Roland Cooper jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zolikaa555

Újonc
2019. 03. 23.
27
20
V4 karakter
Roland Cooper
LV karakter
Roland Cooper
Magyar-Honv-ds-g-Logo.png

SEE CITY HONVÉDSÉG - JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY


Figyelem, az alábbi kérdésekre igyekezz legjobb tudásod szerint, értelmes, kerek, egész, bő mondatokban válaszolni! Kérünk, mindenhova valós adatokat adj meg! A jelentkezési lapod az általad megadott válaszokból, illetve fogalmazási képességedből, valamint a kérdésekre adott helyes válaszaid alapján lesz elbírálva.

fejl-c2.png

I. OOC Információk

Az első részben Rólad mint játékosról szeretnénk pár alapvető információt megtudni.
fejl-c2.png


Hogy hívnak?
Leventének hívnak.

Hány éves vagy?
18 éves vagyok, októberben leszek 19.

Mióta játszol a SeeMTA V4 szerverén?
2019-ben regisztráltam, de azóta nem játszok folyamatosan, mindig volt egy kevés kihagyásom.


Hány játszott perced van?
26.860 percem van, de ez a bírálatig nőni fog még.

Miért pont téged válasszunk?
Ahogy fent írtam, a kisebb kihagyásaim oka az volt, hogy egy idő után megunom a szimpla játékot RP hiánya nélkül, ezért egy frakcióhoz szeretnék csatlakozni, ami folyamatosan fent tartja a kedvemet a játékhoz. Mindenképpen rendvédelmis szeretnék lenni, és mivel nyitva van ide a jelentkezés, ezért a honvédségbe szeretnék jelentkezni.

Naponta átlagosan hány órát tudnál aktívan eltölteni a szerveren?
Ez sajnos nagyon változó, mióta "felnőttem" sok dolgom lett, így nem az egész napom a játékról szól, tehát lesznek olyan napok, amikor egyáltalán nem tudok fellépni, de lesz olyan is, amikor 8-10 órát tudok eltölteni. A napi átlagot 2-3 órára saccolnám.

Tudnál teljesíteni heti 1000 percet, melyet a frakcióra kéne szánnod?
Összességében igen, persze.

Mesélj magadról pár mondatban! Írj pár sort magadról, amelyben bemutatod magad!
Igazából egy gimnáziumba járok egy kisebb városban, jövőre kezdem az utolsó évemet. Amikor tudok, lejárok horgászni, bulizni. Nagyon szeretek motorozni, éppen a nagyobb kategóriás jogsit csinálom. Régebben egész nap különböző játékokkal játszottam, ma már semmilyen más játékkal nem játszok, csak MTA-zok, mert elvesztette a többi játék a varázsát, és időm se engedi sajnos.

Miért szeretnél a Honvédséghez csatlakozni?
A fenti indokok miatt, és, mint szinte minden kisgyereknek, nekem is ez volt az álom munkám kiskoromban, de erről már letettem, legalább itt ezt meg tudnám valósítani.

Rendelkezel rendvédelmi múlttal? Ha igen, melyik rendvédelmi frakcióban voltál már?
Sajnos még nem rendelkezek.

Írj magadról 3 pozitív, valamint 3 negatív tulajdonságot!
Jó tulajdonságaim: bármilyen emberekkel kijövök, tudok velük beszélgetni, véleményem szerint kedves vagyok, a legrosszabb szituációkban is nyugodt tudok maradni. Rossz tulajdonságaim: Bár szinte mindig higgadt vagyok, ha egyszer véletlenül felidegesítem magam, akkor az egész napomat elrontja, viszonylag lusta vagyok, általában a számomra legfontosabb embereket bántom meg.

Rendelkezel Teamspeakkel, valamint működő mikrofonnal?
Természetesen igen, a mikrofonom viszont nem a legfényesebb sajnos.

Milyen frakcióban voltál korábban a szerveren? Mennyi időt töltöttél el ott? Miért léptél ki?
Még nem voltam frakcióban ezen a szerveren, LV-n voltam egy rövid ideig mentős, de családi okok miatt 3 hónapig nem tudtam játszani.

Voltál már korábban adminjailben? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!
Ez alatt az 5 év alatt sikerült egy-két jailt összehozni, de azok már törölve lettek.
Voltál már kitiltva? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!
Kitiltva még sosem voltam szerencsére.
Volt korábban névváltásod? Csatolj egy képet az UCP-dről!
Egyszer, rossz nevet adtam meg regisztrációkor, és ezért lecseréltük, azóta ezt használom.
fejl-c2.png

II. IC Információk

Ebben a részben a karakteredről szeretnék általános információkat megtudni.

fejl-c2.png


Teljes név: Roland Cooper
Születési hely, idő: 2000. 10. 11. Los Santos
Anyja neve: Agatha Cooper
Bejelentett lakcím: Jelenleg San Fieroban egy motelban élek.
Állampolgársága: Magyar
Személyigazolvány száma: 425342JR
Neme: Férfi
Családi állapota: Egyedülálló
Testmagassága (cm): 183
Testsúly (kg): 89
Telefonos elérhetőség: +38-76-895-2062
E-mail cím: roland.cooper@seemail.com

fejl-c2.png

III. Képzettségek és korábbi munkahelyek

Ebben a részben a karaktered képzettségére, illetve korábbi munkahelyeire vagyunk kíváncsiak.

fejl-c2.png


Középfokú iskolai végzettség: Villanyszerelő
Intézmény neve, ahol középfokú tanulmányait megszerezte: San Fierro Gimnázium
Ha van felsőfokú iskolai végzettség: Még nincsen.
Intézmény neve, ahol felsőfokú tanulmányait megszerezte: -
Nyelvismeret: Magyar anyanyelvű szinten, angol felsőfokon, minimális német.
Megszerzett szakmák, illetve egyéb képzettségek: Villanyszerelő
Korábbi munkahelyek: A szakmámban dolgoztam másfél évet.
Ha rendelkezik járművezetői engedély kategóriákkal, azokat sorolja fel: AM, B, C, D, A1.

fejl-c2.png

IV. Előélet, illetve egyéb szerzett engedélyek

Az alábbi részben karaktered előéletére, illetve az általa megszerzett engedélyek után érdeklődünk.

fejl-c2.png


Volt már Ön ellen büntetőeljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem.

Volt már Ön ellen szabálysértési eljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem.

Volt már Ön bírósági idézésen, akár tanúként akár vádlottként? Ha igen akkor írja le pontosan ennek indokát!
Tanúként voltam, ellopták a szomszédom motorkerékpárját.

Volt már korábban bevonva vezetői engedélye?
Nem.

Volt már korábban vezetéstől eltiltva?
Nem.

Rendelkezik-e érvényes fegyverengedéllyel? Ha igen akkor írja le az ahhoz tartozó fegyverek sorozatszámát és típusát!
Nem.

Szolgált már korábban a See City Honvédség állományában? Ha igen akkor írja le milyen beosztáson és rendfokozaton?
Nem.

fejl-c2.png

V. Honvédséggel kapcsolatos kérdések

Az utolsó részben arra vagyunk kíváncsiak mennyire vagy tisztában Honvédség feladatkörével.

fejl-c2.png


Mik a Honvédség főbb feladatai?

Határok őrzése, az ország területének és lakosságának védelme.

Sorolja fel az altiszti rendfokozatokat!
Őrmester, Törzsőrmester, Főtörzsőrmester.

Mit kell tenni, ha egy katona találkozik felettesével?
Tisztelegni, majd köszönni neki.

Mi a Honvédség 3 fő haderőneme?
Szárazföldi, vízi, légi.

Támaszponton belül tartózkodik, amikor sürgősségi rádión keresztül a Honvédséget vételezik tűzharchoz, azonban jelenleg nincs rangidős személy aki kitudná vezényelni az állományt. Mit tesz ebben az esetben?
Válaszolok a rádión, hogy nincsen rangidős személy, és parancs nélkül nem csinálok semmi mást.

Mit tesz, ha észleli, hogy a támaszpontra beszökött egy civil személy?
Felszólítom, hogy haladéktalanul távozzon, ha megtagadja, akkor erősítést hívok, és úgy eltávolítjuk a területről.

Ön műveleti területen helyszínbiztosító feladatot lát el, majd észleli, hogy egy civil személy nem hajlandó elhagyni a helyszínt. Mit fog tenni ebben az esetben?
Felszólítom rá, hogy távozzon, ha megtagadja, akkor letartóztatom, majd előállítom.

fejl-c2.png


Kijelentem, hogy fenti jelentkezési lap az én szellemi termékem, továbbá a jelentkezés során az igazat, és csak is az igazat írtam. A jelentkezési lap megírása során külső segítséget, valamint mások jelentkezők lapját nem használtam fel.


Kelt: Los Santos, 2024. 07. 02.
Aláírás:
Roland Cooper
 

hmd5g

Aktív fórumozó
Támogató
2021. 07. 24.
287
158
V4 karakter
Lorenzo Memphis
Szia! Te lapod is szintén szép, perceid is megvannak szép UPC-tek is van. Sok sikert mindkettőtöknek. Szintén oké.
 
  • Imádom
Reactions: zolikaa555

2row

Barangoló
See Game Helpdesk
v4
2022. 07. 09.
90
84
V4 karakter
Justin Tworow
Csáó szép lapot írtál, támogatom.
 

sCoolby

Everything happens for a reason... 😶‍🌫️🥱
2020. 01. 07.
1 224
845
Nyíregyháza
V4 karakter
Vincent Luchese
LV karakter
-
V2 karakter
-
yrBgERtv2.png

SEE CITY HONVÉDSÉG

Tisztelt jelentkező!

Értesítem hogy a Honvédséghez beadott jelentkezési formanyomtatványát feldolgoztuk és elbíráltuk. Kérjük jelenjen meg a honlapon kiírt toborzási időpontok egyikén. Kérjük a toborzásra hozzon magával esetleges orvosi papírokat illetve megfelelő sportruházatot!


OOC: ((Délután folyamán várunk TSen!))

Üdvözlettel:
Vincent Luchese Altábornagy

SCH Hadkiegészítő parancsnokság.
 
  • Imádom
Reactions: zolikaa555
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.