#Róka jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

M4GNUM

Újonc
2019. 05. 09.
8
0
V4 karakter
James Shelton
LV karakter
James Shelton
V2 karakter
James D Carlone

x3zePcK.png


IG neved:
- James Shelton -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Nagyjából 2 éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam sosem bannolva a TS3 szerverről,és remélem nem is leszek. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- SeeMTA szerverén még nem voltam,mert nem tartottam magam elég érettnek hozzá,de most remélem sikerülni fog. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 2-3 órát tudok jelenleg,mivel vizsgáim jönnek. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Az összes időt amit a TS3-mon töltök. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Mivel értelmes vagyok,segítőkész és amit rám hagynak azt el végzem. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Ha már a SeeMTA szerverén nem tudok játszani,mivel laggolok ezért szeretnék a TS3-nak egy tagja lenni aki segíti az embereket. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- ÚGy tudnám segíteni a dolgukat,hogy ha kérdéssel vagy akár fontosabb dolgokkal fordulnak hozzám vagy el igazítom az illető személyhez vagy ha én tudok segíteni akkor segítek. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Szerintem többet nem tudnék hozzá tenni,de ami a moderátor feladata azt 100%-osan el tudom végezni. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs,mivel eddig senkivel sem beszéltem,csak akit ismerek. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Egy 3-mas moderátorig szeretnék eljutni és az a célom,hogy a közösség tagja legyek és tudjak segíteni a játékosoknak. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Türelmes -
-
Barátságos -
-
Segítőkész -

Negatív:
- Olyakor össze akad a nyelven. -
-
Ami a szívemen az a számon -
-
Néha túl kíváncsi vagyok -

Mennyi idős vagy?:

- 14 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- .Szabolcsnak hívnak 14 éves vagyok,Novemberben töltöm a 15-öt.Kis faluban élek a semmi közepén.Jelenleg az általános iskolába járok,hála Istennek jól is megy.Sportot kicsi korom óta szeretem,de sosem voltam jó benne és ezért csak görkocsolyázok és olyakor kézilabda..Sok baráttal rendelkezem mint irl ,mint a SocialGaming szerverén.Mivel a sport nekem nem megy a legjobban,ezért a szabadidomet a gép elott töltöm.3 éve játszom MTA-val és 2 és fél RP szervereken.De azért a kinti lét sem marad el,mert mezogazdasággal foglalkozunk,és hát van elég dolog. -
 

Dino.

Egy igazi Raptor
Támogató
2019. 01. 10.
706
422
Harc
V4 karakter
Dr. Robert Rauschenberg
Hali ,szerintem van mit bővíteni a lapon pl: egész mondatban kellene fogalmazni. ameddig nem javítod ezeket addig is én Tartózkodom!
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2019.05.15. 17:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Eléggé vegyes gondolataim vannak a lapod kapcsán. Kíváncsiak leszünk rád.

EDIT: Mivel nem jelent meg a TS meghallgatáson, elutasítva!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.