Rodrigez V Padilla Jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2022. 09. 29.
4
2
20
V2 karakter
Rodrigez V Padilla
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Rodrigez V Padilla
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED:
84.503 percem van SeeMTA V2-őn.
IC SZINT: 43 as szint.

KOROD: 18
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Természetesen.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Sajnos nem.

EDDIGI FRAKCIÓID: SCT, ORFK, NAV,NNI, SCCS, OKF, OMSZ.
TÁVOZÁSAID OKA: Többnyire időhiány miatt vagy több hónapos eltávok voltak kilépéseim okai.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Körülbelül pfhuu 2021 elején Június és Július közt azt hiszem, nem vagyok biztos benne nem emlékszem olyan jól de ugyan ezzel a névvel voltam bent.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Rodrigez V Padilla
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Kiléptem időhiány miatt ha jól emlékszem, de amit biztosan tudok hogy én léptem ki.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Körülbelül 4 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Hát hétvégén ha nem buliban vagyok akkor 6-7 órát is.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Péter Botond vagyok, 18 éves Erdélyi srác. Szakközépbe járok jelenleg, asztalos szakmát tanulok amiben otthon is érzem magam. Hobby szinten ismét elkezdtem játszani a seemta szerverein és szeretném megpecsételni hosszú távon is a szerveren töltött időmet. Ezek mellett csocsózom és rengeteget kirándulgatok a barátaimmal hétvégente, és persze én vagyok a sofőr ezért alkoholt sem szoktam fogyasztani. Előszerettel beszélgetek akárkivel akármiről kommunikativ személynek tartom magamat. Ennyit rólam itt kimerültem a gondolatokból.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Szeretnék ismételten értékes tagja lenni a szerver közösségének, és ezelőtt is nagyon tetszett a frakción belül csak sok minden közbe szólt, ezért előlről szeretném kezdeni a pályafutásomat.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Kicsit elkapkodott lap lett de remélem megfelel, próbáltam lényegre törő lenni.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: PapucsV4 és Buba

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Szia, rendben van. 02.04 (szombat) 19:00-ra várunk TeamSpeaken és a szerveren!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.