam és visszakérdeztél negyegyére is.
Remélem tényleg csak egy félreértés volt, az UB-t megkaptad!
Kellemes ünnepeket és jó időtöltést a szerveren!
 
  • Hűha
Reactions: justcody
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.