Rodrigez V Norbertson jelentkezése S.G.H-Nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Norby1212

Újonc
2020. 11. 28.
30
6
V4 karakter
Rodrigez V Norbertson
V2 karakter
Rodrigez V Armando

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Norbi vagyok Romániában élek azon belül erdély-ben, 17 éves. 1 éve rpzek. See V2-re 2020-11-03 20:29:23 regisztráltam. jelenleg 19886 percem van(20 szint). Idén végzek a sulival és ezzel az online iskolás rendszerrel rengeteg időm van játszani. Játszok még MTA-n kivül:CS-GO,GTA V.Türelmes vagyok és szeretek oda figyelni arra amit csinálok vagyis pontosannak is mondhatóm magam.]

Mióta játszol a szerveren?

[2020-11-03.]

Eddigi elért dolgok:

[Rengeteg RP tapasztalat
Fix&Drive Vontatós rang
kb 100 milliós vagyon
rengeteg új barát.
]
Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Szeretném magamat ki probálni ebben a dologban is, szeretek másokon segiteni és szerintem alkalmas lennék hozzá.]

Miért téged válasszunk?

[Ismerem a szervert, türelmes és figyelmes vagyok és megbizható vagyok, amit rám biznak mindig meg csinálom.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[aktivitásom 99% rá tudom szánni a dologra.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[6-7 óra.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Mint SGH nem tudok Fixelni el magyaráznám neki és ha nem értené meg és tovább is ezzel a dologgal spammelne szolnék egy adminnak, hogy mi történt és spammel ezzel a kérdésel.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[El magyaráznám neki hogy a Szerveren kettő szerelő telep található, egyik San Fierro ( Fix&Drive) másik pedig Los Santos ( SCCS ). Mind két telepen található gyors sáv és lassú sáv. Gyorssáv mindig elsőbbséget élvez a lassú sávval szemben és a gyors sáv ára mindig 700,000ft bármilyen tipusú autó lehet és bármenyire törött az ár mindig ugyan az, illetve el mondanám neki hogy mi a kettő telep telefonszáma és hogyan tudja őket el érni vontatás esetén(Fix&Drive: /call 444-444, SCCS: /call 222-222). ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[1. Városháza: Itt tud a játékos személyit szerezni és munkát vállalni amivel tud kezdeni magával valamit.
7TPSyVF.png


2. Autókereskedés: Miután dolgozott és van elég pénze itt tud magának járművet vásárolni, hogy ne kelljen mindig taxival vagy más fuvarral járkálnia.
wz5s2DE.png


3.szerelőtelep: Miután autót vásárolt magának, jó ha tudja hol tud szereltetni, ebből kettő szerelőtelep is áll szolgálatára.
Fix&Drive
trPHCsA.png

SCCS
iQYl8Pb.png

]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Mint jelenleg Szerelő vagyok és szerelek és kerülne egy olyan dolog, hogy betanitásra kellene menjek, szolnék rádióban ha van rajtam kivül szerelő hogy vegye át a jármű szerelését és el mennék betanitásra és ha nem lenne ki át vegye szolnék OOC, hogy el megyek pár percre segiteni egy kezdő játékoson addig várjanak meg engemet és folytatom a szerelést vagy tegyük fel rengeteg pm érkezik ugyan igy szolok OOC chaten hogy válaszolok a PMekre és folytatom a szerelést.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Irok egy PM-et annak a játékosnak aki ezt tette, hogy nem RP-s dolog amit hirdetett és ha továbbra is folytassa akkor szolok egy adminnak hogy NONRP-sen hirdettet és figyelmeztettem és tovább folytassa-]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen voltam 3x abból egy bug miatt.]
kVkdzAL.png
]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[
5LdmNh4.png
]

[/CENTER]
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.