Rodrigez V Rayen Jelenkezésse[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sanyi12

Újonc
2020. 01. 18.
36
15
19
V4 karakter
Rayen Rodrigez
V2 karakter
Joese Miguel

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Sanyi ~


Életkorod:
~ 15-éves vagyók jelenleg. ~


A játékon belüli szinted:
~ Jeleenleg 5-ös szintü vagyók! ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ Nem rendlekzem,max 1 kick el néváltás miatt https://imgur.com/FV1hWam ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen rendelkezzem,mindig amikor fel megyek szervere akkor fel lépek ts3-ra is. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Na helloka,Szikszai Sándor vagyok Erdélyben élek 15.dik életévet betöltöt gyerek tudni kell rolam kora szülöt gyerek voltam 2004.10.7-dikén jöttem a világra Maros megyében éltem több min 10 évet majd el hunyt az apukám és anyum al meg az uj apukámal el költözunk Hargita megyébe tudni kell elégé meg viselt a dolog meg azota is sokkszor amikor visa gondolooká rá sokkszor a szemem könybe lábad,de jól tuddom hogy ha el hanyagolom magam es le tört leszek nem lesszek sokkal elöbre mindddig azt mondta apum ,hogy soha ne nézek a multra csak a jövö számit hátt probálom be tartani de amikkor sokkszor nem könyi pozitivan élni,Hobbym:Foci,motorozás.Korában már játszotam itt de bátyám gépen közösen játszotuk mert nekem a laptopom nem birta és ö hagyta hogy játszak,és most kaptam saját gepet,igy többet tudok,játszani,rövviden tömören ennyi.~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Rodrigez V Rayen ~


Anyja, apja neve:
~ Rodrigez V Rayen,Rodrigez V Sophie ~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~ rayenrodrigez77@gmail.com ~


Büntetlen előítéletű?
~ Természetesen igen! ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/a/xRyKi03 ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Nicsen sajnos ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Számomra nagyon is fontos,ha nics cspat munka összhang akkor a csapat nem csapat ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Igen gyakran járók ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ Becses nevem Rodrigez V Rayen 1994.10.07 én születem Las Venturásban,Los Santos egyik lakosa 26-éves fiatal ember végzetségeim:Auto szerelő azonbelül is elektronika,badogos és szerelö.Nemrég jöttem a várösba ezelöt Las Venturásban éltem nagymamámal de el jöttem id a munka lehetöség miat,Jelenleg egyedöl élö vagyok.Van egy jo barátom akinek va n egy magán cégje nála szoktam mostanában dolgozni.Szertnék majd nyitani egy magán céget ha össze jönek dolgaim,és ki szeretném a nagymamámot hozni magam hoz.~


Aláírás:

Rayen​
 
Utoljára szerkesztve:

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Ide maximum Frakció Leader írhat + akit megkér hogy irja oda és ahogy nézem nincs berakva a seemta v2 karaktered szóval ....
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Eccavú és shhhhhh

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel 2020.02.28. TS-en 19:00kor meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.