Rodrigez V Gustavo - Pexy #deemoN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Oegar

Barangoló
2019. 02. 18.
142
72
23
V4 karakter
Turner Barney
LV karakter
Turner Barney
V2 karakter
Heinrich V Schmidt
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Rodrigez V Gustavo

Panaszolt fél admin neve:
Pexy

Panasz pontos megfogalmazása:
Elsősorban elszeretném mondani hogy F3 Maffia tagok vagyunk csak hogy ebből a szemszögből nézzük. Éppen dokkoknál voltam amikor ez egyik tag rádiózott hogy baj van üldözik őt. Elmentem kivettem egy AK-t majd szóltam neki hogy hozza őket 4sávos. Szépen le lett rádiózva minden elkezdtem a kocsijukat lőni dombról amikor ütköztek és megálltak egy pillanatra, Utána elkezdtek jönni rám hogy kilőjenek már egész közel voltak amikor az egyiket fejbelőttem nem szándékosan de most nem is ez a lényeg. Pexy szerint ez DM volt nem volt elég nyomós indokom csak a kocsit lőhettem volna TK-ra ami ugye nincs benne a szerverszabályzatba hogy ilyenkor csak kocsit lőhetek. Már eleve az volt egy indok hogy egy Maffia tagot elakarnak kapni aki szólt nekem rádió. A másik indok meg az hogy ahogy elkezdtem lőni a kocsijukat ők nem elmenekültek amikor volt rá nem kevés lehetőségük hanem feljöttek a dombra nyilván kilőni engem már szinte mellettem voltak amikor sikerült fejbelőnöm az egyiket. A tag akit üldöztek küldött egy logot amiben Pexy szerint ha megvárom míg kiszállnak és akkor ölöm meg őket akkor az már szabályos de ilyenkor mi változik? Nem menekültek el feljöttek hozzám inkább a dombra harcolni ha megvárom míg kiszállnak lelőnek elbújnak stb. Szóval amíg csak az üldözés volt addig nem halt meg senki a fejlövés azután történt hogy már feljöttek a dombra és közel jöttek hozzám. Szerintem eléggé nyomós indokom volt és nem történt DM - Ok nélküli ölés.

Bizonyítékok:
Log
Kapott log Pexyről

Megjegyzés:
A logból visszanézve Pexynek videója is van az eseményről amiről visszanézhető pár dolog. Szeretném ha mindenekelőtt Teamspeaken átbeszélnénk a dolgokat.
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Sziasztok!
A panaszt én fogom bírálni egy Teamspeak megbeszélés keretein belül Szerdán 20:00-kor.

Amennyiben valakinek nem felel meg az időpont, privát üzenet formájában jelezze.





edit:
A panasz megbeszélésre került, Pexy jogosan osztotta ki számodra a DM jailt.
A társaddal rövid szóváltást követően beszéltétek meg, hogy őt éppen üldözőbe vették ám nem volt tiszta az, hogy kicsoda, miért és van-e fegyver náluk.
Ebből következőleg ameddig az üldöző személyek nem veszélyeztetnek benneteket olyan értelemben, hogy az életetek kioltására hajtanak, nem indokolt a rájuk való lövés.


A panaszt jogtalannak ítélem, Pexy helyesen járt el.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.