Rodrigez V Vanessa See Game Helpdesk jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Skyler

Zöldfülű
2020. 01. 03.
162
311
20
V4 karakter
efraim fonesca🇲🇽
LV karakter
nicolas triano🇲🇽
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Helló, Robi vagyok. 16 éves vagyok, Erdélyben élek, nem vagyok nagyon bő beszédű, nem tudom ha számítható-e az Hobby-nak, az hogy sokat töltök el órákat a gép előtt minden félét csinálván, gondolok itt PowerPoint-os projektek, vagy akár a Gaming. Sajnos IRL kicsit Anti-Social vagyok, mivel nagyon nem jártam ki a haverokkal így ez elég indok annak, hogy miért töltök el sokat a gép előtt. Végső szónak ehhez a kérdéshez még szeretem, illetve probálom minél tömören elmondani a problémám vagy amit kell.

Mióta játszol a szerveren?

Pontosabban 2019, december 23-án regisztrálam a szerverre.

Eddigi elért dolgok:

Egyenlőre nincs nagyon semmi, amit elértem így célnak az a Los Zetas tagja lenni, de mást nem nagyon sikerült elérnem ami így vagyonhoz kapcsolodna. Még azt el könyvelhetem, hogy egy elég kis jó baráti kört sikerült össze csapnom magamnak a szerveren.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Azért szeretnék a See Game Helpdesk tag lenni, mert szeretnék segíteni az arra szóruló játékosoknak.

Miért téged válasszunk?

Azért válasszatok engem, mert szeretek egy csapatban dolgozni és segíteni másokon

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Erre a feladatra 3 órát tudnák szánni minimum, de ez akár több is lehet.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Egy nap akár 4 órát is fent tudok lenni, de ez változó.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Elmagyarzázom, hogy miért nem lehetséges megvalósítani a jármű javítását.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Először bemutatnám neki a gyors sávot és a sima sávot. Kezdeném a gyors sávval, aminek az a funkciója, hogy azok az ügyfelek akik oda állnak be a szerelésre szórúló járművel, nagyobb előnyt élveznek mint aki sima sávon áll, de viszont aki a gyors sávot választja, az még a szereltetés mellé ki kell fizesse a 700 ezer forintos díjat. Azútán elmagyaráznám neki, hogy hogyan is müküdik a szereltetés, ami a következő képpen müködik: A szerelő kiválasztja a megfelelő box-ot, mivel a szerveren léteznek paneles és nem paneles járművek. Azútán a szerelő felméri a járműven lévő károkat, hogyha az ügyfél teljes szerelést kért. Ezútán a az ügyfél ki kell fizesse a szerelési díjat, de ha nincs elegendő pénze akkor távozhat, de sajnos nem lesz megszerelve a járműve.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Első fontos helyszín az a városháza. A kezdő játékos a városházán tudna vásárolni magának 3 iratot: Személyi igazolvány, ADR vizsga, Horgász engedély. E-mellet a városházán is tudna felvenni munkát, amivel majd tudna pénzt keresni egy élet elkezdéséhez.
Második fontos helyszín az az Autósiskola. A kezdő játékos ott tudná elvégezni a KRESZ vizsgát, amit ha sikeresen elvégez akkor mehet a forglami vizsgára, amit a szintén helyesen végez el akkor megkapja a vezetői engedélyét.
Harmadik fontos helyszín az a 2 szerelő telep lehet. Ha a játékos egy baleset sorrán összetörné az autóját és megszeretné szereltetni, akkor ezt ott tudná megvalosítani.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha más SGH nem ér rá segíteni az adott playernek, akkor szólók OOC hogy elkéne menjek segíteni egy játékost vagy akár betanítani egy játékost.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Értesítem őt, hogy ez egy NONRP-s hírdetés és kijavítom neki, ahogy lenne helyes, de figyelmeztetem közben, hogy legközelebb nem úgy kéne. Ha a játékos úgyanúgy megismétli a NONRP-s hírdetést akkor egy adminhoz fordulok.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen, sajnos volt már 13 adminjail-em. https://imgur.com/PXt0uFz


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Még nem volt, nem is szeretnék. https://imgur.com/IkjESLa
 
Utoljára szerkesztve:

Skyler

Zöldfülű
2020. 01. 03.
162
311
20
V4 karakter
efraim fonesca🇲🇽
LV karakter
nicolas triano🇲🇽
Bővítsd még pár résznél, illetve nézd át mert egy-két helyen van hiba.
Attól még Támogatom kis román barátom.
Ahol tudtam és gondoltam bővítettem. Köszönöm, hogy szóltál, hogy találtál hibát. Remélem mostmár nincs benne hiba.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.