Rodrigez V Gustavo - Neumann [#North]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Oegar

Barangoló
2019. 02. 18.
142
72
23
V4 karakter
Turner Barney
LV karakter
Turner Barney
V2 karakter
Heinrich V Schmidt
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Rodrigez V Gustavo >

Panaszolt fél admin neve:
< Neumann >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Láttam a bejegyzést hogy van mikulás felléptem jó kedvel majd elkezdtem sorba állni. Végig követtem az előttem lévőt mire odakerültem a Mikuláshoz (1 óra volt legalább) majd egyszercsak Neumann vhspawnolt. Megkérdeztem hogy miért mire az volt a válasz hogy egyszerre csak egy ember jön be nem véletlen állunk itt. Most nekem azt honnan kellett volna tudnom hogy maga a plázába csak 1 ember mehet be egyszerre én csak követtem a többit. Legalább valami figyelmeztetést adott volna. Írtam még 1 pm et Neumannak (Bizonyíték) mire kickelt azzal az indokkal hogy nem érdekel. Majd visszaléptem megint beálltam a sor végére kivártam erre meg azt mondják hogy már voltam és vhspawnolt Bence. Azt a másfél órát mégis ki fogja nekem visszaadni? >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Vicc ez az egész. Flegmázást gondolom nem kell megmagyaráznom a pmbe. Ennél gusztustalanabb dolog nem létezik. >

thebenjamin válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Szerintem elég feltűnő mikor ott áll 150+ player, hogy mindenki egyesével megy be.
A kickel kapcsolatban annyit, hogy ha leírod az adminnak, hogy büszke lehetsz magadra, ne csodálkoz ha ki fog tenni.

Neumann egész este ott volt, valamint az előkészületeknél is, azért egy ekkora event levezénylése nem kis feladat és nem kicsit kimerítő. (Tavaly én is ezt csináltam) nincs arra idő, hogy mindenkivel külön-külön regényeket PM-eljünk.

Zárom, helyezhető.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: CarlV2 és JasonV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.