Rodrigez V Gustavo - Smexy [#North]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Oegar

Barangoló
2019. 02. 18.
142
72
23
V4 karakter
Turner Barney
LV karakter
Turner Barney
V2 karakter
Heinrich V Schmidt
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Don Gustavo >

Panaszolt fél admin neve:
< Smexy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Kivételezés >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Kocsikáztunk 3an majd találtunk egy e60 at nyitva beindítva egyik haver kiszállt beült és elvitte aztán 2 gyerek elkezdte követni őt motorral. mentünk utánunk elénk laggolt és kicsit belementünk mire leszállnak a motorrol majd fejbelőnek a városházánál. elakarták vinni az f10et csomizni de haver bezárta mert ez forgalmas helyen való dm úgyis adminügy lesz belőle. Írtunk Smexynek amire csak annyi volt a válasz elsőnek hogy szia. Kis idő elteltével odajön majd kinyitja nekik az f10 et hogy hagy csomizzák ki megkérdeztem tőle hogy most ez mi mire az a válasz hogy nem intézheti mert hogy haveri/ismerős ügy amiből én csak azt bírom levenni hogy haverja és azért nem tette be. Le DMelnek forgalmas helyen és még nekik nyitja ki a kocsit? >
 

Oegar

Barangoló
2019. 02. 18.
142
72
23
V4 karakter
Turner Barney
LV karakter
Turner Barney
V2 karakter
Heinrich V Schmidt
Kezdjük ott hogy nem én zártam be a kocsit mert nem is az enyém. Nem ez az első alkalom hogy egy admin nem intézhet ügyet mert ismeri. Lett ilyen szabály vagy mi? És szerinted hagyjuk hogy kicsomizza amikor jogtalanul ölt meg kettőnket? Úgy voltunk vele hogy úgyis jössz aztán kapják DM miatt a jailt de a történtek alapján csak az ő szemszögük nézted odajöttél és kinyitottad a kocsit nekik amit amúgyse lophattak volna el mivel jogtalanul öltek meg mindenféle indok nélkül de te utánajárás nélkül úgy hogy látod ott vagyunk 2en meghalva városházánál ráadásul csak úgy kinyitod majd elmész.
 
  • Szomorú
  • Tetszik
Reactions: Bankos és CarlV2

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Az lényegtelen ki zárta be. Az a lényeg hogy halottan lett bezárva.
Ha ügyet is intéztem volna akkor láttad volna pl hogy kérek logot a bezárásról vagy pl a jailt oszottam volna.
 

Oegar

Barangoló
2019. 02. 18.
142
72
23
V4 karakter
Turner Barney
LV karakter
Turner Barney
V2 karakter
Heinrich V Schmidt
Akkor most kihasználtad az adminod és mindenféle indok nélkül csak úgy kinyitottad nekik? Mert amit most írtál ebből ez jött le hogy te nem intéztél ügyet szóval csak szimplán úgy voltál vele kinyitod nekik mert pl haverod vagy ismerősöd és megkért rá. de ha mi csinálunk ilyet már jöttél volna hogy miért öltük meg aztán bamm 300perc. vicc ez az egész
 
2019. 09. 09.
5
7
See city
V4 karakter
Eva Notty
LV karakter
Turner Putrik Brendon
V2 karakter
Matteo R Jerris
Érdekes, lezártad a panaszkönyvet, és írtad hogy bírálásig zárod. Majd kb 1 percre rá újra nyitottad a panaszkönyvet és át írtad a mostani szövegre, azaz Sajnálod hogy így látja szegény kisgyerek. Meg a rád szóló panaszkönyvet milyen okkal zárod ha szabad?
 
  • Imádom
Reactions: aMoha
2019. 09. 09.
5
7
See city
V4 karakter
Eva Notty
LV karakter
Turner Putrik Brendon
V2 karakter
Matteo R Jerris
Sajnálatos módon az E60 én vittem el. Ezért van ez az egész ezért is szolok hozzá a panaszkönyvhöz. Nem csak jó kedvemből és feleslegből.
 
  • Imádom
Reactions: aMoha

Oegar

Barangoló
2019. 02. 18.
142
72
23
V4 karakter
Turner Barney
LV karakter
Turner Barney
V2 karakter
Heinrich V Schmidt
Mi kapjunk szankciot mert ti dmeltek forgalmas helyen? ?
 
  • Vicces
Reactions: cikmar

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,

a panaszt én fogom bírálni.
@Smexy szeretnék látni egy killogot. Értem, hogyhalottan lett bezárva, de ezt mi alapján bíráltad el? Valami logot kellett kapjál.
Valamint szeretném megtudni miért lettek kilőve a gyorsforgalmi út mellett a kocsiból.

Felesleges HSZ-elést kérem a továbbiakban mellőzni.
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
  • Tetszik
Reactions: North

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
@Oegar az ügy után történt csomagtartózás vagy a kocsi vissza lett zárva?
 

Oegar

Barangoló
2019. 02. 18.
142
72
23
V4 karakter
Turner Barney
LV karakter
Turner Barney
V2 karakter
Heinrich V Schmidt
Úgy emlékszek nem lett végül csomagtartózás. Annyit tudok hogy azután spanom akit szintén megöltek kifagyott visszalépett és feléledt. Tudta h ez most így halálbuggoltatásnak számít hiába fagyott ki amit mondott is DC-n nekem de közben odajött még 1x unu és megölte. Ezzel viszont nem gyanúsítom meg Smexyt hogy erre se jött mikor már másodjára DMelte le mivel nem tudom fent e volt akkor még megse próbáltunk pm elni neki mert ha elsőnek nem jött ki másodjára se fog. Itt igazából nem is a csomagtartó lenne a lényeg hanem hogy nem értem miért ne lehetne bírálni egy ügyet azért mert ismeri/barátja. Ha admin lennék és egy ügynél a barátom kéne szankcionálni ugyanúgy megtenném csak hogy tudja nem élhet azzal vissza pl. hogy én nem rakom jailbe mivel így az én admin rangommal játszana. Aztán így most a semmiért várhattunk én 15 percet ő 20at kb a kocsi is tk a többiek meg boldogan szaladgáltak tovább mert mindent megtehetnek szankcionálás nélkül.
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Halált buggoltatott. Ha kifagyott volna időtullépést írt volna ki. ;)
 

Oegar

Barangoló
2019. 02. 18.
142
72
23
V4 karakter
Turner Barney
LV karakter
Turner Barney
V2 karakter
Heinrich V Schmidt
Több ember is tudja tanusítani hogy van mikor csak kivág az mtaból olyankor Kilépést írt. De ezen én nem akarok vitatkozni aki tudja az tudja aki nem az nem
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Én is kiszoktam fagyni, még is azt mondják hogy azt írja ki hogy "Időtúllépés" de akkor kivételesen a srácnál máshogy van természetesen.
 

Oegar

Barangoló
2019. 02. 18.
142
72
23
V4 karakter
Turner Barney
LV karakter
Turner Barney
V2 karakter
Heinrich V Schmidt
Nem csak nála volt hogy engem is kivágott hirtelen az mta és mondták mások simán csak kilépést írt. az hogy te ilyet még nem tapasztaltál meg én arról nem tehetek de legyen neked igazad.

Edit: De szerintem amúgyis lényegtelen mivel már bannolva lett mindenféle indok nélkül szóval nem értem mit akarsz még.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.