Rodrigez V Santos jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Botyó 2k19

Újonc
2019. 01. 11.
46
2
Erdély, Csíkszereda
V4 karakter
Pablo Miller
LV karakter
Paulo Giuseppe
V2 karakter
Rodrigez V Padilla
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Rodrigez V Santos a jelenlegi~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ a seemta v2 szerverén 2016 ban kezdtem el játszani komolyabban. jelenleg 62.000+ percem van~

Hanyas szintű vagy?
~ 35-ös szintű vagyok a szerveren. ~

Milyen idős vagy?
~ 16 éves vagyok ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam eddig a szerveren, NNI, NAV, ORFK, OKF, OMSZ, Taxi, Hells Angels MC, MOB( még kb 2018 végén szünt meg, a helyébe van az LZ). Mindegyik frakcióba a legkevesebb időtartam amit bent voltam másfél hónap vagy 3hónap volt, és mindegyükből saját döntésemből léptem ki. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Az utolsó frakcióm ahol voltam az a Hells Angels pár napja távoztam onnan, szintén saját elhatározásból. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Hát nekem egy SCCS es pályafutás rég fent van a bakkancs listámon amit úgy érzem huzamos ideig tudnék csinálni meló mellet is. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem ezekkel ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ jelenlegi helyzetemben napi 8órát tudnék teljesítani vagy jobb esetbe többet. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Voltam 2 alkalommal 1 alkalommal fk minősítés közösség rombolás, a közösség rombolás meg alaptalan volt de m1, és még egy alkalommal 2016 ban stílus végett https://imgur.com/1z3MVV3


Voltál-e már AJ-ben?

(Csak UCP Kép elfogadott)
~ Voltam pár alkalomma kisebb dolgok miatt https://imgur.com/1z3MVV3

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)

~ Péter Botond IRL a nevem, 16 éves vagyok középiskolás tanuló Erdélyben. Erdészet technikára járok, igazából nem igazán vonzott ez a szakág és mentem volna tiszti iskolába de nem adatott meg a lehetőség ezért ide kerültem. Egy kis városban élek Hargita megyében Csíkszeredában. Általában sportolok hobby szinten olvasom is meg persze amikor csak tehetem akkor dolgozom is. Sportolás szempontjából szoktam biciklizni, túrázni, street workout nak akarok neki fogni most nyáron és egy pár kitíűzött célt elszeretnék érni idén. Egy átlagos teenager gyerek vagyok erdélyben aki kerüli a bajt mindig minden féle módon ahogy csak teheti és egy életcélja van hogy rendőrakadémiára mehessen érettségi után és, hogy rendőr lehessen a jövőben.
~
 
Utoljára szerkesztve:

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Armandi Petra - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.