Rodrigez V Gustavo - North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Oegar

Barangoló
2019. 02. 18.
142
72
23
V4 karakter
Turner Barney
LV karakter
Turner Barney
V2 karakter
Heinrich V Schmidt
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Rodrigez V Gustavo >

Panaszolt fél admin neve:
< North >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan jail >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/L40uTsg >

Megjegyzés:
< Az történt hogy bejött valaki szereltetni és jött utána a TEK. A TEK-esek 2 en voltak a gyerek csak egyedül kidarálta az egyik TEK-est a társával kerestük hol lehet és egyszer csak egymással szembe kerültek elkezdték darálni egymást és távolabbról néztem mire véletlen fejbelőtt az egyik TEK-es. Mivel ma már történt hasonló eset csak annyit írtam OOC chatbe "G*ci ez real? xD". OOC nem szidtam senkit a stílusommal se volt gond én szerintem. Csak nevetni tudtam ezen az egészen amikor egyszer csak North felszedett és berakott 200p AJ-be azzal az indokkal hogy OOC stílus. A szabályzatban nincs benne hogy OOC tilos káromkodni mert szankcionálva lesz. Ha minden ember aki ez miatt bekerülne jailbe a mai nap min. 60 an lennének. Elég csak elmenni kaszinóba ott megy rendesen OOC káromkodás mégse kap senki semmit. Tegyük fel hogy jogos a jail de akkor is 200 perc? Régen DM miatt nem kaptam ennyit. Várom a bírálást! >
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Szia,
tegnap elmagyaráztam. Nem írsz ilyeneket OOC chatbe: [2019-05-18 00:54:12] [Output] : [>o<] Rodrigez V Gustavo: (( geci ))
Lehet neked más az ingerküszöböd, de adminisztrátorként, nem fogom hagyni, hogy ilyenek menjenek az OOC chaten.
Ezt bármelyik arra járó játékos láthatja, mint ahogy én is pont elcsíptem. Mást is szoktam emiatt szankcionálni.

Várom a bírálást.
 

Oegar

Barangoló
2019. 02. 18.
142
72
23
V4 karakter
Turner Barney
LV karakter
Turner Barney
V2 karakter
Heinrich V Schmidt
Nem értem mire írod hogy lehet nekem más az ingerküszöböm mikor ott volt az "xD" is csak külön küldtem el nem 1db mondatként. Szóval én csak nevettem az egészen nem azon lettem ideges hogy meghaltam hanem a jail miatt. Soha nem láttam még olyat hogy valaki OOC trágár szót ír és ez miatt jailt kap. És egy ilyen miatt 200perc.. kicsit sokallom. De lényegtelen több hozzáfűzni valóm nincs várom a bírálást.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Kicsit ellentmondásos amiket irogatsz, pontosan ez történt OOC chaten:

[2019-05-18 00:54:12] [Output] : [>o<] Rodrigez V Gustavo: (( geci ))
[2019-05-18 00:54:12] [Output] : [>o<] Khairudin Freeman: (( XDDD ))
[2019-05-18 00:54:15] [Output] : [>o<] Khairudin Freeman: (( téged lőtt ki? ))
[2019-05-18 00:54:17] [Output] : [>o<] Rodrigez V Gustavo: (( real? :ROFLMAO: ))

[2019-05-18 00:54:32] [Output] : [>o<] Rodrigez V Gustavo: (( megmentettem az életed :ROFLMAO: ))

ebben én nem látom, hogy mentség lenne, hogy Te XD-zel... Ha már PK-t teszel legalább végigolvashatnád a saját logjaidat,
hogy legalább pontosan képben legyél.
Nincs több hozzáfűznivalóm.
 

Oegar

Barangoló
2019. 02. 18.
142
72
23
V4 karakter
Turner Barney
LV karakter
Turner Barney
V2 karakter
Heinrich V Schmidt
Nem olvastad át figyelmesen amit írtam. Egy mondatba szántam csak külön küldtem el és bárhogy nézem ez levehető.
[2019-05-18 00:54:12] [Output] : [>o<] Rodrigez V Gustavo: (( geci ))
[2019-05-18 00:54:17] [Output] : [>o<] Rodrigez V Gustavo: (( real? :ROFLMAO: ))

Az időn is látszik hogy egymás után írtam.

Edit: De az illetőt is megkérdezhetjük aki fejbelőtt hogy ő neki ez sértő volt-e vagy ő is csak nevetett egyet.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Az admin dönti el a jail időtartamát, nem kell írni olyan szót OOC -ba ami nem oda való.

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.