Roger Stepford jelentkezési lapja!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kopp

Barangoló
2021. 03. 20.
95
34
V4 karakter
Roger Stepford
LV karakter
Joshua Hendershot
V2 karakter
Roger Stepford
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Roger Stepford

2. Születés helye, dátuma
2000.05.01

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos, Jefferson 12

4. Telefonszáma
975171

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
San Fierr általános iskola, Rendészeti fő iskola, Diploma letétele.

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Cégvezető UrmaTransnál, távozási oka a cég megszünt.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Természetesen igen. TEK-ben szolgáltam több mint 3 évet((3 hónapot)) leszerelési oka egy komolyabb sérülése volt.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Mindig is érdekelt kisgyermek korom óta a nyomozás, emlékszem régen nagyon sok ilyen jellegű sorozatot láttam a TV-ben, és mindegyik nagyon tetszett. Régóta álmom, hogy én is egyszer nyomozó lehessek. Szeretnék egy szép karriert a Nemzeti Nyomozó Iroda köreiben. Egy álom válna valóra. Szeretnék a sok illegális tevékenység ellen tenni, megakadályozni azt a sok emberi halált, melyekből sajnos többet is láttam.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Rendelkezem rendvédelmi tapasztalatokkal, a rám kiszabott feladatot, a legjobb tudásom szerint próbálom elvégezni.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
20

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
8 éve

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
10556

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
TEK kb 3 hónapig

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Szeretném kipróbálni, hogy milyen itt lenni, szeretnék minél magasabb pozícióba kerülni a ranglétrán.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Természetesen.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Sziasztok Kristófnak hívnak, 20 éves.Elég pozitiv jelenség vagyok, nagyon segítőkésznek tartom magam, pozitivnak illetve ambiciósnak.Jelenleg hallgató a Villamosmérnöki egyetemen Kolozsváron.Az egyetemet szakmám folytatásaként választottam, ami a villanyszerelés.Jövőre nézve szeretnék saját céget alapítani autóvillamossággal kapcsolatosan.Jelenleg próbálok az egyetemen projektekhez csatalkozni mely segít több tapasztalatot szerezni.Folyamatban van egy intership is egy multinacionális cégnél, ahol egy projektet kell kidolgozzak.Horgászat a fő hobbim, melyben elég sok versenyre is járok/jártam.Versenyeken elég jó dobogós poziciókat is elértem.Hobbim és az egyetemem melletti szabadidőmet szeretem a gamingre fordítani amelybe beletartozik a See is.Kiskoromtól RP-zek és nagyon sok tapasztalatot sikerült ezáltal szereznem minden szempontból.Szeretném még ezt a jelenlegi rp tudást is tovább kamatoztatni.

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Igen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 

Antoon

thank you for joy
2020. 06. 08.
633
2 030
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, mely bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk. Következő ciklusban újra próbálhatja.
 
  • Tetszik
Reactions: Robinson John
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.