Rodrigez V Santos jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Botyó 2k19

Újonc
2019. 01. 11.
46
2
Erdély, Csíkszereda
V4 karakter
Pablo Miller
LV karakter
Paulo Giuseppe
V2 karakter
Rodrigez V Padilla
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Rodrigez V Santos ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 3 éve és 4hónapja játszom a seemta V2 szerverén. ~

Hányas szintű vagy?
~ Mivel a lap megírásakor nem voltam fent a szerveren 27es szintet tippelek de módosítom a pontos értékre amint tudom. ~

Hány éves vagy?
~ Még 14 éves ám már Májusban töltöm a 15ik életévem. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ A következő frakciókba voltam eddig:-Nemzeti Nyomozó Iroda [3hónap], kilépésem oka a folyamatos NON amit a frakció társaim műveltek.
-Országos Rendőr Fő-Kapitányság[2 hónap], kilépésem oka egy rossz döntésen alapszik ami annyiból ált hogy reménykedtem valamiben és elbuktam.
-Országos mentő szolgálat[3hónap], kilépésem oka a változatlan RP szituációk és a tagok mértéketlen fun-ja.
-See City Taxi (2x) [2hónapot mind két alkalommal], kilépésem oka a közösség megromlása.
-Országos katasztrófa védelem [1hónap], kilépésem oka az inaktív frakció tagok voltak. ~


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Igazából tapasztaltnak érzem magam ahoz hogy itt ebben a frakcióban tevékenykedjek és már a SeeMTA V3 LV szerverén már megfordultam szerelőként 2alkalommal is mint két esetben 2-3hónapra csak mivel jött a suli amiatt meg inkább kiléptem onnan, és egy elég régi mérföldkő lenne számomra mivel a szerveréletem kezdetekor kitűztem magamnak mint cél mert nagyon kiváncsi vagyok máig milyen lehet itt szerelőként tevékenykedni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Naponta kb 3-4órát a vákáció kezdetétől akár ezeknek a dupláját is. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://kepkuldes.com/image/6FhiPu ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://kepkuldes.com/image/6FhiPu ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Péter Botond nak hívnak, jelenleg 14évess vaggyok. Erdélyben lakom egy kis városban, és külömböző programokban résztvenni. Kedvenc hobbiaim a biciklizés, futás és boxolás már 3hónapja boxolom de még nem mehetek versenyekre. Imádok szórakozni és új embereket megismerni nameg tanulni is főleg történelmet szeretem mint tantárgy meg úgy ártalánosan is. Jelenleg 8ik osztályos tanuló vagyok és elöttem álnak a vizsgák is szóval nem a legkönnyebb évem lesz a 2019.~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.