Rodrigez V Lucas jelentkezése SGH-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok!Nico-nak hívnak 15 éves vagyok jelenleg,Szlovákiában élek egy kisebb faluban.Szabad időmben játszok,illetve kijárok a haverokkal a faluba.Ebben az évben megyek középiskolába,autószerelőnek mivel imádom a kocsikat.

Mióta játszol a szerveren?

Lassan egy éve,de elég sok időt belefektettem mint ebbe,mint más szerverbe ez az idő alatt.

Eddigi elért dolgok:

Sok barát
Mondhatni elég nagy vagyon
Nagyon sok RP tapasztalat
Fix & Drive (vezető vontatós)
Los Zetas
Krasnaya Organized Bratva
Lassan 100 ezer játszott perc

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Voltam már egyszer IDG(tudom nem sok) segitettem amit tudtam az emberkéknek.Konkrét okot nem tudok mondani,megbizható,figyelmes vagyok.

Miért téged válasszunk?

Segitőkész,barátságos,megbizható vagyok.Egyszer volt ilyen tapasztalatom,de azt is jól teljesitettem.:)

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Iskola időben 3-5 óra,de most a szünetben 5-10 óra,tudom soknak tűnik,de van időm mint a tenger.:D

Naponta hány órát tudsz online lenni?

5-10 óra igy a szünetben

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Először is megírom neki,hogy én nem tudok fixelni és hogy ilyen miatt admint keressen fel,illetve azt is hozzá tenném,hogy az admin sem köteles fixelni,buggok esetén kivétel.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Először is megmondanám,hogy 2 szerelő telep van.Fix&Drive Sf-ben illetve SCCS Ls-ben.Majd mondanám neki álljon be az első sorba,ami a lassú sáv,majd ha lenyilt a kapu menjen be.Ezután a játékos megmondja a szerelőnek milyen szerelést kér,utánna a szerelő kiszámolja az összeget.Az összeget kifizeti a játékos,és a szerelő megkezdi a szerelést.Amint végeztek a szereléssel,a szerelő kiengedi.Gyorssávon 700 ezret a fix összeg amit kell fizetnie,ezután a szerelő megkezdi egyből a teljes szerelést.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Első sorban a városházát.Itt tud magának személyit csináltatni,illetve itt tud magának munkát is felvenni.
Második:megmutatnám neki az autóiskolát,ahol letudja tenni a jogsit.
Harmadik:a munka telephelyeket mutatnám be neki mivel igy tud pénzhez jutni.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Először is befejezném az adott /me-t /do-t amit írok,és utána irnám az adott játékosnak,hogy nyugodtan keressen fel egy másik SGH-t.Ha RP közben úgy adja,válaszolok.Ha csak én vagyok az eggyetlen SGH fent,és egy új játékost kell betanítani jelzem az RP társaim felé,hogy most én ebből kiesek.
Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Szólok neki,hogy ezt fejezze be,ha folytassa szólnék egy adminnak,hogy részesítse Kick-ben vagy a súlyosságtól függően Jail-ben.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Volt elég sok,Rp folyatás is volt sok ami lett folytatva,illetve sok kis jailem van. https://imgur.com/a/U8JUJ7K

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nincs szerencsére. https://imgur.com/ZR6k6w7
 

csibszi

505
2019. 01. 12.
464
1 389
V4 karakter
Keira Luera
Szerintem elég rövid lap lett össze csapott, nem támogatom!
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
20
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Az lehetséges, hogy a többihez képest rövid, viszont a lényeg ugyanúgy ott van. Egy rövid tömör lap mögött a lényeg ugyanúgy meg van. Ismerem a srácot, szerintem megfelelő a helyesírása, gyorsírása, rp tapasztalata ehhez a feladathoz. Támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: North

Sanyaa

Sum 2 Prove
Támogató
2019. 01. 09.
324
307
22
V4 karakter
Alexander Hyland
LV karakter
Alexander Artmenson
Szia, nem lett rossz lap de szerintem egy kicsit lehetne rajta bővíteni. Addig is sok sikert.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk a TS3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZHETŐ

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.