Rodrigez V Mauricio - North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aMoha

Újonc
2019. 02. 20.
55
32
LV karakter
Turner Mohamed
V2 karakter
Rodirgez V Alessio
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Rodrigez V Mauricio >

Panaszolt fél admin neve:
< North >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan jail >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/EGQOzch , https://pastebin.com/jGNqfLhA >

Megjegyzés:
< Na szóval úgy kezdődött az egész hogy belaggoltam majd szembe neki mentem egy játékosnak benzinszállítóval, miközben a munkámat csináltam, lagg miatt szembe nekimentem az oldalának picit, utána elkezdett követni majd leszorítani az audis gyerek , mikor neki mentem rp.ztem , North olyan indokkal rakott be jailbe hogy nem húzod rá az üzemanyagszállítot a másik játékosra. Viszont mikor megkérdeztem hogy hol van ilyen szabály hogy nem lehet ráhúzni a másik játékosra a járművet , akkor azt felelte hogy NONRP ami lehetetlen mert végig volt RP az ütközésről, más felől meg nem tudom mi lehetne itt NONRP :) Na mindegy csatoltam képeket amik magukért beszélnek. >
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok, sejtettem hogy rendkívűl súlyos hibát vétettem, ezért írtam 2x hogy tegyél PK-t és ezért csatolok egy képet is ahogy idézem:
"nekimentem az oldalának picit "

JIkLQzf.png


Meg egy kis zenei aláfestést, hogy meglegyen a teljes vizuális hatás is. [_zene_]

Várom a bírálást.

#EDIT: gyönyörű a fórum profilneved.... csak ennyit arról hogy itt ki milyen szándékkal/komolysággal áll a dolgokhoz.
 
Utoljára szerkesztve:

aMoha

Újonc
2019. 02. 20.
55
32
LV karakter
Turner Mohamed
V2 karakter
Rodirgez V Alessio
A kép ne zavarjon hogy utána van hogy írtam is hogy szembe mentem neki lagg miatt utana kezdetz el kovetni es letolni az útrol ja de arrol nincs kép persze :)
Meg persze a forum profilnevem nemtudom miert zavar teged errol nem arulkodik semmi hogy en hogy allok a dolgokhoz nem kellene minősíteni. Én sem minősítelek.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Nagyon könnyű mindent az állítólagos lag-ra fogni. Nem mutattál semmi bizonyítékot ami ezt és a fent leírt állításodat alátámasztaná.
Ami a fórum nevedet illeti, ebbe semmilyen minősítés nincs, de én nem dicsekednék vele.
 
  • Tetszik
Reactions: Bone

aMoha

Újonc
2019. 02. 20.
55
32
LV karakter
Turner Mohamed
V2 karakter
Rodirgez V Alessio
Ottvan a masodik kep mikor megyek fent a hegyen es volt az rp akkor mentem neki szembe.. laggot hogy fotozzam hirtelen?? nem.mindenki szuperember
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Gondolom ha szembe mész vele akkor nem egy "picit" fogsz ütközni, hanem elég nagyot.

Az nem RP hogy "/do megremeg" mivel ez körülbelül a semmivel egyenlőre.

Jogtalan.
 
  • Tetszik
Reactions: North és Bone
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.