Roland Briff jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jojiii

Zöldfülű
2019. 01. 14.
166
123
19
V4 karakter
Roland P Pawlowski
LV karakter
Roland Briff
V2 karakter
Roland P Pawlowski
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Soós Roland Márknak hívnak, de a Rolandot használom. 16 éves vagyok, Tolnanémedin élek tolna megyébe egy kis faluba. Hobbim a biciklizés, és ez mellett a gépezés. Hegesztőnek tanulok, de majd szeretnék autószerelőnek is menni.]

Mióta játszol a szerveren?

[2019.04.04]

Eddigi elért dolgok:

[107000 játszott perc, mondhatni elég sok barát/ismerős, sok frakció: Fix&Drive, Los Zetas, Országos Katasztófa Védelem, Nemzeti Adó És Vámhivatal, El Monte Flores 13, Taxi, Irish Covenant. ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Szeretném az adminok munkáját, illetve a játékosoknak segíteni. Elég sok helyen voltam már a szerveren de ilyen féle feladatköröm még nem volt, ezért ki szeretném itt is próbálni magamat.]

Miért téged válasszunk?

[Elég jól ismerem a szervert, terhelhető vagyok, sokat vagyok a szerveren. ]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Szerveren eltöltött időm 100%-at!]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[amíg nincs iskola addig hétköznap/hétvégén 5-6 óra ]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Illedelmesen megkérem hogy értse meg hogy én csak egy SGH vagyok és nem admin. Majd ha ezek után se akarja megérte megkérek egy admint hogy kickelje ki. ]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Elmagyaráznám neki hogy a szerveren 2db szerelőtelep van. Egy San Fieróba a Fix&Drive, és Los Santosba a See City Car Service (SCCS). Mindkettő telepen található gyors illetve sima sáv. A gyors sáv annyiba különbözik a sima sávtól hogy előbb megszerelnek téged mint aki sima sávon de itt 700.000ft-ot kell fizetned. Ha lerobbant a járműved a Fix&Drive-ot a /call 444-444 parancsal tudod ki hívni SCCS-t pedig a /call 222-222-es számmal. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza: Itt tud munkát felvenni, ami a szerver kezdetekor elég fontos. Mivel ezzel tud magának az elején kis anyagi tőkét szerezni. Illetve itt tud személyit, ADR vizsgát, Horgászengedélyt kiváltani és újítani azokat ha lejártak. Ezt a térképen egy Zöld épület jelzi.
mta-screen_2021-04-12_20-48-36.png

Autóker: Itt tud majd egy járművet venni magának, ha lesz elegendő pénze. Ez Los Santosba található Motel mellett! De a térképen is jelzi egy fehér körbe egy fekete autó
mta-screen_2021-04-12_20-45-31.png

Tanulóiskola: Itt tud jogosítványt szerezni magának, mivel a szerverre muszáj különben megbüntetnek a rendőrök! Ezt a térkép egy kék négyzetbe egy Fehér T betű fogja jelezni.
mta-screen_2021-04-12_20-46-55.png
]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Rp szituációtól függ, ha egy nagyobb RP-ben veszek részt de kéne menni betanítani akkor mondom az Rp szervezőjének és akik az Rp-ben részt vesznek hogy folytassál nélkülem mert mennem kell segíteni. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Irok adminsegéd chatre, és szólok egy adminnak hogy az adott player mit is csinál. ]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen voltam az első kép a leégés elött készült 1-2 nappal. https://imgur.com/a/9tcVCOF]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]
[Nem voltam https://imgur.com/a/9tcVCOF]
 
Utoljára szerkesztve:

Bonki

λ
2019. 09. 05.
432
784
LV karakter
Mio Fujisaki ☄🪐
Szia!
Jó lapot írtál, nekem elnyerte a tetszésemet.
Sok sikert, TÁMOGATOM a lapot!
:)
 
  • Imádom
Reactions: Jojiii

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: dr3X
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.