Rodrigez V Gustavo - Jason

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Oegar

Barangoló
2019. 02. 18.
142
72
23
V4 karakter
Turner Barney
LV karakter
Turner Barney
V2 karakter
Heinrich V Schmidt
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Rodrigez V Gustavo

Panaszolt fél admin neve:
Jason

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan jail, helytelen eljárás

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
A farmtól kicsit távolabb a parton elkezdtem afkolni mert elmentem kajálni stb. Arra értem vissza hogy 3 an körbe állnak és rabolni akarnak. Épp hogy leültem a gép elé de már le lett rpzve hogy megpróbál az ablakon keresztül kirángatni és sikerül neki de közben már hívták is Jason-t. Én írtam Jasonnak hogy ez véleményem szerint forgalmas hely mivel ez egy tengerpart + a farm és a kikötő pár méterre van tőlünk és innen is meg onnan is mindent látni hogy mi történik (radar-t is megnézve látszik hogy majdnem mellette vagyok). Ő azt állította hogy ez nem forgalmas hely. Nos már pár éve játszok a szerveren egészen pontosan 2017 január óta és sikerült kitapasztalnom hogy mi számít forgalmas helynek és mi nem. Nem hinném hogy ennyi idő alatt ezek megváltoztak volna. Idéznék egy nagyon régi admint aki már sajnos nem játszik "Mivel ez egy RP szerver ami valamennyire hasonlít a valósághoz így a forgalmas helyet nem úgy kell nézni hogy itt éppen nincsen senki hanem IRL mennyire lenne ez forgalmas hely". És ezt nem csak 1 admin állította hogy így van. A másik hogy miközben beszéltünk OOC az egyik player (Jack Chriss) fejbelőtt majd megkérdezte Jason tőle hogy miért ölt meg. Erre az volt a válasz hogy véletlen megnyomta a caps lockot amiket végig nagy betűkkel írt ezt azzal bizonyítva hogy ő tényleg megnyomta bár azt se értem admin ügy közben miért kell célozgatni a fegyverrel. Tudtommal ha véletlen ha nem ezt nem lehet kideríteni mert lehet hogy direkt lőtt fejbe és úgy volt vele hogy írom az adminnak megnyomtam a caps lockot és minden elintézve. Ezt nem tudom hogy most is így van-e de régen ha valaki véletlen csinált valamit pl.: Bocsi touchpadről játszok véletlen volt, seenion-ba akartam kiírni véletlen volt. akkor jailt kapott azzal az indokkal hogy legközelebb jobban figyelj oda. Ha egyszer ez van máskor az akkor hogyan tartsam be a szabályokat amikor változnak? Jason: te magadrazárod és nem szálsz ki ez nem rp tagadás?. Ekkor kértem tőle logot hogy mikor zártam magamra az ajtót és ez volt rá a válasz: Lényegtelen,ablakon lettél kiszedve még is rp-t tagadtál. Nem értem honnan vette hogy én magamra zártam az ajtót amikor kiakarnak szedni a kocsiból de ez lényegtelen ez legyen a legnagyobb probléma. Megbeszéltük hogy berak engem jailbe én meg megírom a pk-t és ezzel nincs is baj hogy normálisan megbírtuk beszélni de kérdem én.. Mi az hogy PG? [AdminJail]: Jason bebörtönözte Rodrigez V Gustavo-t 900 percre. [AdminJail]: Indok: RP Megtagadás+PG. Az RP Megtagadás reális de PG? Beilleszteném ide hogy mit is jelent ha nem probléme. PG: PowerGaming – Hősködés, olyan dolog amit a valóságban nem mernél megtenni. Mivel azon kívül hogy kirángatnak az ablakon keresztül semmilyen RP nem volt. Ezután rá fél percre ott volt Jason szóval tulajdonképpen én csak ültem a kocsiba és nem csináltam olyat pl hogy előveszem a fegyvert és egyedül 3 ellen elkezdek harcolni megpróbálni elfutni vagy valami így semmilyen PG nem történt. Várom a bírálást!

Panaszhoz hozzászólhat:
Jason, panaszt bíráló admin.
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Szia! Kezdem is akkor az elejétől!
Beléptem adminkodni majd rám pmelt a Mark Lorenz ,hogy menjek oda.
[ [2019-02-26 21:02:01] [Output] : [Fogadott PM]: Mark Lorenz (36): Hali ,ide jönnél? ]
Majd ahogy oda mentem akkor te rögtön forgalmas helynek irtad le a helyszint.
[ [2019-02-26 21:02:16] [Output] : Rodrigez V Gustavo: (( azt úgy érzed hogy ez egy tengerpart itt mellettünk pedig a farm? ))
[2019-02-26 21:02:28] [Output] : Rodrigez V Gustavo: (( kicsit forgalmas hely nem gondolod? )) ]
Pedig azért ahogy a képet is ki raktad látszódik ,hogy nem teljesen ott van, tehát nem forgalmas hely. Majd te rögtön el kezdted azt ,hogy afkoltál és addig rpzték ezt le. Hiába írtam le neked töbszőr ,hogy az AFK nem mentesít az rp alól, te attól folyamatosan ezt irtad.
Majd miután megölt véletlen a srác [amit el tudok hinni ,hogy véletlen] te rögtön ebbe kötöttél bele.
[ [2019-02-26 21:04:04] [Output] : Rodrigez V Gustavo: (( nice ))
[2019-02-26 21:04:57] [Output] : Rodrigez V Gustavo: (( Egy véletlent mond és megvan oldva? )) ]
Majd át tértünk arra ,hogy le rpzték a kiszedést.
[ [2019-02-26 21:02:32] [Output] : Mark Lorenz: (( *** Mark Lorenz megpróbál kirángatni az ablakon keresztül rodrigez-t és sikerül neki. )) ]
Te erre se irtál semmit hanem utána rögtön át tértél ,hogy jailezzelek irsz fórumon.
[ [2019-02-26 21:10:52] [Output] : Rodrigez V Gustavo: (( Inkább írok fórumon ))
[2019-02-26 21:10:56] [Output] : Rodrigez V Gustavo: (( aztán addig rakj be )) ]

PG re visszatérve: Mivel fegyveresek állnak melleted illetve felszólítottak, te erre nem csináltad azt amit kellet volna így ez PG. {Amit beküldtél ki másoltam egy kis részletet! }
[ Hősködés, olyan dolog amit a valóságban nem mernél megtenni. ]
Illetve ami elött oda mentem többszőr is fel szólítottak IC.
[ [2019-02-26 22:00:42] [Output] : Mark Lorenz ordítja: Kiszállás
[2019-02-26 22:01:11] [Output] : Mark Lorenz ordítja: Azt mondtam kiszállás )) ]
Igazából nem értem mi a problémád.
Hogyha a 900 perc lenne a gond arra el mondom azt ,hogy Admin szabja meg a perc számot. Én 900 at adtam neked. Lehet más többet/kevesebbet adott volna érte, de én ennyit adtam.

Várom a bírálást!
 

Oegar

Barangoló
2019. 02. 18.
142
72
23
V4 karakter
Turner Barney
LV karakter
Turner Barney
V2 karakter
Heinrich V Schmidt
Azt is tudom hogy admin szabja meg mekkora jailt ad. Én nem azt mondtam hogy a 900 perc nem tetszik hanem az indok. AFK voltam és tudom hogy az nem mentesít az rp alól de ha fegyveresek állnak mellettem és nem csináltam azt amit kellett volna az azért volt mert én még forgalmas helynek nyilvánítom azt és ha ők nem szólnak hogy gyere akkor én szólok egy adminnak. Miért álltam volna le afkolni egy eldugott részre ahol kirabolnak? Úgy voltam vele itt van a farm ez egy part stb itt úgyse rabolhatnak. Visszatérve arra hogy te is felszólítottál szálljak ki a kocsiból nyilván azért nem szálltam ki mert OOC vitatkoztunk hogy ez forgalmas hely-e vagy sem stb. De ha OOC beszélünk és én nem törődtem akkor az IC vel az nem jelenti azt hogy PG. Rp megtagadás és annyi az jogos volt de a PG az nem.
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Nem forgalmas a hely ahol ki akartak rabolni téged. Majd felszólítottak téged te nem csináltál semmit rá. Ahogy oda mentem érdekes módon te már nem afkoltál. Így nem ezt még arra se foghatod ,hogy afk voltál és nem láttad az IC-t. De mivel ott voltál igy láttad az IC-t. Ez miatt magyarul PGztél majd tagadtad az rpt ,hogy ne vegyék el a vagyonod.
Várom a bírálást!
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
TeamSpeak 3 szerveren megbeszélve!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.