Roland Thompson-->Jelentkezési lap!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 09. 01.
27
12
V4 karakter
Wolf Roudrigez
LV karakter
Wolf Roudrigez
V2 karakter
Roland Thompson
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Roland Thompson ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ kb 1-2éve,sajnos voltak nagyobb kihagyásaim,illetve nem volt egy fényes az az rp így sajnos újra kellet kezdenem a V2-t a multhéten,ez a perceimen is meglátszódik. Percek:1351(elötte 5évet V3-on rpztem) ~

Hanyas szintű vagy?
~ Jelenleg 5-ös,de minen erőmön azon vagyok,hogy ez emelkedjen. ~

Milyen idős vagy?
~ 17 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ V2-ön nem. Viszont LV-n igen. Redline Auto Servisbe voltam, kb 3 hónapig. Leadtam,mert folyattam az IG életemet és rpsen elköltöztem Los Santosba. IG abban,állapodtunk meg mivel megvoltak velem elégedve mint IG mint IRL ha úgy gondolom,hogy vissza megyek várnak sok szerettel. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Voltam. 2020 Januárjában távoztam. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mivel,előröl kezdtem V2-t mindig is megfogott mind a 3szerveren a szerelő frakció,és maga rendszer.Eddig LV-n sikerült bebizonyítanom,munkásságom,szorgalmam.Szeretném megésmeri V2-es szerelők csapattagjait,közösségét,rp köreit.Szeretnék segíteni játékos társaimon,illetve szeretném jobban kitapasztalni ezt az RP-t.Fontos nem a pénz miatt,hanem az RP miatt jelentkezek,mivel mindig is szerelők RP köre izgat. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Naponta 5-6óra hétvégente akár egész nap. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem. https://imgur.com/Y9IuuZG ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~Nem. https://imgur.com/XBh0ZRn ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok!Csaba vagyok 17 éves kiskunfélegyházi lakos vagyok.Jelenleg végzős.Teli kalanddal,életkedvvel és persze életcélokkal.Szeretek hülyéskedni,mértékkel csak tudni kell hol a határ.Könnyen barátkozok,ismerkedek.Szeretek új kihívásokba vágni.Jelenleg Kecskeméten tanulok végzős vagyok.Mercedes-Benz gyárba vagyok gyakorlaton,ha az iskolát elvégeztem itt is szeretnék maradni dolgozni.Kicsit rátérek a szabadidős tevékenységeimre. Hobby szinten 2 dolog van.Ezek lennének a következők: Makketozás bár ez verseny szinten,illetve fotózás.Fotózás itt tájképeket készítek.Lassan kialakul a 3. hobby-m is mégpedig az autó építés.Jelenlegi terv egy Audi A4 építése,tuning találkozókra és versenyekre mint pl.:AMTS. Összegezve ezt a ki bemutatkozást:Csabának hívnak,17 éves vagyok.teli életkedvvel és célokkal.Röviden ennyi lenne. ~

Megjegyzés)
~Köszönöm,hogy elolvastad a lapom és időt szántál rá.Tudom a követelmény minimum 10-es szinte ezen dolgozok,hogy több legyen.Rengeteg tapasztalatom van mind a három szerverrel.UPC-n megnéztem 2016-ba registráltam,tudom ez nem jelent semmit.Ebben a lapba rengeteg időt fektetem,hogy próbáljam olyanra írni,hogy az elfogadható legyen,illetve lássák a leaderek,játékosok vagy akik épp ezt a lapot tekintik,hogy kevés percek végett is látnak bennem,esélyt,értelmességet. Remélem ha elnyeri a tetszését valamelyik leadernek akkor,a percektől eltekintenek és a szinttől.
Még egyszer köszönöm,hogy szántál rá időt és megtekintetted a lapom.Szép napot!~
 

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
484
239
22
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia jó kis lapot írtál meg meg is fogalmaztad a válaszaidat. Csak az a baj hogy 5 szintű vagy és 10 szint a minimum
 
Utoljára szerkesztve:

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Armandi Petra - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.