Rodrigo Gillermo PK-.--- Sagu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

golyó

Újonc
2019. 01. 25.
30
12
LV karakter
Jackson S Kennedy
V2 karakter
Alvin Graham
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
<Rodrigo GUillermo >

Panaszolt fél admin neve:
< Sagu >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen birálás . >

Bizonyítékok:
< [2021-05-31 21:37:58] [Output] : Admin[5] Sagu: (( De nem értem miért jó neked ha a nav is kap? )) >

Megjegyzés:
< Érme két oldalát kéne nézni,és ugyan ugy a nav is lőtt fegyvertelenre. Köszi szépen ha megnézted >
 
  • Hűha
  • Vicces
Reactions: Bravo és CarlV2

Davey

Újonc
Támogató
2019. 11. 25.
54
88
19
V4 karakter
Davey P Pawlowski
V2 karakter
Davey P Pawlowski
Davey Cortez vagyok ott voltam és a NAV-os csak pötyögtetet miután a társad kilötte és amikor meglátta hogy fegyvertelen vagy abba is hagyta. Videó:
 

golyó

Újonc
2019. 01. 25.
30
12
LV karakter
Jackson S Kennedy
V2 karakter
Alvin Graham
Rendben van ez de ugyan ugy lőttétek ti is ,és igy fegyvertelenre lőttél.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Ott voltam az ügynél mivel értintett vagyok a NAV - részéről hiszen elvileg velem lett kivételezve.
Mivel nagyon sok egység volt ott mikor befordultunk a BMW M5 elé , FPS dropp volt alig tudtam kiszállni is , mikor kiszálltam egyből elkezdett lőni valaki az M5 irányból én elővettem az MP5-öt és rálőttem az autó irányába a fegyveresre , akit valamelyik társ szerv lelőtt és majd a sértettre lőttem aki fegyvertelen volt utólag kiderülve és utána abba is hagytam majd felszólítottam és utána valaki lesokkolta.
Tehát én rálőttem ugyan , de abba is hagytam és nem én öltem meg.
És amiért te jail-t kaptál egyből jön az , hogy a NAV miért nem kap?! Ennyi erővel a többi 15 embernek is lehetne adni aki ott volt mert minden irányból lőttek , én megálltam.

Videó:
 

Sagu

?‍♂️
2020. 07. 15.
37
79
V2 karakter
Tobias Siorghlas
Szia.
Először Clark kiszállt a kocsiból és elővette a fegyverét, Donnie őt lőtte és aztán húzta át az egeret Fabio-ra, mert azt hitte, hogy nála is van fegyver, miután látta, hogy nincs abbahagyta a lövést.
Laura 2 méterről lőtte szét Fabio-t úgy, hogy még meg is állt és észre lehetett venni, hogy nem volt nála fegyver. Ezért kapott Laura szankciót Donnie meg figyelmeztetést.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Ha egy lövöldözés van és kiszálltok az autóból ,a társad elkezd lövöldözni te meg random sétálgatsz és csak úgy vagy egy tűzharc közepette azért ez durva, legalább egy /handsup animot ha benyomnál azért az észrevehetőbb ,hogy te tényleg nem akarsz lövöldözni össze-vissza.. Mert ilyenkor senki nem tudja mit szeretnél ha ott vagy egy olyan személlyel aki melletted darálja a rendvédelmet te meg sétálgatsz. Videóban látszik , hogy a navos mást lőtt és amint észlelte nincs nálad fegyver egyből el is rántotta , Laura lőtt téged animba ezért kapott ő szanckiót a navos meg figyelmeztetést.

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.